فروش فله ای زعفران تربت حیدریه

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آشنایی با زعفران تربت حیدریه:انواع زعفران تربت حیدریه در بازار:خرید زعفران تربت حیدریه به صورت فله‌ای:قیمت زعفران تربت حیدریه بصورت فله ای:

قیمت فروش فله ای زعفران تربت حیدریه چقدر است؟ ویژگی‌های زعفران تربت حیدریه چیست و چه فرقی با زعفران قائنات دارد؟ قیمت هر گرم زعفران تربت حیدریه چقدر است؟

آشنایی با زعفران تربت حیدریه:

آشنایی با زعفران تربت حیدریه

 

با زعفران تربت حیدریه و ویژگی‌های آن چقدر آشنایی دارید؟

زعفران تربت حیدریه یکی از مرغوب‌ترین زعفران‌های شناخته شده می‌باشد. این زعفران، برداشت شهرستان تربت حیدریه واقع در استان رضوی می‌باشد.

شهرستان تربت حیدریه بزرگترین تولید کننده زعفران در خراسان رضوی می‌باشد. زعفران برداشت شده در این شهرستان توسط کشاورزان به بازار عرضه می‌شود.

شرکت‌های مختلف زعفران خریداری شده را بسته بندی کرده و دوباره وارد بازار می‌کنند. از ویژگی‌های بارز زعفران تربت حیدریه قدرت رنگ دهی و عطر و بوی بی نظیر آن می‌باشد.

در ادامه درباره خصوصیات زعفران تربت حیدریه و انواع آن، بیشتر صحبت خواهیم کرد.

انواع زعفران تربت حیدریه در بازار:

انواع زعفران در بازار

کشاورزان منطقه تربت حیدریه، گل زعفران را از مزرعه برداشت کرده و سپس به پاک کردن گل مشغول می‌شود.

گلبرگ‌های بنفش رنگ زعفران به همراه پرچم زرد رنگ از کلاله‌های جدا می‌شوند. به این مرحله پاک کردن گل یا به اصطلاح پر کردن گل زعفران می‌گویند. کلاله‌های قرمز رنگ سه شاخه بوده و متصل به خامه یا سفیدی هستند.

با جدا کردن کلاله‌ها از قسمت سفیدی، انواع زعفران تولید می‌شود. بیشترین نوع زعفرانی که توسط کشاورزان تولید می‌شود، زعفران دختر پیچ می‌باشد. در زعفران دختر پیچ تمام بخش خامه و کلاله به همراه همدیگر مرتب روی هم چیده شده و توسط یک نخ پیچیده می‌شود.

اگر خامه را از کلاله‌ها طوری جدا کنند که اتصال کلاله‌ها به همدیگر باقی بماند زعفران پوشال به دست می‌آید.

بعد از اینکه زعفران پوشال و دختر پیچ خشک می‌شود طی مراحلی الک شده و قسمت سفیدی از کلاله‌ها جدا می شود. به این ترتیب زعفرانی تمام قرمز به وجود می‌آید که به آن زعفران سرگل گفته می‌شود.

اگر بلافاصله زمانی که کلاله‌ها مرطوب هستند خامه از کلاله جدا شود زعفرانی قلم درشت و تمام قرمز به نام زعفران نگین تولید می‌شود.

طبق آنچه گفتیم زعفران تربت حیدریه در انواع مختلف شامل زعفران دختر پیچ، پوشال، سرگل و نگین وجود دارد که به بازار عرضه می‌شود.

توجه داشته باشید که بسته به دقت و مهارتی که در طی مراحل تولید انواع زعفران بکار می‌رود زعفران تولید شده درجه کیفیت‌های مختلفی خواهد داشت. بنابراین زعفران تربت حیدریه در انواع مختلف با کیفیت‌های متفاوتی در بازار وجود دارد.

خرید زعفران تربت حیدریه به صورت فله‌ای:

خرید زعفران تربت به صورت فله‌ای

آیا می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و زعفران را به صورت فله‌ای خریداری کنید؟ آیا در جستجوی مراکز معتبر فروش زعفران تربت حیدریه به صورت فله می‌باشید.

اگر کیفیت زعفران و قیمت آن برایتان مهم است تجربه خرید زعفران از شرکت ما را یک بار امتحان کنید. شرکت ما یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز فروش زعفران فله می‌باشد.

حرف ما فقط ادعا نیست. تمامی انواع زعفران تولید شده را ابتدا به آزمایشگاه می‌فرستیم تا از نظر قدرت رنگ دهی و کیفیت مورد آزمایش قرار گیرد.

بعد از اینکه اصالت و کیفیت زعفران مورد تایید قرار گرفت آن را به صورت فله و بسته‌بندی شده به بازار عرضه می‌کنیم. نتیجه آزمایشات به صورت برگ آنالیز آزمایشگاهی موجود می‌باشد. این برگه را به خریداران زعفران که خرید کیلویی زعفران را از شرکت ما انجام می‌دهند تقدیم می‌کنیم.

در کنار این خدمات به دلیل اینکه تولید کننده زعفران نیز هستیم زعفران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

همچنین تمامی محصولات ضمانت مرجوعی دارند یعنی پس از دریافت محصول اگر از آن ناراضی بودین می‌توانید برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

قیمت زعفران تربت حیدریه بصورت فله ای:

قیمت زعفران تربت بصورت فله ای

آیا قصد خرید زعفران را دارید و می‌خواهید از قیمت زعفران تربت حیدریه به صورت فله‌ای مطلع شوید؟ قیمت زعفران در کنار کیفیت عرضه شده یکی از اولویت‌های مهم خریداران زعفران می‌باشد.

شما می‌توانید بهترین انواع زعفران را با مناسب‌ترین قیمت از شرکت ما خریداری کنید. همانطور که اشاره کردیم کیفیت‌ها تضمینی هستند.

ما بدون واسطه فعالیت می‌کنیم بنابراین از بابت اصل بودن و کیفیت بالای زعفران هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت.

به دلیل حذف واسطه‌های خرید و فروش نیز زعفران را با قیمتی بسیار مناسب دریافت خواهید کرد. کافیست کیفیت زعفران شرکت ما را یک بار امتحان کنید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

قیمت زعفران به صورت فله ارزان تر از قیمت بسته‌بندی شده آن می‌باشد. به علاوه شرکت ما چون در زمینه فروش عمده زعفران فعالیت می‌کند تمامی قیمت‌ها با قیمت عمده فروشی عرضه می‌شود.

قیمت فروش عمده زعفران ارزان‌تر از قیمت جزئی‌فروشی می‌باشد. به دلیل ثابت نبودن قیمت‌ها می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز زعفران هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ