خرید عمده زعفران نگین با بالاترین کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران نگین چیست؟خرید عمده زعفران فله:قیمت امروز زعفران در قاینات:فروش عمده زعفران در تهران:قیمت زعفران قائنات در تهران:قیمت مثقالی زعفران در سال 1401:نمودار قیمت زعفران نگین:قیمت یک مثقال زعفران نگین:خرید اینترنتی زعفران قاینات:قیمت زعفران نگین درجه یک:مشخصات زعفران نگین درجه یک:خرید زعفران عمده با کمترین قیمت:
خرید عمده زعفران نگین با بالاترین کیفیت

مرکز معتبر برای خرید عمده زعفران نگین به صورت تضمین شده کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران نگین چقدر است؟ قیمت یک گرم زعفران قائنات هم اکنون چقدر است؟

خرید عمده زعفران فله خرید زعفران عمده فروشی زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات در تهران

چنانچه قصد خرید زعفران نگین را دارید و می خواهید از قیمت روز زعفران مطلع شوید پیشنهاد می کنیم قبل از این کار چند دقیقه‌ای را برای خواندن این مطلب وقت بگذارید.

در این مطلب تفاوت زعفران نگین با سایر انواع زعفران توضیح داده خواهد شد. مشخصات زعفران درجه یک را نیز بیان خواهیم کرد تا مطمئن باشید در ازای بهایی که می پردازید زعفران با کیفیت و دلخواه را دریافت خواهید کرد. چرا که می دانیم قیمت زعفران و اصل بودن زعفران از بزرگترین دغدغه های خریداران عمده زعفران است.

زعفران نگین چیست؟

زعفران نگین بهترین نوع زعفران است. علت هم کیفیت بالای زعفران نگین می باشد.

قبل از اینکه بخواهیم بگوییم مشخصات زعفران نگین چیست برای شناخت بیشتر بهتر است با نحوه تولید آن آشنا شوید. هنگامی که گل زعفران را در مزرعه برداشت می کنند اقدام به جداسازی گلبرگ بنفش رنگ از سایر اجزای گل می نمایند. وقتی زعفران مرطوب و تازه است اگر خامه یا سفیدی زعفران را از کلاله های قرمز رنگ به طور کامل جدا کرده و خشک کنند، زعفران نگین به دست می‌آید.

خرید عمده زعفران فله:

خرید عمده زعفران فله

اگر قصد خرید زعفران به صورت فله ای و آن هم در مقادیر بالا یعنی کیلویی را دارید به چند نکته باید توجه کنید. از آنجا که در خرید کیلویی زعفران هزینه زیادی می پردازید حتماً اصل بودن زعفران از دغدغه های شماست.

پیشنهاد می کنیم با خرید زعفران از کشاورز از اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید. از طرفی در خرید عمده زعفران چون حجم زعفران زیاد است یک دست بودن زعفران از اهمیت زیادی برخوردار است.

در واقع بعضی از مراکز فروش زعفران برای سود بیشتر ممکن است چند نوع زعفران را با هم مخلوط کنند بنابراین یک دست بودن زعفران فله اهمیت خاصی دارد.

اگر قصد خرید عمده زعفران فله با کیفیت تضمینی را دارید هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت امروز زعفران در قاینات:

قائنات یکی از شهرستان‌های استان خراسان جنوبی می باشد که زعفران آن مشهور است. کیفیت زعفران قائنات از جمله عطر و بو و رنگ آن باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشد.

قیمت امروز زعفران قائنات را به صورت روزانه میتوانید از طریق سایت ما پیگیری کنید یا هم اکنون تماس بگیرید.

قیمت امروز زعفران در قاینات

فروش عمده زعفران در تهران:

با گسترش شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی؛ عرضه محصولات از جمله زعفران به خریداران عمده از طریق اینترنت گسترش یافته است.

فروش زعفران به صورت اینترنتی این امکان را فراهم می کند تا همه هموطنان در سراسر استان ها از جمله تهران پایتخت بتوانند زعفران اصل قائنات را مستقیم از کشاورز خریداری کنند. کسانی که قصد خرید عمده زعفران را دارند می توانند از فروشگاه ما که تامین کننده زعفران در مقادیر کیلویی است زعفران خود را خریداری کنند.

فروش عمده زعفران در شرکت ما به صورت فروش کیلویی، عمده و فروش فله زعفران با بالاترین کیفیت و ارائه استانداردهای لازم انجام می‌شود.

قیمت زعفران قائنات در تهران:

در زمینه پخش زعفران و فروش آن شرکت های مختلفی در تهران فعالیت دارند. با توجه به اینکه معمولاً فروشندگان زعفران در تهران محصول مورد نیاز خود را از تولید کنندگان زعفران خریداری می‌کنند بنابراین قیمت زعفران قائنات در تهران با قیمت تولید زعفران متفاوت خواهد بود.

اگر سری به بازار بزرگ‌تهران زده باشید می بینید که زعفران با برند های مختلف و قیمت های متفاوت عرضه می شود.

قیمت مثقالی زعفران در سال 1401:

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۷

قیمت زعفران در طول یک سال ثابت نیست و  در ماه های مختلف روندهای کاهشی و افزایشی دارد. به عنوان مثال نمی توان گفت قیمت زعفران در سال ۹۷ افزایشی بوده یا کاهشی چراکه در بازه های مختلف نوسانات قیمتی زیادی داشته است. علت نوسان قیمت زعفران دلایل زیادی دارد که عبارتند از:

 •  نزدیک یا دور بودن به فصل برداشت زعفران
 • میزان عرضه زعفران به بازار
 •  نوسانات دلار
 •  میزان تولید سالانه زعفران
 •  میزان صادرات زعفران

برای اطلاع از قیمت مثقال زعفران در سال 1401 میتوانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

نمودار قیمت زعفران نگین:

همان طور که می دانید زعفران نگین در بین انواع زعفران مرغوب ترین نوع زعفران است. آنچه باعث تمایز زعفران نگین از سایر انواع زعفران می شود تمام قرمز بودن و کیفیت ظاهری زعفرانی نگین است.

نمودار قیمت زعفران نگین از ارزان به گران عبارت است از:

 1. زعفران شبه نگین
 2. زعفران نگین ممتاز
 3. زعفران نگین صادراتی
 4. زعفران سوپر نگین

قیمت یک مثقال زعفران نگین:

قیمت یک مثقال زعفران نگین

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم زعفران نگین خود از نظر درجه کیفیت به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. بنابراین قیمت یک مثقال زعفران نگین برای هر کدام از درجه کیفیت های آن متفاوت است به علاوه بسته به اینکه در چه نوع ظروفی؛ زعفران را بسته بندی کنیم قیمت ها کمی متفاوت خواهد بود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت زعفران نگین و خرید عمده زعفران نگین با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی زعفران قاینات:

از مزایای خرید اینترنتی زعفران این است که یک هموطن در هرجای ایران که باشد می تواند زعفران قائنات را درب منزل خود تحویل بگیرد. صرفه جویی در هزینه ها و زمان از مزیت های دیگر خرید اینترنتی زعفران است.

تفاوت فروشگاه ما با سایر مراکز فروش زعفران این است که خودمان تولید کننده زعفران قائنات هستیم بنابراین شما با خرید زعفران از ما میتوانید بالاترین کیفیت زعفران قائن را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

قیمت زعفران نگین درجه یک:

قیمت زعفران نگین درجه یک

قبل از اینکه در مورد قیمت زعفران نگین درجه یک صحبت کنیم شما باید با مشخصات زعفران نگین درجه یک آشنا باشید.

شما هم هنگام خرید زعفران نگین متوجه اختلاف قیمت زعفران در بازار شده اید. علت وجود قیمت های مختلف برای زعفران نگین درجه؛ کیفیت های متفاوت از آن است. زعفران نگین درجه یک زعفرانی است که تمام قرمز بوده و از نظر ظاهری بسیار زیبا و مشتری پسند است.

مشخصات زعفران نگین درجه یک:

به طور کلی چهار نوع زعفران در بازار داخل وجود دارد که عبارتند از زعفران نگین، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران دخترپیچ.

در اینجا مشخصات زعفران نگین درجه یک را بیان می کنیم.

 • زعفران تمام قرمز
 • فاقد هرگونه سفیدی
 • دارای کلاله های درشت، ضخیم و طویل
 • دارای قدرت رنگ دهی بسیار بالا
 • فاقد شکستگی در بین رشته‌ها
 • رشته های زعفران نگین درجه یک صاف و بدون فر خوردگی خشک شده اند

قیمت زعفران نگین درجه یک به صورت جزئی و عمده با همدیگر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده با کمترین قیمت:

خرید زعفران خرید زعفران درجه یک خرید عمده زعفران فله

از آنجا که پروسه تولید زعفران نگین نسبت به سایر انواع زعفران زمان‌بر و پرهزینه است بنابراین قیمت زعفران نگین نسبت به قیمت سایر انواع زعفران بالاتر است از طرفی به دلیل کیفیت بالای زعفران نگین یافتن مقادیر عمده از این نوع زعفران در بازار و به عبارتی خرید عمده زعفران نگین کار چندان راحتی نیست.

البته زعفران نگین با درجه کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد اما خرید کیلویی زعفران نگین درجه یک صادراتی نیاز به زمان بیشتری دارد. یافتن زعفرانی با حجم زیاد که به طور یکدست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند نیاز به تجربه دارد.

اما برای خرید زعفران عمده نگین نگران نباشید. شما می توانید زعفران نگین را در مقادیر کیلویی با کیفیت بسیار بالا را از ما خریداری کنید. خرید کیلویی زعفران در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت را با ما تجربه کنید.

اگر قصد خرید زعفران عمده با کمترین قیمت و کیفیت تضمینی را دارید هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ