راهنمای کسب و کار در بازار زعفران ویژه مبتدیان

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آشنایی با انواع زعفران و تفاوت بین آن:محاسبه سود فروش زعفران:فروش زعفران بسته بندی شده تضمینی:علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار:بهترین زعفران کدام زعفرانه؟خرید زعفران فله و بسته بندی با قیمت ارزان:
کسب و کار در بازار زعفران ویژه مبتدیان

آیا میخواهید راهنمای کسب و کار در بازار زعفران ویژه مبتدیان را دریافت کنید؟ آیا می دانید چه نکاتی در خرید زعفران اهمیت دارد؟ سود تجارت زعفران در داخل کشور چقدر است؟

در این مطلب شما را با جزئیات بیشتری درباره انواع زعفران،قیمت زعفران و سود و زیان خرید و فروش زعفران در بازار داخل آشنا خواهیم کرد.

خرید و فروش زعفران

آشنایی با انواع زعفران و تفاوت بین آن:

اگر می خواهید وارد کار خرید و فروش زعفران شوید، برای رسیدن به سود تجارت زعفران باید ابتدا انواع زعفران ایرانی را به خوبی بشناسید. چون در بازار زعفران معمولا پنج نوع زعفران ایرانی پیدا می کنید که بر اساس کیفیت و قیمت با هم فرق دارند.

با انواع زعفران و تفاوت بین آن چقدر آشنایی دارید؟

1-زعفران سرگل

این نوع زعفران همان قسمت نوک رشته های زعفران است و رنگ آن به طور کلی قرمز است، اما کلاله کوتاه تر است و گاهی اوقات خرده دارد.

2- زعفران سوپر نگین

این گران ترین نوع زعفران است. رشته های سوپر نگین بلندتر هستند و همهٔ قسمت های زرد آن ها بُریده شده است و به طور کلی قرمز است و هیچ خرده ای ندارد.

3- زعفران نگین

تفاوت بین نگین و سوپر نگین آن است که در زعفران نگین کلاله ها نازکتر هستند و طول رشته ها نیز کوتاهتر از سوپرنگین است.

4- زعفران پوشال

در زعفران پوشال قسمت های زرد و نارنجی زیادی در انتهای رشته های قرمز زعفران وجود دارد.

5- زعفران دسته

این نوع، شامل همهٔ کلاله زعفران می‌شود که بریده نشده و به صورت دسته ای عرضه می شود. خرید چنین زعفرانی از فروشگاه ها تقریبا ممکن نیست، اما عمده فروش ها، زعفران دسته دارند.

محاسبه سود فروش زعفران:

برای اینکه سود حاصل از فروش زعفران در بازار داخل را محاسبه کنید باید ابتدا هزینه خرید زعفران، هزینه های ارسال و بسته بندی آن را محاسبه کنید.

اگر مجموع این هزینه‌ها را از  قیمت فروش زعفران در بازار داخل کم کنید، سود تجارت زعفران به دست خواهد آمد. مثلا اگر بتوانید زعفران را از کشاورز یا تولید کننده با قیمت ارزانتری خریداری کنید یا از زعفران با کیفیت بالا استفاده کنید تا فروش خوبی در بازار زعفران داشته باشد سود بیشتری به دست خواهید آورد.

اگر زعفران را به صورت فله خریداری کنید قیمت آن ارزان تر است اما باید توجه کنید برای بسته بندی آن باید تجهیزات لازم را داشته باشید که خرید تجهیزات بسته بندی زعفران نیز هزینه‌بر می باشد.

فروش زعفران بسته بندی شده تضمینی:

فروش زعفران بسته بندی شده

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید می توانید در تعداد بالا زعفران مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید.

همه انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف از وزن نیم گرفته تا ۵ گرم و از نیم مثقال تا دو مثقال بسته بندی و عرضه می شود. شما می توانید متناسب با نیاز  و بودجه خود زعفران را در ظروف دلخواه سفارش دهید.

برای بسته بندی زعفران در شرکت ما از زعفران امسالی با کیفیت بالا عطر و بوی بی نظیر و قدرت رنگی بالا استفاده می شود. فروش زعفران بسته بندی شده در شرکت ما تضمینی بوده و تمامی کیفیت ها تضمین شده هستند.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار:

حتماً شما هم هنگام خرید زعفران متوجه وجود اختلاف قیمت زعفران در بازار شده اید. هنگامی که می پرسید قیمت‌ زعفران چند است شاید بیش از ۱۰ جواب بشنوید! علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع زعفران و درجه کیفیت آن
  • فله یا بسته بندی بودن زعفران
  • نوع بسته بندی زعفران
  • ارائه گواهی بهداشت و استاندارد توسط شرکت فروشنده

نکته دیگری که وجود دارد این است که برخی ها به اشتباه صرفاً به خاطر نام زعفران در مورد قیمت آن قضاوت می کنند. به عنوان مثال برخی ها میپرسند زعفران سحرخیز بهتر است یا زعفران بهرامن؟

در پاسخ باید بگویم که این اسامی هیچ ارتباطی به نوع زعفران ندارند و در واقع بهرامن و سحرخیز نام شرکت های عرضه کننده زعفران است و باید ببینید که این شرکت ها چه نوع زعفرانی را با چه کیفیتی و در چه بسته بندی با چه قیمتی عرضه می کنند تا بتوانید در مورد آن قضاوت کنید.

بهترین زعفران کدام زعفرانه؟

شاید یکی از سوالات شما هم برای اینکه از فروش زعفران بیشترین سود را به دست آورید این باشد که بهترین زعفران چه زعفرانی است؟

در واقع میزان سود شما بستگی به این دارد که زعفران را با چه قیمتی خریداری کنید و با چه قیمتی بفروشید. اگر بتوانید زعفران با کیفیت بالا را با قیمت ارزانتر خریداری کنید سود بیشتری خواهید کرد.

در بین انواع زعفران؛ زعفران سرگل چون نسبت به زعفران پوشال و دخترپیچ فاقد سفیدی بوده و کیفیت بالاتری دارد بهتر است. همچنین زعفران سرگل نسبت به زعفران نگین ارزان قیمت تر است بنابراین یکی از پرفروش ترین انواع زعفران برای بازار داخل می باشد.

خرید زعفران فله و بسته بندی با قیمت ارزان:

خرید زعفران فله و بسته بندی

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در بازار زعفران را دارید و می خواهید از فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما تولید کننده زعفران بوده و در حوزه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کند. کیفیت های عرضه شده در شرکت ما تضمینی می باشد.

قیمت زعفران در شرکت ما به نسبت کیفیت هایی که عرضه می‌شود؛ بسیار ارزان است و دلایل آن هم عبارتند از:

  • ما خود تولید کننده زعفران هستیم
  • بدون واسطه کار می‌کنیم
  • با فروش عمده زعفران در مقادیر بالا؛ سود کم خود را جبران می کنیم

شما می توانید متناسب با بودجه و نیاز خود انواع زعفران را در درجه کیفیت های مختلف به صورت فله یا بسته‌بندی از ما خریداری کنید. بهترین زعفران متناسب با حوزه کاریتان به شما ارائه خواهد شد.

برای خرید زعفران فله و بسته بندی با قیمت ارزان می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ