گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران کشاورز با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش:قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش بهترین مکان برای خرید عمده زعفران:فروشندگان زعفران عمده در مشهد:ویژگیهای زعفران کشاورز درجه یک:تولید کننده زعفران صادراتی درجه یک:قیمت عمده زعفران کشاورز در مشهد:میزان تولید و صادرات زعفران ایران:بهترین بسته بندی زعفران صادراتی:خرید و فروش زعفران کشاورز با مناسب ترین قیمت:
خرید زعفران کشاورز با بهترین قیمت

خرید زعفران کشاورز با بهترین قیمت چگونه امکان پذیر است؟ بهترین مراکز برای خرید عمده زعفران به صورت تضمینی و قیمت مناسب کدامند؟ مراکز فروش عمده زعفران در مشهد کجاست؟ زعفران درجه یک تولید شده توسط کشاورز چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش:

قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش 

در حال حاضر، قیمت زعفران عمده صادراتی در مراکز فروش آن به دلیل نوسانات شدید بازار ارز بین قیمت جهانی زعفران با قیمت زعفران کیلویی در بازار داخلی تفاوت چشمگیری وجود دارد.

از مهم ترین دلایل تفاوت قیمت می توان به عدم ثبات ارز در بازار و همچنین مشکل در قیمت گذاری زعفران در ایران اشاره کرد. به علاوه قیمت زعفران بسته بندی شده نسبت به زعفران فله ای بسیار گران تر است که به دلیل هزینه بسته بندی آن است.

بهترین مکان برای خرید عمده زعفران:

بهترین مکان برای خرید عمده زعفران سفر به مشهد و قائنات و خرید زعفران، از تولید کننده زعفران در این شهرها است.

قیمت تمام شده زعفران برای تولید کننده بسیار کمتر از قیمت فروش زعفران درجه یک فروخته شده توسط دلال است که در اینجا می توان، به نقش پر رنگ دلال ها در ایجاد تفاوت قیمت زعفران اشاره کرد.

بنابراین خرید زعفران از طریق مراکز فروش در سراسر کشور به دلیل وجود دلال و واسطه  ممکن است مقرون به صرفه نباشد. بنابراین بهترین مکان برای خرید عمده زعفران؛خرید زعفران کشاورز  است که در این صورت نقش واسطه ها حذف می شوند.

فروشندگان زعفران عمده در مشهد:

فروشندگان زعفران عمده در مشهد

فروشندگان زعفران عمده در مشهد با توجه به نیاز خریدار اقدام به فروش انواع زعفران میکنند. برخی از این فروشندگان خود تولید کننده زعفران نیز هستند.

برخی دیگر اقدام به خرید زعفران کشاورز و فروش آن به خریدار میکنند و از طرق مختلف ازجمله اینترنت می توانند زعفران مورد نیاز خود را در اندازه های مختلف سفارش دهند.

ویژگیهای زعفران کشاورز درجه یک:

زعفران درجه یک دارای ویژگی های ظاهری است که در زیر به چند مورد اشاره میکنیم:

  • دارای کلاله های درشت و ضخیم است
  • کمترین میزان سفیدی را دارد
  • به هم چسبیده نیست
  • شکسته شده یا خرد شده نیست
  • کلاله های بلندتر نشانه مرغوب تر 

تولید کننده زعفران صادراتی درجه یک:

همانطور که می دانید ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است که مقدار زیادی از این زعفران ها در شهر های استان خراسان تولید میشود. بنابراین اکثر تولید کنندگان زعفران در خراسان هستند.

معمولا تولید کننده زعفران درجه یک در مشهد و قائن که مهم ترین شهرها از نظر فروش زعفران است، اقدام به فروش زعفران به صورت عمده و بسته بندی شده  میکنند.

قیمت عمده زعفران کشاورز در مشهد:

قیمت عمده زعفران کشاورز در مشهد

قیمت عمده زعفران، با توجه به انواع مختلف  زعفران در بازار متغیر است. به طوریکه شکل ظاهری زعفران و میزان رنگ دهی آن، و همچنین نوع بسته بندی و برند توزیع کننده آن روی قیمت این محصول اثر گذار است.

زعفران از لحاظ کیفیت رنگ و ظاهر به سه دسته زعفران سرگل، زعفران نگین و زعفران پوشال که باز هرکدام از این ها به سه درجه صادراتی، اعلا و معمولی تقسیم میشود.

میزان تولید و صادرات زعفران ایران:

در سال ۹۷، بنا بر اعلام منابع موجود، ۲۸۱ تن زعفران به ارزش ۳۸۶ میلیون دلار صادر شده است. در سال ۹۸ نیز سطح زیر کشت این محصول در کشور به ۱۲۰ هزار هکتار افزایش یافت و ۲۷۰ تن صادرات داشتیم.

در سال ۹۹ هم سطح زیر کشت به بالغ بر ۱۲۵ هزار هکتار رشد را تجربه کرد اما چون هنوز به فصل برداشت نرسیده ایم، نمی توان از میزان تولید آماری ارائه نمود.

بهترین بسته بندی زعفران صادراتی:

نزدیک به ۸۰ درصد زعفران های صادراتی کشور در بسته بندی های بالای ۳۰ گرم صادر شده و ۷ درصد در بسته بندی های ۱۰ گرم و کمتر از آن بوده است؛ این بسته بندی ها همان محصولاتی هستند که مستقیما به سبد کالایی مصرف کننده می رود.

اگر برنامه را به گونه ای پیش ببریم که صادرکنندگان به سمت بسته بندی های کوچک بروند، با توجه به قیمت های جهانی و ارزش صادراتی موجود، می توان ارزش افزوده بیشتری را به کشور بازگرداند.

خرید و فروش زعفران کشاورز

خرید و فروش زعفران کشاورز با مناسب ترین قیمت:

زعفران کشاورز چنانچه مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کننده نهایی برسد دو مزیت بزرگ خواهد داشت.

اول اینکه کیفیت آن از نظر عطر و بو و قدرت رنگدهی مانند کیفیت اولیه حفظ خواهد شد و دوم اینکه قیمت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

فروشگاه ما که خود از تولیدکنندگان زعفران است برای حمایت از کشاورزان منطقه بر آن شده است تا خرید زعفران از کشاورزان سرایانی را با بهترین قیمت انجام دهد. زعفران خریداری شده از کشاورزان پس از تایید کیفیت،فرآوری شده و به صورت بسته بندی شده وارد بازار می شود.

اگر کشاورز شهرستان سرایان هستید و می‌خواهید محصول خود را با بهترین قیمت بفروشید و یا اگر خریدار زعفران هستید و میخواهید بدون واسطه زعفران اصل و درجه خریداری کنید روی ما حساب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.