گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران فله و قیمت زعفران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران عمده با بهترین کیفیت:مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی کدام است؟انواع زعفران فله:مزیت خرید زعفران از شرکت زعفران قاین:مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات در سال ۹۹ چقدر است؟خرید زعفران از کشاورز و تضمین اصل بودن زعفران:قیمت روز زعفران در بازارهای جهانی چگونه تعیین می شود؟ قیمت لحظه ای زعفران فله چقدر است؟قیمت خرید زعفران در کشور مقصد:
خرید زعفران فله و قیمت زعفران

خرید زعفران فله با قیمت ارزان و کیفیت بالا از کجا امکان پذیر است؟ قیمت زعفران به صورت فله ای چقدر است؟

 خرید زعفران کیلویی خرید زعفران درجه یک خرید زعفران قائنات

خرید زعفران عمده با بهترین کیفیت:

اگر قصد خرید زعفران کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده از فروشگاه ما خریداری کنید. انواع زعفران چه به صورت فله ای و یا بسته بندی شده از کیفیت بالا برخوردار بوده و دارای علامت استاندارد و گواهینامه های کیفیت بین المللی می باشد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی کدام است؟

به دلیل این که زعفران گران قیمت است قصد داریم مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی که کمترین هزینه را داشته باشد به شما معرفی کنیم. برای این منظور به نکات زیر باید توجه کافی داشته باشید: 

  • از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید نمونه زعفران برایتان ارسال کند تا نمونه را با اصل جنس مقایسه کنید.
  • برای خرید زعفران فله بهتر است مقدار نمونه از ۲۰ گرم بیشتر و از ۵۰ گرم کمتر باشد تا بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را از نزدیک ببینید.

فروشگاه زعفران قائن سالها در زمینه تولید زعفران و صادرات آن فعالیت داشته و این امکان را برای هموطنان فراهم کرده تا بتوانند از طریق ارتباط با کارشناسان ما؛ پرسود ترین و بهترین نوع زعفران را با توجه به تقاضای خرید در کشور مقصد، انتخاب کنند.

همچنین بتوانند زعفران را از نزدیک مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید زعفران نمایند. شما هم میتوانید همین الان با ما ارتباط بگیرید.

انواع زعفران فله:

 انواع زعفران فله قیمت زعفران قائنات

در تقسیم بندی انواع زعفران، چهار دسته اصلی زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین وجود دارند.

در این بین زعفران دسته و پوشال دارای سفیدی هستند اما زعفران سرگل ونگین تمام قرمزند.تفاوت‌هایی هم در بین انواع زعفران وجود دارد که برای آشنایی بیشتر با ویژگی های هر کدام میتوانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

اما اگر بخواهیم به طور مختصر بیان کنیمف زعفران دسته تمام قسمت خامه (سفیدی زعفران ) را دارد در حالی که زعفران پوشال نهایتاً ۳ میلیمتر سفیدی دارد. زعفران نگین از نظر ظاهری دارای کلاله های درشت تر و طویل تر نسبت زعفران سر گل می باشد.

مزیت خرید زعفران از شرکت زعفران قاین:

  • ما تولید کننده زعفران هستیم و در خراسان جنوبی مزارع زعفران داشته و سالها در زمینه کاشت و تولید زعفران فعالیت کرده ایم.
  •  ما قیمت‌های واقعی زعفران را ارائه می دهیم و زعفران را به طور مستقیم به دست مصرف کننده در سراسر کشور می رسانیم.
  •  از یک گرم زعفران گرفته تا هر چند صد کیلو که مشتری سفارش بدهد در کمترین زمان ممکن به دورترین نقاط ایران ارسال می شود. تمرکز فعالیت های شرکت ما بر فروش و صادرات زعفران بوده است.
  •  ما میتوانیم هم در ایران و هم در کشورهای مختلف؛ زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده تقدیمتان کنیم.

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:

 مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی خرید اینترنتی زعفران قائنات

اگر مصرف زعفران در حوزه کاری شما زیاد است و قصد خرید زعفران کیلویی را دارید می توانید زعفران فله را خریداری کنید.

قیمت زعفران به صورت فله ای هزینه های بسته بندی را ندارد و ارزان تر خواهد بود. شما بعد می توانید با برند خود، زعفران فله ای را در وزن های گرمی و مثقالی بسته بندی کنید.

مساله ای که در اینجا مطرح می شود؛ اطمینان از کیفیت و اصل بودن زعفران فله می باشد. چگونه می توان به زعفرانی که بدون بسته‌بندی است اعتماد کرد و از کیفیت آن اطمینان خاطر یافت؟

در فروشگاه ما برای مشتریانی که زعفران کیلویی خریداری می کنند برگ آنالیز زعفران نیز ارسال می شود. برگ آنالیز، نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران است که میزان قدرت رنگ دهی، درصد رطوبت و سایر پارامترهای موثر بر کیفیت و خلوص زعفران را نشان میدهد.

بنابراین با خرید کیلویی زعفران فله از فروشگاه ما می توانید از اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید. در ادامه خواهیم گفت چگونه می توانید از فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید و یکی از بهترین روش های خرید زعفران عمده نیز بیان خواهد شد.

قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات در سال ۹۹ چقدر است؟

قیمت زعفران به صورت فله و بسته بندی شده متفاوت است. در ادامه لیست قیمت زعفران به صورت کیلویی و عمده ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت بسته بندی زعفران نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران سرگل:

 قیمت زعفران سرگل درجه یک ۹۴۰۰۰۰۰

 قیمت زعفران سرگل درجه دو ۹۰۰۰۰۰۰

قیمت زعفران سرگل درجه سه ۸۶۰۰۰۰۰

قیمت روز زعفران نگین:

 قیمت زعفران سوپرنگین ۱۳۵۰۰۰۰۰

قیمت زعفران نگین ۱۲۷۰۰۰۰۰

قیمت زعفران شبه نگین ۱۱۶۰۰۰۰۰

قیمت روز زعفران دختر پیچ:

قیمت زعفران دسته دختر پیچ ۷۰۰۰۰۰۰

خرید زعفران از کشاورز و تضمین اصل بودن زعفران:

خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران عمده

گستردگی بازار خرید و فروش زعفران و نبود برنامه‌ای سازمان یافته برای حمایت از کشاورز و تولید کننده زعفران، سبب شده دلالان و واسطه ها بیشترین سود را از فروش زعفران ببرند این درحالی است که رنج اصلی تولید زعفران راکشاورزان به دوش می کشند.

در سال های اخیر سازمان تعاون روستایی با خرید زعفران از کشاورزان که سعی در حمایت از آنها داشت به دلیل عدم تنظیم بازار باعث دپو شدن زعفران و در نتیجه کمبود زعفران در بازار شد که نهایتاً منجر به بالا رفتن قیمت زعفران در بازه زمانی خاص شد.

خرید زعفران از کشاورز سبب حمایت از تولید کننده و نیز اطمینان از اصل بودن زعفران میشود. همچنین با خرید عمده زعفران از کشاورز، زعفران با قیمت ارزان به دست شما خواهد رسید و می توانید از فروش زعفران سود بیشتری کنید.

قیمت روز زعفران در بازارهای جهانی چگونه تعیین می شود؟ 

فروشگاه زعفران قاین انواع زعفران را در درجه کیفیت های مختلف عرضه می کند. در فروشگاه قائن درجه کیفیت های یک، ۲ و ۳ در نوع خود بهترین میباشد یعنی زعفران درجه سه عرضه شده در فروشگاه ما کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با زعفران درجه سه سایر مراکز فروش زعفران دارد.

در بازارهای داخلی قیمت زعفران قابل پیش بینی نیست در نتیجه افراد با قیمتهای متفاوت زعفران را خریداری کرده و در بازارهای خارجی با قیمتهای بسیار بالایی به فروش می رسانند.

در فروشگاه قائن زعفرانی که عرضه می‌شود زعفران کشاورز بوده و با جنسهای ارزان قیمت داخل بازار بسیار متفاوت است. خرید زعفران ما فقط و فقط از منطقه خراسان جنوبی بوده و همه آزمایشات لازم روی زعفران انجام می شود.

قیمت لحظه ای زعفران فله چقدر است؟

 قیمت لحظه ای زعفران فله چقدر است قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

قیمت امروز زعفران فله به شرح زیر است:

  • قیمت یک کیلو زعفران نگین ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر کیلو زعفران سرگل ۸ میلیون و ششصد هزار تومان تا ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
  • قیمت یک کیلو زعفران پوشال ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
  • قیمت یک کیلو زعفران دسته ۷ میلیون تومان تا ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

بسته به اینکه شما چه درجه کیفیتی بخواهید، قیمت ها مقداری تفاوت خواهد داشت.

ما تضمین میکنیم در برابر کیفیتی که عرضه می شود قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. قیمت مناسب و کیفیت بالا به این دلیل است که بدون واسطه فعالیت می کنیم بنابراین زعفران با قیمت پایه به مشتریان عرضه می شود.

قیمت خرید زعفران در کشور مقصد:

ارزش زعفران با پول رایج بین المللی یعنی دلار یا یورو تعیین می شود. در فروشگاه زعفران قائن امکان ارسال سفارش به اکثر کشورها وجود دارد. در صورت تقاضا تمامی محصولات با گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی به مشتری تحویل داده میشود.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.