گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده زعفران سرگل صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید عمده زعفران سرگل صادراتی

از کجا می توان زعفران سرگل صادراتی را به صورت عمده با قیمت ارزان خریداری کرد؟ قیمت زعفران سرگل صادراتی هم اکنون چقدر است؟

خرید زعفران درجه یک خرید زعفران قائنات خرید عمده زعفران فله

قبل از خرید عمده زعفران سرگل صادراتی بهتر است بیشتر این محصول را بشناسیم. با شناخت بیشتر ویژگی‌های زعفران سرگل قادر خواهیم بود، بهترین نوع زعفران را با مناسبترین قیمت خریداری کنیم.

زعفران سرگل از زعفران پوشال و دسته به وجود می آید. با دانستن همین نکته می توان پیش بینی کرد که کیفیت رشته های زعفران سرگل مانند زعفران نگین نخواهد بود.

برای تهیه زعفران نگین از همان ابتدای برداشت گل زعفران؛ سفیدی را از کلاله جدا می‌کنند. اما در زعفران سرگل پس از اینکه زعفران خشک شد، اقدام به جدا کردن سفیدی از کلاله می کنند. برای همین برخی از رشته‌های زعفران سرگل شکسته و خرد می شوند.

کیفیت زعفران سرگل با دو شاخصه طول کلاله و مقدار سفیدی زعفران سنجیده می‌شود.

زعفران سرگل صادراتی، زعفرانی است که طول رشته ها نسبت به زعفران سرگل معمولی طویل تر است. رشته های شکسته و خرد شده در زعفران سرگل صادراتی وجود ندارد یا به مقدار بسیار ناچیز وجود دارد. زعفران سرگل صادراتی تمام قرمز بوده و فاقد هرگونه سفیدی می باشد.

خرید زعفران از کشاورز قیمت زعفران

خرید عمده زعفران سرگل صادراتی از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات چندین مزیت دارد. اول اینکه همیشه شما زعفران امسالی و ۱۰۰% اصل و خالص را دریافت خواهید کرد. دلیلش هم این است که فروشگاه ما در منطقه قائنات واقع بوده و به زعفران اصل قائنات دسترسی همیشگی دارد.

مزیت دیگر، قیمت خرید عمده زعفران است که بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود. دلیل آن هم این است که فروشگاه ما بدون واسطه فعالیت می‌کند. درنتیجه زعفران با قیمت پایه و تولید به دست مشتریان می رسد.

برای خرید عمده زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.