گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران کشاورز با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش:بهترین مکان برای خرید عمده زعفران:فروشندگان زعفران عمده در مشهد:ویژگیهای زعفران کشاورز درجه یک:تولید کننده زعفران صادراتی درجه یک:قیمت عمده زعفران کشاورز در مشهد:میزان تولید و صادرات زعفران ایران:بهترین بسته بندی زعفران صادراتی:خرید و فروش زعفران کشاورز با مناسب ترین قیمت:
خرید زعفران کشاورز با بهترین قیمت

 .خرید زعفران کشاورز با بهترین قیمت چگونه امکان پذیر است؟ بهترین مراکز برای خرید عمده زعفران به صورت تضمینی و قیمت مناسب کدامند؟ مراکز فروش عمده زعفران در مشهد کجاست؟ زعفران درجه یک تولید شده توسط کشاورز چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش:

قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش

در حال حاضر قیمت زعفران به دلیل نوسانات شدید بازار ارز بین قیمت جهانی زعفران با قیمت زعفران کیلویی در بازار داخلی تفاوت چشمگیری وجود دارد.

از مهم ترین دلایل تفاوت قیمت زعفران صادراتی در مراکز فروش می توان به عدم ثبات ارز در بازار و همچنین مشکل در قیمت گذاری زعفران در ایران اشاره کرد. به علاوه قیمت زعفران بسته بندی شده نسبت به زعفران فله ای بسیار گران تر است که به دلیل هزینه بسته بندی آن است.

بهترین مکان برای خرید عمده زعفران:

قیمت تمام شده زعفران برای تولید کننده بسیار کمتر از قیمت فروش زعفران درجه یک فروخته شده توسط دلال است که در اینجا می توان، به نقش پر رنگ دلال ها در ایجاد تفاوت قیمت زعفران اشاره کرد.

بهترین مکان برای خرید عمده زعفران سفر به مشهد و قائنات و خرید زعفران، از تولید کننده زعفران در این شهرها است.

بنابراین خرید زعفران از طریق مراکز فروش در سراسر کشور به دلیل وجود دلال و واسطه  ممکن است مقرون به صرفه نباشد. بنابراین بهترین مکان برای خرید عمده زعفران؛خرید زعفران کشاورز  است که در این صورت نقش واسطه ها حذف می شوند.

فروشندگان زعفران عمده در مشهد:

فروشندگان زعفران عمده در مشهد

با توجه به نیاز خریدار؛ فروشندگان زعفران عمده در مشهد اقدام به فروش انواع زعفران می کنند. برخی از این فروشندگان خود تولید کننده زعفران نیز هستند.

برخی دیگر اقدام به خرید زعفران کشاورز و فروش آن به خریدار میکنند و از طرق مختلف ازجمله اینترنت می توانند زعفران مورد نیاز خود را در اندازه های مختلف سفارش دهند.

ویژگیهای زعفران کشاورز درجه یک:

در اینجا به چند مورد از ویژگیهای زعفران کشاورز درجه یک اشاره می کنیم:

  • دارای کلاله های درشت و ضخیم است
  • کمترین میزان سفیدی را دارد
  • به هم چسبیده نیست
  • شکسته شده یا خرد شده نیست
  • کلاله های بلندتر نشانه مرغوب تر 

تولید کننده زعفران صادراتی درجه یک:

همانطور که می دانید ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است که مقدار زیادی از این زعفران ها در شهر های استان خراسان تولید میشود. بنابراین اکثر تولید کنندگان زعفران در خراسان هستند.

معمولا تولید کننده زعفران درجه یک در مشهد و قائن که مهم ترین شهرها از نظر فروش زعفران است، اقدام به فروش زعفران به صورت عمده و بسته بندی شده  میکنند.

برای خرید زعفران کشاورز می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت عمده زعفران کشاورز در مشهد:

قیمت عمده زعفران کشاورز در مشهد

قیمت عمده زعفران، با توجه به انواع مختلف  زعفران در بازار متغیر است. شکل ظاهری زعفران و میزان رنگ دهی آن، و همچنین نوع بسته بندی و برند توزیع کننده آن روی قیمت این محصول اثر گذار است.

زعفران از لحاظ کیفیت رنگ و ظاهر به سه دسته زعفران سرگل، زعفران نگین و زعفران پوشال که باز هرکدام از این ها به سه درجه صادراتی، اعلا و معمولی تقسیم می شود.

میزان تولید و صادرات زعفران ایران:

اینجا قصد داریم میزان تولید و صادرات زعفران ایران در سال‌های اخیرا بررسی نماییم.

در سال ۹۷، بنا بر اعلام منابع موجود، ۲۸۱ تن زعفران به ارزش ۳۸۶ میلیون دلار صادر شده است. در سال ۹۸ نیز سطح زیر کشت این محصول در کشور به ۱۲۰ هزار هکتار افزایش یافت و ۲۷۰ تن صادرات داشتیم.

سطح زیر کشت زعفران در سال ۹۹ به بالغ بر ۱۲۵ هزار هکتار رشد را تجربه کرد و میزان صادرات زعفران نیز بالغ بر ۳۲۴ تن بوده است.

طبق آمارهای دریافتی از گمرک در سال ۱۴۰۰ صادرات زعفران از خراسان رضوی ۸۷ درصد کل حجم صادرات را به خود اختصاص داده است. در سال ۱۴۰۰ با کاهش ۱۹ درصدی صادرات نسبت به مدت مشابه در سال قبل مواجه بوده ایم. خشکسالی و کمبود بارندگی سبب افت ۵۰ درصد تولید زعفران در استان های خراسان در سال ۱۴۰۰ شده است.

میزان تولید زعفران در سال ۱۴۰۱ به نسبت سال قبل افزایش داشته است. اطلاعات دقیقی از میزان صادرات زعفران در سال ۱۴۰۱ هنوز صادر نشده است.

بهترین بسته بندی زعفران صادراتی:

نزدیک به ۸۰ درصد زعفران های صادراتی کشور در بسته بندی های بالای ۳۰ گرم صادر شده و ۷ درصد در بسته بندی های ۱۰ گرم و کمتر از آن بوده است. این بسته بندی ها همان محصولاتی هستند که مستقیما به سبد کالایی مصرف کننده می رود.

اگر برنامه را به گونه ای پیش ببریم که صادرکنندگان به سمت بسته بندی های کوچک بروند، با توجه به قیمت های جهانی و ارزش صادراتی موجود، می توان ارزش افزوده بیشتری را به کشور بازگرداند.

بهترین بسته بندی زعفران صادراتی و سه بندی است که زعفران داخل آن قابل رویت بوده و نظر مشتری را جلب نماید. در حال حاضر بسته بندی خاتم فلزی دیگر پاسخگوی مشتریان خارج کشور نیست و بایستی به فکر نوع بیشتر و استفاده از ظروف پلی کریستال برای بسته بندی های صادراتی باشیم.

برای خرید زعفران کشاورز در بسته بندی های صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش زعفران کشاورز

خرید و فروش زعفران کشاورز با مناسب ترین قیمت:

زعفران کشاورز چنانچه مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کننده نهایی برسد دو مزیت بزرگ خواهد داشت.

اول اینکه کیفیت آن از نظر عطر و بو و قدرت رنگدهی مانند کیفیت اولیه حفظ خواهد شد و دوم اینکه قیمت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

فروشگاه ما که خود از تولیدکنندگان زعفران است برای حمایت از کشاورزان منطقه بر آن شده است تا خرید زعفران از کشاورزان سرایانی را با بهترین قیمت انجام دهد. زعفران خریداری شده از کشاورزان پس از تایید کیفیت،فرآوری شده و به صورت بسته بندی شده وارد بازار می شود.

اگر کشاورز شهرستان سرایان هستید و می‌خواهید محصول خود را با بهترین قیمت بفروشید و یا اگر خریدار زعفران هستید و میخواهید بدون واسطه زعفران اصل و درجه خریداری کنید روی ما حساب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

هرگاه خرید زعفران کشاورز با مناسب ترین قیمت انجام گیرد سود فروش زعفران نیز عجیب روانی دیوونه کشاورزان زحمت کش که اصلی ترین مهره این چرخ هستند خواهد شد.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.