قیمت خرید زعفران فله امسالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران عمده و کیلویی:مطمئن ترین روش خرید زعفران فله:قیمت زعفران فله در بازار ایران:قیمت زعفران فله عمده:قیمت زعفران تایباد:قیمت روز زعفران بهرامن:قیمت یک مثقال زعفران در سال جدید:خرید زعفران درجه یک به صورت تضمینی:زعفران فله مشهد:قیمت لحظه ای زعفران فله:
قیمت خرید زعفران فله امسالی

قیمت یک کیلو زعفران سرگل و نگین به صورت فله ای چقدر است؟ خرید زعفران عمده و کیلویی به صورت تضمین شده از کجا امکان پذیر است؟ قیمت خرید زعفران فله امسالی چقدر است؟

 قیمت زعفران خرید زعفران عمده

خرید زعفران عمده و کیلویی:

اگر قصد خرید زعفران عمده و کیلویی را دارید و در جستجوی یک مرکز معتبر برای خرید زعفران عمده هستید، خرید زعفران با کیفیت بالا و اطمینان از اصل بودن زعفران از دغدغه‌های شماست.

خریداران عمده زعفران برای صادرات زعفران به دنبال زعفرانی با استانداردهای لازم آن‌هم در مقادیر کیلویی هستند و بنابراین تامین به موقع زعفران با کیفیت مورد نظر برایشان اهمیت دارد.

در فروشگاه ما می توانید انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دسته را در مقادیر کیلویی هر زمان که بخواهید خریداری کنید. تمامی محصولات از زعفران اصل خراسان تهیه شده و هیچ گونه ناخالصی ندارد.

زعفران مورد نظر به آزمایشگاه رفته و از نظر استانداردهای بین المللی مانند درصد کروسین، پیکروکروسین و سافرانال مورد ارزیابی قرار می گیرد. نتیجه آزمایشات انجام شده به صورت برگه آنالیز زعفران به خریداران زعفران ارائه می‌شود. بنابراین از نظر کیفیت و اصل بودن زعفران می توانید اطمینان خاطر داشته باشید.

مطمئن ترین روش خرید زعفران فله:

مطمئن ترین روش خرید زعفران فله

به علت اینکه زعفران گران قیمت است؛ مطمئن ترین روش خرید زعفران فله که با کمترین هزینه انجام می‌شود را به شما خواهیم گفت.

  •  حتماً از فروشنده زعفران بخواهید نمونه زعفران برایتان ارسال کند کند تا نمونه را با اصل جنس مقایسه کنید.
  •  اگر قصد خرید زعفران فله را دارید بهتر است مقدار نمونه‌ای که سفارش می دهید از ۲۰ گرم بیشتر باشد تا بتوانید یک دست بودن زعفران و کیفیت آن را از نظر عطر و بو و حجم زعفران از نزدیک به خوبی برانداز کنید.

شرکت ما تولید کننده زعفران بوده و آن را بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رساند. چون بین ما و خریدار زعفران واسطه دیگری وجود ندارد کیفیت زعفران حفظ شده و زعفران اصل و خالص به دست مشتری می رسد.

بنابراین خرید زعفران فله از شرکت ما یکی از مطمئن ترین روش های اطمینان از اصل بودن زعفران خواهد بود بعلاوه چون تولید کننده زعفران هستیم زعفران با کمترین قیمت به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد.

قیمت زعفران فله در بازار ایران:

خرید زعفران فله نسبت به زعفران بسته بندی شده مقرون به صرفه تر می باشد چراکه:

  •  اگر شما بخواهید شروع به بازاریابی کنید با استفاده از زعفران فله می توانید آن را در بسته بندی با نام خودتان به بازار عرضه کنید
  • اگر بخواهید در خارج از ایران شروع به جذب مشتری کنید با استفاده از زعفران فله می توانید ابتدا بازاریابی کرده و سپس زعفران مورد نظر را در مقادیر بیشتر و طبق نظر مشتری تان به کشور مقصد صادر کنید
  • صادرات زعفران به صورت فله هزینه کمتری نسبت به زعفران بسته‌بندی شده دارد

از آنجا که ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران است؛ قیمت زعفران فله در بازار ایران بسیار مناسب تر از سایر کشورها می‌باشد. بنابراین اگر قصد خرید زعفران فله را دارید با خرید زعفران از کشاورز می توانید از صادرات زعفران فله ای سود بسیار خوبی به دست آورید.

قیمت زعفران فله عمده:

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت زعفران فله

قیمت زعفران فله برای هر کدام از انواع زعفران متفاوت است ولی به طور کلی قیمت زعفران فله ای ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد.

نمودار قیمت زعفران نیز به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته،پوشال، سرگل و نگین.

هنگام خرید زعفران فله شاید برای یک نوع زعفران قیمت های متفاوتی ارائه شود مثلاً قیمت یک کیلو زعفران سرگل در یک مرکز فروش ۱۲۲۰۰۰۰۰ و در جای دیگر ۱۰۸۰۰ میلیون تومان باشد. علت این تفاوت قیمت را باید در کیفیت زعفران جستجو کنید.

از آنجا که کیفیت زعفران یکسان نیست، قیمت زعفران هم متفاوت خواهد بود. ملاک سنجش کیفیت زعفران ویژگی های ظاهری و شیمیایی زعفران است. از نظر شیمیایی هرچقدر درصد کروسین زعفران بیشتر باشد، قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر و زعفران مرغوب تر خواهد بود. زعفران درجه یک، خوش رنگ و دارای عطر و بوی زیاد است.

قیمت زعفران تایباد:

شهرستان تایباد در خراسان رضوی و نقطه مرزی ایران و افغانستان است. شرایط آب و هوایی و جغرافیایی تایباد به گونه‌ای است که زعفران برداشت شده از این منطقه از کیفیت بالایی بهره مند است.

قیمت زعفران تایباد با توجه به زمان و حجم خرید مشتری متفاوت خواهد بود. در ارتباط با زمان خرید زعفران هر ساله به مدت دو هفته در ماههای مهر یا آبان زعفران تولیدی به بازار عرضه می شود. با افزایش عرضه زعفران؛ قیمت زعفران کاهش یافته و بهترین زمان برای خرید زعفران میباشد. حجم برداشت زعفران از مزارع نیز روی قیمت زعفران موثر است.

قیمت روز زعفران بهرامن:

زعفران بهرامن؛ انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین را با درجه کیفیت های مختلف عرضه می کند.

قیمت روز زعفران بهرامن بسته به اینکه چه نوع زعفرانی با چه درجه کیفیتی عرضه می شود متفاوت خواهد بود. بسته بندی زعفران نیز روی قیمت زعفران موثر است. عرضه زعفران در بسته بندی های زیبا و شکیل قیمت آن را بیشتر می کند.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

قیمت یک مثقال زعفران در سال جدید:

همیشه در کنار خرید و فروشهای جزئی زعفران؛ خرید و فروش های عمده زعفران نیز وجود دارند. زعفرانی که در بازار زعفران عرضه می شود قیمت های مختلفی دارد که مهم ترین علت آن تفاوت در کیفیت و نوع زعفران است. بسته بندی زعفران نیز متنوع بوده و یکی دیگر از علل تفاوت قیمت زعفران در بازار است.

قیمت هر مثقال زعفران در سال جدید از رنج 195 هزار تومن تا 300 هزار تومان متفاوت است. در این بین زعفران دسته، کمترین قیمت و هر مثقال زعفران سوپرنگین بالاترین قیمت را داشته است.

قیمت زعفران امسالی بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران در سال جدید می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران درجه یک به صورت تضمینی:

 خرید زعفران درجه یک به صورت تضمینی قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران به صورت کیلویی

شما می توانید از فروشگاه ما زعفران را با بالاترین کیفیت خریداری کنید. حرف ما فقط شعار نیست ما برای ادعای خود دلایلی هم داریم.

فروشگاه مادر قطب تولید زعفران کشور یعنی منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع است. این مزیت باعث شده به زعفران اصل و درجه یک دسترسی همیشگی داشته باشیم بنابراین از زعفران امسالی برای تامین زعفران کیلویی برای خریداران زعفران استفاده می کنیم. زعفران امسالی خوش رنگ بوده و از عطر بوی بیشتری برخوردار است.

یکی از تفاوت‌های فروشگاه ما با سایر مراکز فروش زعفران این است که بدون واسطه فعالیت می کنیم. ما با خرید زعفران از کشاورزان و سپس فرآوری زعفران، آن را به مصرف کنندگان عرضه کرده ایم بنابراین بین تولید کننده و مصرف کننده واسطه دیگری وجود نخواهد داشت.

هر چقدر چرخه تولید تا مصرف زعفران کوتاه تر شود کیفیت زعفران بهتر حفظ شده و از عطر و بو و خواص زعفران در طی مراحل نگهداری کمتر کاسته می‌شود بنابراین زعفران با کیفیت بالا به دست مصرف کننده می رسد. علاوه بر اینها احتمال افزودن شدن ناخالصی و تقلب در زعفران نیز با حذف واسطه‌ه های خرید و فروش زعفران به صفر میرسد.

خرید زعفران درجه یک به صورت تضمینی را با ما تجربه کنید.

زعفران فله مشهد:

 قیمت لحظه ای زعفران قیمت لحظه ای زعفران ۹۸ قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت زعفران فله در بازار زعفران مشهد متفاوت است. در سال جاری قیمت فروش زعفران فله در نیمه دوم وضعیتی پایدار پیدا کرده و تغییرات قیمتی کمتری را داشته است.

قیمت زعفران فله مشهد در بازار عمده فروشی مشهد از تولید کننده زعفران مناسب تر از سایر روش های خرید زعفران است. در واقع با خرید زعفران از کشاورز قیمت‌ زعفران بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود. شرکت ما تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران درجه یک می باشد.

قیمت لحظه ای زعفران فله:

همانطور که گفتیم بسته به نوع و کیفیت زعفران؛ قیمت لحظه ای زعفران فله متفاوت است. از طرفی عوامل زیادی بر قیمت زعفران تاثیر گذارند و سبب نوسانات قیمتی زعفران می شوند.

وضعیت صادرات زعفران، تعرفه های گمرکی، نرخ ارز در کشور، میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار از جمله عوامل موثر بر قیمت زعفران هستند.

اگر قصد خرید زعفران فله را دارید و می خواهید از قیمت روز زعفران مطلع شوید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.