گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کیلویی زعفران ممتاز قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مشخصات زعفران ممتاز قائنات:خرید زعفران درجه یک:خرید زعفران عمده:
خرید کیلویی زعفران ممتاز قائنات

معتبرترین مرکز خرید کیلویی زعفران ممتاز قائنات کجاست؟ قیمت یک کیلو زعفران قائنات چقدر است؟ قیمت مثقالی زعفران چند هزار تومان است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران کیلویی 98

مشخصات زعفران ممتاز قائنات:

نام زعفران قائنات برای همه شناخته شده است. به راستی علت شهرت زعفران قائنات چیست؟!

قائنات اشاره به نام منطقه قائنات در استان خراسان جنوبی دارد. سابقه کاشت زعفران در این منطقه به حدود ۷۰۰ سال پیش باز می گردد. تحقیقات انجام شده روی زعفران قائنات نشان داده که زعفران این منطقه از عطر و بوی بیشتری نسبت به زعفران سایر مناطق برخوردار است.

زعفران گیاهی نیمه گرمسیری است که شرایط جغرافیایی و آب و هوایی که در آنجا را رشد می‌کند، بسیار روی کیفیت آن تاثیر گذار است. کاروتنوئید های موجود در زعفران که عامل عطر و طعم زعفران هستند، بسته به کیفیت کلاله های قرمز رنگ زعفران متغیرند.

هر چقدر کلاله های قرمز رنگ کیفیت بالاتری داشته باشد، مقدار این کاروتنوئید ها در زعفران بیشتر بوده و زعفران از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

خرید زعفران درجه یک:

کیفیت بالای زعفران قائنات سبب شده در سراسر کشور طرفداران زیادی داشته باشد. البته باید بدانید که زعفران به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که اساس این تقسیم بندی درصد کلاله قرمز رنگ به درصد خامه سفید رنگ زعفران است.

انواع زعفران شامل زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته می باشد. هر کدام از این انواع بسته به درجه کیفیت های مختلفی که دارد اسامی مختلف می‌گیرد مانند زعفران سوپر نگین، زعفران سرگل ممتاز و…
برای آشنایی بیشتر با انواع زعفران می توانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

قیمت زعفران به صورت کیلویی قیمت هر کیلو زعفران امروز خرید زعفران

خرید زعفران عمده:

چنانچه قصد خرید کیلویی زعفران قائنات را دارید می توانید در همه ایام سال بدون محدودیت، زعفران را در مقادیر عمده از فروشگاه ما خریداری کنید. انواع زعفران با درجه کیفیت های دلخواه در وزن های گرمی، مثقالی و کیلویی هم به صورت فله و هم در بسته بندی های متنوع و جدید عرضه می شود.

قیمت هر کیلو زعفران نیز بسته به نوع و درجه کیفیتش متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.