فروش فله ای زعفران ممتاز قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آشنایی با زعفران ممتاز قائنات:مراحل تولید انواع زعفران قائنات:فروش زعفران قائنات به صورت فله ای:قیمت فله ای زعفران قائنات:
فروش فله ای زعفران ممتاز قائنات

بزرگترین مرکز فروش فله‌ای زعفران ممتاز قائنات کجاست؟ برای خرید زعفران فله درجه یک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ قیمت زعفران فله در بازار چگونه تعیین می‌شود؟

آشنایی با زعفران ممتاز قائنات:

مزارع زعفران ممتاز قائنات

زعفران منطقه قائنات از نظر قدرت رنگ دهی و عطر و بو بالاترین کیفیت را نسبت به زعفران سایر مناطق دارد. کیفیت بالای آن سبب شده نام زعفران قائنات شهرت زیادی داشته باشد.

اکثر مردم منطقه قائنات کشاورز هستند و مزارع گل زعفران دارند. آنها صبح زود برای چیدن گل ها به مزارع رفته تا قبل از باز شدن گلها آن را برداشت نمایند. سپس کلاله های قرمز رنگ را از میان گلبرگهای بنفش جدا کرده تا زعفران خوش عطر قائنات را تولید کنند.

معمولاً کشاورزان زعفران دخترپیچ را تولید می‌کنند. در ادامه درباره ویژگی های انواع مختلف زعفران توضیح خواهیم داد.

عمر گل زعفران کوتاه است و خیلی زود بایستی کلاله ها از میان گلبرگ ها جدا شوند. به همین دلیل فرصت برای تولید انواع زعفران نگین کم است به خصوص که همه این کارها توسط دست و نیروی انسانی انجام شده و زمان بر می‌باشد.

برای خرید زعفران ممتاز قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

مراحل تولید انواع زعفران قائنات:

نحوه تولید انواع زعفران قائنات

آیا با مراحل تولید انواع زعفران قائنات آشنایی دارید؟ همانطور که اشاره کردیم بیشترین میزان زعفرانی که توسط کشاورز تولید می‌شود، دخترپیچ می باشد.

در این نوع زعفران کلاله از خامه یا سفیدی جدا نمی‌شود بلکه تمام رشته های زعفران مرتب روی هم چیده شده و پس از خشک شدن توسط نخ پیچیده می‌شود که به آن زعفران دختر پیچ گفته می شود.

اگر کلاله ها از سفیدی جدا گردند به طوری که ۱ تا ۳ میلیمتر سفیدی در انتهای آن وجود داشته باشد به آن زعفران پوشال گفته می شود.

بعد از اینکه زعفران خشک می‌شود کشاورزان فرصت دارند انواع زعفران نگین و سرگل که تمام قرمز هستند را تولید کنند. آنها زعفران دخترپیچ و پوشال را که سفیدی دارد الک کرده تا کلاله های قرمز رنگ جدا شوند. در نهایت زعفرانی تمام قرمز به وجود می آید.

کلاله های زعفران چون خشک هستند در طی الک کردن شکسته می‌شوند. بنابراین زعفران سرگل دارای کلاله های شکسته شده و ریز می باشد.

تولید زعفران سوپرنگین توسط دستگاه های خشک کن انجام می گردد. در این روش همان ابتدا که زعفران مرطوب است کلاله های قرمز رنگ از سفیدی جدا شده و توسط دستگاه خشک می شود.

این کار باعث می‌شود زعفران دارای کلاله های سالم و طویل بوده و از نظر ظاهری صاف و بدون فر خوردگی خشک شود. مراحل تولید زعفران به روش صنعتی و سنتی دقت و مهارت خاص خود را می طلبد.

نسبت به کیفیت کار، انواع زعفران تولید شده درجه کیفیت های مختلفی خواهند داشت.

فروش زعفران قائنات به صورت فله ای:

انواع زعفران قاینات بصورت فله

 

اگر می‌خواهید زعفران را با قیمت مناسب تر خریداری کنید بهتر است آن را به صورت فله ای تهیه کنید. البته زعفران فله چون فاقد بسته بندی است حتماً باید از مراکز معتبر فروش زعفران اقدام نمایید.

بسیاری از شرکتها زعفران را در مقادیر کیلویی به صورت فله خریداری کرده و سپس با نام خودشان بسته بندی کرده و روانه بازار می‌کنند.

اگر صاحب کارخانه یا شرکت بزرگ هستید می توانید زعفران مورد نیاز خود را در مقادیر کیلویی و فله از شرکت ما خریداری کنید.

ما تولید کننده هستیم و توانایی تامین انواع زعفران در مقادیر کیلویی در تمامی ایام سال را داریم. آنالیز آزمایشگاهی زعفرانی که می‌خرید را نیز به شما تقدیم می‌کنیم تا از بابت کیفیت زعفران اطمینان داشته باشید.

به علاوه انواع زعفران در شرکت ما ضمانت مرجوعی داشته و با کیفیت ۱۰۰% تضمینی ارسال می شود. شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات به صورت فله ای می باشد.

قیمت فله ای زعفران قائنات:

زعفران قائنات به صورت فله ای در سلفون

قطعاً قیمت فله ای زعفران قائنات چون فاقد بسته بندی است ارزان تر محاسبه می شود. هر زعفرانی بسته به نوع و کیفیتی که دارد قیمتش متفاوت است.

خدماتی که شرکت فروشنده عرضه می‌کند نیز بر قیمت زعفران تاثیرگذار است. مثلا برخی از شرکت ها گواهی استاندارد یا آنالیز آزمایشگاهی زعفران را نیز ارائه می دهند.

بسته به اینکه کی این مطلب را مطالعه می‌کنید ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران فله می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ