خرید عمده زعفران قائنات در بسته بندی گرمی و مثقالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراکز فروش عمده زعفران:زعفران دسته یا دخترپیچ:قیمت زعفران دسته:خرید زعفران بسته بندی ارزان قیمت:خرید و فروش زعفران در بورس:قیمت زعفران سال جدید:زعفران نگینی:بهترين نوع زعفران:فروش عمده زعفران در اصفهان:انواع زعفران صادراتی:قیمت زعفران عمده قائنات چنده؟
خرید عمده زعفران قائنات در بسته بندی گرمی و مثقالی

خرید عمده زعفران قائنات در بسته‌ بندی‌ های گرمی و مثقالی از کجا امکان‌پذیر است؟ قیمت عمده زعفران فله چقدر است؟ قیمت خرید عمده زعفران بسته بندی چقدر است؟

قیمت روز زعفران گرمی فروش عمده زعفران صادراتی

مراکز فروش عمده زعفران:

اگر قصد خرید زعفران به صورت عمده را دارید می توانید انواع زعفران سرگل، پوشال، نگین و دسته را از ما خریداری کنید. انواع زعفران با درجه کیفیت های مختلف موجود می باشد.

خرید زعفران عمده هیچ محدودیتی نداشته و می توانید زعفران را به صورت بسته بندی شده یا فله خریداری کنید.

خرید عمده زعفران بسته بندی شده در وزن های گرمی و مثقالی به هر تعداد و هر نوع بسته بندی که بخواهید موجود است. تمامی محصولات تهیه شده از زعفران اصل و خالص بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

زعفران دسته یا دخترپیچ:

زعفران دسته یا دخترپیچ

زعفران دسته همان زعفران دخترپیچ است و در واقع اصلی ترین نوع زعفران که توسط کشاورزان پس از برداشت گل زعفران به دست می آید زعفران دسته می باشد.

بعد از اینکه گلبرگهای بنفش رنگ گل زعفران جدا می شوند سه شاخه کلاله های قرمز رنگ که متصل به قسمت سفیدی است به همان شکل اولیه مرتب روی هم چیده شده و خشک میشود. بعد از خشک شدن توسط نخ به دور هم پیچیده شده و به شکل زعفران دسته یا دختر پیچ در می آید.

قیمت زعفران دسته:

قیمت زعفران دسته به درجه کیفیت آن بستگی دارد. شاید بگویید چه معیارهایی تعیین کننده کیفیت زعفران دسته است یعنی از کجا بفهمیم زعفرانی که خریده ایم با کیفیت است یا خیر؟ برای تعیین کیفیت زعفران دسته معیارهای زیر را باید در نظر بگیریم:

  • نسبت طول قرمزی به سفیدی زعفران
  • کیفیت کلاله های قرمز رنگ زعفران
  • خوشرنگ بودن زعفران
  • امسالی یا پارساله بودن زعفران
  • قدرت رنگی زعفران

هر چقدر درصد سفیدی به قرمزی زعفران دسته کم تر باشد و و کلاله های قرمز رنگ زعفران درشت و ضخیم تر باشند قیمت زعفران دسته بیشتر خواهد بود.

فروش زعفران فله:

شاید شما هم قصد خرید زعفران فله را دارید اما نمی توانید به هر جایی اعتماد کنید و زعفران بخرید. زعفران فله چون فاقد بسته بندی است باید مراقب باشید تا زعفران اصل را خریداری کنید.

در شرکت ما می توانید زعفران فله را به صورت تضمینی خریداری کرده و چنانچه بعد از دریافت زعفران از آن ناراضی بودید با ضمانت برگشت وجه؛ آن را به ما برگشت دهید.

اگر در مقادیر کیلویی زعفران فله را خریداری کنید برگه آنالیز زعفران و تمامی استانداردها و گواهی های مربوط به زعفرانی که خریده اید مبنی بر اصل بودن زعفران نیز به شما ارائه خواهد شد.

خرید زعفران بسته بندی ارزان قیمت:

خرید زعفران بسته بندی

اگر قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید می‌توانید انواع زعفران بسته بندی را از شرکت ما خریداری کنید. ما متناسب با حرفه کاریتان مناسب ترین نوع زعفران بسته بندی شده که هم از نظر کیفیت و هم قیمت برایتان مقرون به صرفه باشد به شما معرفی خواهیم کرد.

نوع بسته بندی، طرح و رنگ آن را نیز متناسب با سلیقه خودتان میتوانید انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران انواع بسته بندی های موجود می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش زعفران در بورس:

خرید و فروش زعفران در بورس با استفاده از تحلیل های تکنیکال و بنیادی در داده های معاملاتی در سامانه های آنلاین مربوطه امکان پذیر است.

برای تحلیل بنیادی باید بر عرضه و تقاضا، تغییرات نرخ دلار، قوانین و مقررات کشورهای وارد کننده زعفران تسلط کافی داشته باشید. برای بررسی میزان عرضه زعفران باید میزان تولید زعفران را در هر دوره پیگیری کنید و میزان تقاضا نیز با میزان مصرف داخلی و میزان صادرات ارتباط دارد.

در بازار خرید و فروش زعفران در بورس میتوان بدون داشتن هیچ زعفرانی، موقعیت فروش گرفت و پس از کاهش قیمت با اخذ موقعیت خرید در این بازار به سود رسید.

قیمت زعفران سال جدید:

قیمت زعفران سال ۹۹

معمولاً با فرا رسیدن عید نوروز پیک دوم عرضه زعفران به بازار آغاز می‌شود. اولین عرضه زعفران هنگام برداشت محصول است. با فرا رسیدن سال نو کشاورزان بخش دوم محصول خود را وارد بازار می کنند که افزایش قیمت زعفران را در پی دارد.

با نزدیک شدن به فصل برداشت به دلیل اینکه زعفران موجود در بازار؛ پارساله محسوب شده و کیفیت چندانی ندارد، احتمال کاهش قیمت وجود دارد.

تداوم خشکسالی و کمبود بارندگی موجب کاهش محسوس تولید زعفران در مزارع خراسان رضوی و دیگر استانهای کشور در سال 1400 شد. قیمت زعفران در سال 1400 افزایش 3 برابری نسبت به سال های قبل داسته که دلیل اصلی آن کاهش 50 درصدی زعفران بوده است.

پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402 بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران بسته بندی در سال جدید با ما تماس بگیرید.

زعفران نگینی:

زعفرانی نگینی با جدا شدن کلاله های قرمز رنگ از بخش سفیدی زعفران به دست می آید. زعفران نگین، دست چین شده بوده و مرغوبترین نوع زعفران است.

کمترین میزان سفیدی را داشته به طوری که تمام قرمز است بنابراین بالاترین قدرت رنگ دهی بالاتری نسبت به سایر انواع زعفران دارد.

بهترين نوع زعفران:

بهترين نوع زعفران

شاید برای کسانی که با زعفران آشنایی چندانی ندارند سوال باشد که بهترین نوع زعفران کدام است؟ در پاسخ باید بگوییم که همه انواع زعفران درجه کیفیت های متفاوتی دارند.

هر کدام از انواع زعفران که شامل زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین میباشد به درجه کیفیت های یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند. در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران است و در بین انواع زعفران نگین ازنظر درجه کیفیت زعفران سوپرنگین بهترین نوع زعفران می باشد.

فروش عمده زعفران در اصفهان:

آیا در اصفهان رستوران یا هتل دارید و به دنبال خرید زعفران هستید؟ آیا نمایندگی فروش زعفران در اصفهان هستید و به دنبال یک مرکز معتبر برای تامین زعفران مورد نیاز خود می گردید؟

بهترین انواع زعفران برای مصرف رستورانها و هتلها را با مناسب ترین قیمت می توانید از شرکت ما خریداری کنید. زعفران نرمه و پودر زعفران درجه یک که به صورت صد درصد خالص از زعفران تهیه شده به صورت تضمینی به شما تقدیم می شود.

برای پخش زعفران در اصفهان نیز می توانید انواع زعفران را با درجه کیفیت های مختلف با قیمت عمده از ما خریداری کنید.

با خرید زعفران عمده از شرکت ما میتوانید با کیفیت‌ترین زعفران را با مناسبترین قیمت دریافت کرده و از فروش آن به سود بیشتری برسید.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران بسته بندی در اصفهان با ما تماس بگیرید.

انواع زعفران صادراتی:

انواع زعفران صادرات

شاید شما هم قصد صادرات زعفران را دارید اما تخصص چندانی در این حوزه ندارید و می خواهید بدانید بهترین انواع زعفران برای صادرات کدام است؟

در واقع برای صادرات زعفران از همه انواع زعفران استفاده می شود چرا که در هر یک از کشورهای مختلف؛ نوع خاصی از زعفران طرفدار بیشتری دارد این که برای کشورهای اروپایی یا عربی چه نوع زعفرانی بیشتر مصرف دارد را میتوانید از طریق تماس با کارشناسان ما مطلع شوید.

انواع زعفران صادراتی به همراه استانداردهای بین المللی زعفران برای صادرات به شما ارائه می شود. همچنین صادرات زعفران به اکثر کشورها توسط شرکت ما انجام می‌شود.

قیمت زعفران عمده قائنات چنده؟

قیمت زعفران عمده

قیمت زعفران بسته به نوع و کیفیت زعفران متفاوت است. نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

از آنجا که هر مثقال زعفران معادل 4.608 گرم زعفران است، قیمت هر مثقال زعفران را با یک ضرب ساده می‌توان بدست آورد.

توجه داشته باشید که قیمت زعفران ثابت نیست و نوسانات قیمت بازار خرید و فروش زعفران زیاد است. یکی از مزیت‌های فروشگاه ما این است که زعفران را بدون واسطه عرضه می کند. یعنی پس از تولید زعفران توسط تولید کننده، با خرید زعفران از کشاورزان منطقه، زعفران را با حفظ کیفیت اولیه مستقیماً به دست مصرف‌کننده می‌رساند.

کوتاه شدن دست واسطه های خرید و فروش زعفران هم تضمین کننده کیفیت زعفران است و هم از افزایش کاذب قیمت زعفران جلوگیری میکند.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران بسته بندی و فله با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ