قیمت زعفران بهرامن گرمی و مثقالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

فروش زعفران گرمی و مثقالی در بازار:هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟بهترین زعفران کدام است؟خرید زعفران بسته بندی شده تضمینی زیر قیمت بازار:
خرید زعفران بسته بندی شده تضمینی

قیمت زعفران بهرامن گرمی و مثقالی در بازار چقدر است؟ تفاوت زعفران بهرامن با زعفران سحرخیز در چیست؟ چرا قیمت زعفران در بازار متفاوت است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران گرمی و مثقالی کجاست؟

فروش زعفران گرمی و مثقالی در بازار:

همانطور که می دانید زعفران در وزن های گرمی و مثقالی در بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می شود. قیمت یک گرم زعفران و یا قیمت یک مثقال زعفران یکسان نبوده و بستگی به عوامل زیر دارد:

  • نوع زعفران
  • درجه کیفیت زعفران
  • ظروف بسته بندی زعفران
  • ارائه خدمات توسط شرکت عرضه کننده

مراکز فروش زعفران گرمی و مثقالی در بازار زیاد هستند. اگر به دنبال زعفران اصل و باکیفیت هستید باید از مراکزی که بدون واسطه کار می کنند و خودشان تولید کننده هستند اقدام به خرید زعفران نمایید.

فروش زعفران گرمی و مثقالی

شرکت ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران به صورت فله و بسته بندی شده می باشد. تفاوت شرکت ما با سایر مراکز فروش زعفران در این است که تولید کننده زعفران نیز هستیم.

ما بدون واسطه فعالیت می‌کنیم و همین مسئله سبب شده کیفیت های عرضه شده زعفران در شرکت ما بسیار بالاتر از کیفیت های موجود در بازار باشد. زعفران با کیفیت بالا و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

برای اطلاع از قیمت زعفران مثقالی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

شاید برخی از افراد تفاوت بین مثقال و گرم را ندانند. بسیاری نیز می پرسند هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است و یا یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

یک مثقال زعفران معادل ۴.۶۱ گرم زعفران می‌باشد و هر کیلو زعفران ۲۱۷ مثقال است.

خرید زعفران مثقالی

برخی ها که به تازگی وارد حوزه فروش زعفران شده اند می پرسند زعفران یک گرمی بهتر است یا زعفران یک مثقالی؟ در پاسخ باید بگوییم مهم نوع زعفران و درجه کیفیت آن است.

همچنین در ابتدای کار شما باید بازاریابی انجام دهید و متناسب با توان خرید مردم منطقه خود اقدام به خرید زعفران یک گرمی یا زعفران یک مثقالی و یا سایر وزن ها نمایید.

به عنوان مثال در برخی از شهرها توان خرید مردم بالا تر بوده و زعفران بسته بندی شده یک مثقالی فروش بیشتری دارد و در برخی مناطق بیشتر زعفران نیم گرمی استفاده می شود. اینکه شما زعفران سر گل بخرید یا زعفران نگین نیز بستگی به بازاریابی و نیاز مشتری در شهرتان دارد.

بهترین زعفران کدام است

بهترین زعفران کدام است؟

بسیاری از افراد موقع خرید زعفران در جستجوی بهترین زعفران هستند و می‌پرسند زعفران سحرخیز بهتر است یا زعفران بهرامن و چرا قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز متفاوت است؟ زعفران تربت حیدریه بهتر است یا زعفران قائنات و سوالاتی از این قبیل.

در پاسخ باید بگوییم که نام‌هایی که گفتیم هیچ ارتباطی با نوع زعفران و درجه کیفیت آن ندارد بلکه اشاره به شرکت توزیع کننده زعفران و یا محل تولید زعفران می باشد.

به عنوان مثال سحرخیز و بهرامن شرکت‌هایی هستند که در زمینه فروش زعفران فعالیت دارند. زعفران قائنات اشاره به زعفرانی دارد که از منطقه قائنات خراسان جنوبی برداشت شده است.

هر کدام از شرکتهای پخش کننده زعفران می توانند انواع زعفران را با کیفیت های مختلف به بازار عرضه کنند. بنابراین هنگام خرید زعفران قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران بایستی کیفیت ها را مقایسه کنید و صرفاً به خاطر نام برند زعفران؛ اقدام به خرید زعفران نکنید.

خرید زعفران بسته بندی شده تضمینی زیر قیمت بازار:

خرید زعفران بسته بندی شده تضمینی زیر قیمت بازار از طریق شرکت ما امکان پذیر است.

همان طور که گفتیم ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه فعالیت می‌کنیم. همین مسئله سبب شده که کیفیت ها بسیار بالا بوده و با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ در درجه کیفیت های مختلف متناسب با نیاز مشتری عرضه می شود. اگر صاحب رستوران یا هتل کار هستید و به دنبال زعفران ارزان قیمت و با کیفیت می باشید می توانید از زعفران سرگل شکسته استفاده کنید.

خرید زعفران بسته بندی شده تضمینی

اگر می‌خواهید به عنوان نمایندگی پخش زعفران فعالیت کنید می توانید زعفران سرگل ممتاز بسته بندی شده شرکت ما را سفارش دهید. متناسب با حوزه کاری که هستید بهترین زعفران به شما معرفی خواهد شد.

تمامی کیفیت ها تضمینی هستند و در صورت نارضایتی می توانید برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید. کافیست تجربه خرید زعفران گرمی و مثقالی از شرکت ما را یکبار تجربه کنید مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

برای اطلاع از قیمت زعفران یک گرمی تا 5 گرمی و مثقالی با بسته بندی های متنوع می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی53 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین ممتاز52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون و 400 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ