خرید عمده زعفران قائن بصورت تضمینی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران درجه یک اصل:خرید عمده زعفران فله:نمودار قیمت زعفران:قیمت زعفران در بورس:خرید عمده زعفران قائن مشهد:خرید زعفران از کشاورز با تضمین اصل بودن زعفران:خرید زعفران کیلویی با کیفیت تضمینی:
خرید عمده زعفران قائن بصورت تضمینی

اگر قصد خرید عمده زعفران قائن را دارید و میخواهید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

 قیمت خرید عمده زعفران قائنات عمده فروشی زعفران در مشهد

تفاوت فروش زعفران در فروشگاه ما با سایر مراکز فروش عمده زعفران، قیمت زعفران، روش تشخیص زعفران درجه یک از جمله مباحثی است که قرار است در این مطلب در مورد آن توضیح دهیم.

خرید زعفران درجه یک اصل:

کسانی که قصد خرید زعفران را دارند در جستجوی زعفران درجه یک هستند و از مراکز فروش زعفران می خواهند بهترین زعفران را به آنها معرفی کنند.

به راستی بهترین زعفران کدام است و قیمت زعفران درجه یک گرمی چند هزار تومان است؟

نمی‌توان گفت زعفران نگین یا زعفران سرگل، درجه یک است چرا که هر کدام از انواع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارند به عنوان مثال زعفران نگین درجه یک، درجه۲ و درجه۳ یا زعفران سرگل درجه یک، درجه۲ و درجه۳.

تفاوت در کیفیت زعفران است که باعث می شود درجه بندی های مختلفی داشته باشد و به طور کلی در بین چهار نوع زعفرانی که داریم یعنی در بین زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین بهترین زعفران، زعفران نگین است چرا که قدرت رنگ دهی بالاتری نسبت به بقیه انواع زعفران دارد.

خرید عمده زعفران فله:

 خرید عمده زعفران فله قیمت عمده زعفران قائنات

شاید شما از مراکز فروش زعفران در تهران سایر استان ها هستید و برای تامین زعفران به دنبال یک مرکز پخش زعفران عمده می گردید. شاید صادر کننده زعفران هستید و برای خرید عمده زعفران به دنبال یک مرکز معتبر فروش زعفران هستید که بتوانید زعفران اعلا صادراتی را با قیمت ارزان خریداری کنید.

فروشگاه ما تولید کننده زعفران در خراسان جنوبی می باشد ما در این استان، زمین کشاورزی داشته و در حوزه کاشت و تولید زعفران تجربه دیرینه داریم. تمرکز فعالیت ما روی صادرات زعفران بوده و مفتخریم زعفران‌ را با بالاترین کیفیت و بدون واسطه برای خریداران عمده زعفران تامین کنیم.

خرید زعفران به صورت فله ای و نیز بسته بندی شده امکان پذیر است. ثبت سفارش خرید زعفران محدودیتی ندارد و شما میتوانید چند کیلو زعفران فله یا زعفران بسته بندی شده را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

نمودار قیمت زعفران:

 نمودار قیمت زعفران قیمت زعفران قائنات قیمت زعفران در سال 98

تغییرات قیمت زعفران و نمودار قیمت زعفران در بازه های زمانی مختلف، متفاوت بوده است. تحلیل نمودار قیمت زعفران در سال‌های 84 تا 97 بیانگر این بوده که ورود و مداخله دولت، تعیین قیمت خرید تضمینی، سبب افزایش دو برابری قیمت زعفران در سال‌های 85 شده است. سرمازدگی در سال 86 سبب کاهش تولید زعفران در سال 87 و در نتیجه افزایش قیمت زعفران شده است.

بهبود تجارت و افزایش تولید، سبب بهبود قیمت‌ها در سال 92 شده و فشارهای تورمی در سال های اخیر و نوسانات ارز در کشور تاثیر به سزایی در میزان صادرات زعفران داشته است.

کاهش صادرات زعفران در سال جاری نسبت به چند ماه قبل و کاهش تقاضای خرید زعفران؛ روی قیمت زعفران تاثیر گذاشته است. این مسئله سبب شده بازار خرید و فروش زعفران برای مدتی در حالت رکورد به سر ببرد.

بعد از اتمام دوران کرونا و باز شدن مسیر صادراتی زعفران، شاهد افزایش قیمت زعفران در بازارهای داخل بودیم. تا اینکه در سال 1400 به دلیل نبود بارندگی و کاهش 50 تا 70 درصدی تولید زعفران نوسان قیمتی زیادی در بازار زعفران بوجود آمد. به طوری که در سال 1400 قیمت انواع زعفران حدود سه برابر قیمت مشابه آن در سالهای گذشته شد.

از آنجا که میزان تولید زعفران یکی از عوامل موثر بر قیمت زعفران است در آبان ماه سال جاری کاهش قیمت زعفران رخ داد.

بعد از اتمام فصل برداشت در آذرماه 1401 برخلاف سال گذشته شاهد افت نسبی قیمت زعفران در بازار داخل بودیم.

قیمت زعفران در بورس:

 قیمت زعفران در بورس قیمت لحظه ای زعفران

با راه اندازی بازار بورس زعفران بسیاری از افراد به دنبال قیمت زعفران در بورس هستند. بر اثر نوسانات نرخ ارز و قیمت زعفران در سال های اخیر نسبت به گذشته افزایش بسیار چشمگیری داشت.

نوسانات کاذب قیمت ها و فقدان نظام قیمت گذاری شفاف بر پایه تعادل میزان عرضه و تقاضا و نیاز بازار و نبود یک سیستم ناظر سبب شده همواره بازار خرید و فروش زعفران با مشکلاتی روبرو باشد.

در آبان ماه 1401 برخلاف سال گذشته شاهد کاهش قیمت زعفران بوده ایم.

میزان برداشت زعفران در سال 1400 نسبت به سالهای گذشته افت ۵۰ درصدی داشت. این مسئله سبب افزایش قیمت چند برابری زعفران نسبت به سال‌های قبل شد.

اما در آذر ماه 1401 به دلیل افزایش عرضه زعفران به بازار بعد از فصل برداشت، شاهد افت نسبی قیمت زعفران در بازار بودیم.

خرید عمده زعفران قائن مشهد:

 خرید عمده زعفران قائن مشهد قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

نام زعفران قائن، زعفران قائنات و زعفران مشهد از معروف‌ترین نام‌های زعفران ایران است. این نام ها اشاره به محل تولید زعفران دارد و در حالی که نام های زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران گلیران و… اشاره به برند و نام شرکت پخش کننده زعفران دارد.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران قائن یا زعفران مشهد را دارید می توانید زعفران اصل 100% خالص را با کیفیتی غیر قابل مقایسه با سایر برند ها از ما خریداری کنید. کیفیت زعفران تضمین شده بوده و در صورت نارضایتی از محصول می توانید زعفران را برگشت دهید.

خرید زعفران از کشاورز با تضمین اصل بودن زعفران:

 خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران عمده

با توجه به گستردگی بازار خرید و فروش زعفران و از طرفی نوسانات قیمت زعفران و همچنین وجود واسطه های خرید و فروش زعفران بهترین راه حل، خرید زعفران از کشاورز است.

زعفران پس از برداشت از مزارع توسط کشاورز جداسازی شده و خشک می شود. بعد از این زعفران به بازار عرضه می شود و مغازه های کوچک و بزرگ، کارخانه ها و شرکت های پخش زعفران اقدام به خرید عمده زعفران یا خرید زعفران می‌کنند. سپس این مراکز زعفران را با نام شرکت خودشان وارد بازار می‌کنند.

بنابراین وقتی شما از یک مرکز فروش زعفران در تهران، زعفران خریداری می کنید ممکن است این زعفران چرخه طولانی را طی کرده باشد تا نهایتاً به دست شما رسیده است. جدا از بحث کیفیت زعفران و اصل یا تقلبی بودن زعفران، این مسئله باعث می شود قیمت نهایی زعفران بسیار بیشتر از قیمت تولید زعفران باشد.

خرید زعفران کیلویی با کیفیت تضمینی:

 خرید زعفران کیلویی قيمت زعفران درجه يك قیمت زعفران قائنات کیلویی

معمولاً هنگام خرید زعفران کیلویی چون حجم خرید بالاست خریدار زعفران به اصل بودن زعفران و کیفیت آن می توان به راحتی اعتماد کند.

از طرفی چون باید هزینه زیادی بپردازد به دنبال تضمین خرید زعفران است. ما همه دغدغه های خریداران عمده زعفران را درک می‌کنیم و برای رفاه بیشتر خریداران، تمامی سرتیفیکیت های مربوط زعفران خریداری شده را ارائه می دهیم.

ارائه گواهینامه های معتبر زعفران خریداری شده؛ تایید کننده اصل و باکیفیت بودن زعفران است که در هنگام خرید کیلویی زعفران به مشتریان عرضه می شود.

برای خرید عمده زعفران قائن با تضمین آزمایشگاهی می توانید با ما تماس یگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ