درباره ما , مشتریان , محصول

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات

با توجه به بازار داخلی زعفران و نبود متولی برای حمایت از کشاورزانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند، هر روز شاهد تضییع حق کشاورز در این زمینه بوده‌ایم.لذا بر آن شدیم تا با عرضه محصول خود به مصرف‌ کننده واقعی گامی هر چند کوچک در پی احقاق حق خود برداریم.

در این راه مشکلات زیادی بود که با صبر و پیگیری‌ های متوالی تا اندازه‌ای مرتفع گردید.ما با توجه به پشتوانه چندین ساله خود در زمینهٔ کشت، تولید ، بسته‌بندی ، فروش زعفران توانسته‌ایم، بهترین کیفیت را از مناطق مختلف خراسان جنوبی به‌ خصوص منطقه قائنات به مشتریان خود ارائه نماییم.

در حال حاضر ما با توجه به کیفیت برتر زعفرانی که داریم؛ با رعایت استاندارد های زعفران ، نکات بهداشتی و رعایت اصول مشتری مداری توانسته‌ایم طلای سرخ ایران را به تعداد زیادی از شهرهای ایران صادرات نماییم.

با در نظر گرفتن این اصول، ما همچنین زعفران فله مورد نیاز بسیاری از شرکت‌ های داخلی و مصارف خانگی را نیز تأمین می‌نماییم.

اعتماد سازی

خط‌ مشی ما همواره بر اعتماد متقابل پی‌ریزی شده است، و در این راه دست یکایک هموطنان گرامی را می‌فشاریم و اطمینان می‌دهیم که محصولی که از فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات خریداری شود، بدون هیچ کاستی و با حداکثر کیفیت در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

اهداف اصلی ما، نوآوری در موضوع فرآورده‌های زعفران و ایجاد محصولات فرعی در زمینه ی این گیاه ارزشمند ایرانی می‌باشد، که امیدواریم با یاری خداوند، باری دیگر پرچم کشور عزیزمان ایران را در تمام جهان برافراشته نگاه‌ داریم.

ما مفتخریم که با داشتن خانواده‌ای کوچک می‌توانیم بهترین کیفیت و خدمات را به تمام مردم ایران عرضه کنیم. هر چند ما از تبلیغات پر زرق‌ و برق و برندسازی‌هایی که شرکت‌های بسته‌بندی زعفران انجام می‌دهند دور نیستیم اما ترجیح می‌دهیم محصول خوب را پیش کش هموطنان نماییم تا خریداران گرامی برای ما تبلیغ کنند.

و امیدواریم بتوانیم با تلاش خود بهترین کیفیت زعفران را با بهترین قیمت به دست مشتریان عزیز برسانیم.یکی از نکات قوت ما این است که خود تولیدکننده می‌باشیم و مانند خیلی از شرکت‌ ها خریدار دست‌دوم یا چندم نیستیم به همین دلیل قیمت‌های ما می‌تواند رقابتی باشد با برندهای بازار که شکل زیر گویای کار ما می باشد.

زعفران درجه یک بدون واسطه

 

قیمت‌های ما برای جذب مشتری و فروش بیشتر با سود کم در فروشگاه مشهود است

با توجه به اینکه ما مشتریان خود را تماماً به‌عنوان سرمایه مادی و معنوی خود می‌دانیم، توانسته‌ایم با رعایت کامل حقوق مشتریان هر ساله، نه‌ تنها به تعداد مشتریان خود بیفزاییم، بلکه میزان همکاری خود را با مشتریان قبلی نیز افزایش دهیم.

اطلاعات و خدماتی که درباره ما برای تمامی مشتریان مهیا شده است، وظیفه کوچکی است که باید آن را سرمشتق تمام کارهایمان قرار دهیم.