خرید زعفران فله و قیمت زعفران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران عمده با بهترین کیفیت:مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی کدام است؟انواع زعفران فله:مزیت خرید زعفران از شرکت زعفران قاین:مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات:خرید زعفران از کشاورز و تضمین اصل بودن زعفران:قیمت روز زعفران در بازارهای جهانی چگونه تعیین می شود؟ قیمت لحظه ای زعفران فله چقدر است؟قیمت خرید زعفران در کشور مقصد:
خرید زعفران فله و قیمت زعفران

خرید زعفران فله با قیمت ارزان و کیفیت بالا از کجا امکان پذیر است؟ قیمت زعفران به صورت فله ای چقدر است؟

 خرید زعفران کیلویی خرید زعفران درجه یک خرید زعفران قائنات

خرید زعفران عمده با بهترین کیفیت:

اگر قصد خرید زعفران کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده از فروشگاه ما خریداری کنید.

انواع زعفران چه به صورت فله ای و یا بسته بندی شده از کیفیت بالا برخوردار بوده و دارای علامت استاندارد و گواهینامه های کیفیت بین المللی می باشد.

در بازار زعفران؛ برند های مختلف وجود دارند که زعفران را با کیفیت های متفاوت و قیمت های مختلف عرضه می کنند. اما آیا کیفیت عرضه شده در این مراکز یکسان است؟ چگونه می توان به کیفیت زعفران عرضه شده اعتماد کرد؟

اگر به دنبال زعفران با کیفیت و اصل هستید توصیه ما خرید زعفران از تولید کننده و کشاورز است. وقتی دست واسطه ها از چرخه تولید تا مصرف زعفران، كوتاه می‌شود، زعفران با کیفیت اولیه و قیمت مناسب به دست مصرف کننده می رسد.

شرکت ما در زمینه کاشت و تولید زعفران ۳۰ سال تجربه دارد. همه انواع زعفران در شرکت ما بدون واسطه و با کیفیت تضمینی به سراسر ایران ارسال می شود.

مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی کدام است؟

به دلیل این که زعفران گران قیمت است قصد داریم مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی که کمترین هزینه را داشته باشد به شما معرفی کنیم. برای این منظور به نکات زیر باید توجه کافی داشته باشید:

 • از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید نمونه زعفران برایتان ارسال کند تا نمونه را با اصل جنس مقایسه کنید.
 • برای خرید زعفران فله بهتر است مقدار نمونه از ۲۰ گرم بیشتر و از ۵۰ گرم کمتر باشد تا بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را از نزدیک ببینید.

فروشگاه زعفران قائن سالها در زمینه تولید زعفران و صادرات آن فعالیت داشته و این امکان را برای هموطنان فراهم کرده تا بتوانند از طریق ارتباط با کارشناسان ما؛ پرسود ترین و بهترین نوع زعفران را با توجه به تقاضای خرید در کشور مقصد، انتخاب کنند.

همچنین بتوانند زعفران را از نزدیک مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید زعفران نمایند. شما هم میتوانید همین الان برای خرید زعفران و اطلاع از قیمت خرید فله زعفران با ما ارتباط بگیرید.

انواع زعفران فله:

 انواع زعفران فله قیمت زعفران قائنات

در تقسیم بندی انواع زعفران، چهار دسته اصلی زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین وجود دارند.

در این بین زعفران دسته و پوشال دارای سفیدی هستند اما زعفران سرگل ونگین تمام قرمزند.تفاوت‌هایی هم در بین انواع زعفران وجود دارد که برای آشنایی بیشتر با ویژگی های هر کدام میتوانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

اما اگر بخواهیم به طور مختصر بیان کنیمف زعفران دسته تمام قسمت خامه (سفیدی زعفران ) را دارد در حالی که زعفران پوشال نهایتاً ۳ میلیمتر سفیدی دارد. زعفران نگین از نظر ظاهری دارای کلاله های درشت تر و طویل تر نسبت زعفران سر گل می باشد.

مزیت خرید زعفران از شرکت زعفران قاین:

 • ما تولید کننده زعفران هستیم و در خراسان جنوبی مزارع زعفران داشته و سالها در زمینه کاشت و تولید زعفران فعالیت کرده ایم.
 •  ما قیمت‌های واقعی زعفران را ارائه می دهیم و زعفران را به طور مستقیم به دست مصرف کننده در سراسر کشور می رسانیم.
 •  از یک گرم زعفران گرفته تا هر چند صد کیلو که مشتری سفارش بدهد در کمترین زمان ممکن به دورترین نقاط ایران ارسال می شود. تمرکز فعالیت های شرکت ما بر فروش و صادرات زعفران بوده است.
 •  ما میتوانیم هم در ایران و هم در کشورهای مختلف؛ زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده تقدیمتان کنیم.

مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی:

 مطمئن ترین روش خرید زعفران کیلویی خرید اینترنتی زعفران قائنات

اگر مصرف زعفران در حوزه کاری شما زیاد است و قصد خرید زعفران کیلویی را دارید می توانید زعفران فله را خریداری کنید.

قیمت زعفران به صورت فله ای هزینه های بسته بندی را ندارد و ارزان تر خواهد بود. شما بعد می توانید با برند خود، زعفران فله ای را در وزن های گرمی و مثقالی بسته بندی کنید.

مساله ای که در اینجا مطرح می شود؛ اطمینان از کیفیت و اصل بودن زعفران فله می باشد. چگونه می توان به زعفرانی که بدون بسته‌بندی است اعتماد کرد و از کیفیت آن اطمینان خاطر یافت؟

در فروشگاه ما برای مشتریانی که زعفران کیلویی خریداری می کنند برگ آنالیز زعفران نیز ارسال می شود. برگ آنالیز، نتیجه آزمایشات انجام شده روی زعفران است که میزان قدرت رنگ دهی، درصد رطوبت و سایر پارامترهای موثر بر کیفیت و خلوص زعفران را نشان میدهد.

بنابراین با خرید کیلویی زعفران فله از فروشگاه ما می توانید از اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید. در ادامه خواهیم گفت چگونه می توانید از فروش زعفران سود بیشتری به دست آورید و یکی از بهترین روش های خرید زعفران عمده نیز بیان خواهد شد.

قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی قائنات:

قیمت زعفران به صورت فله و بسته بندی شده متفاوت است. در ادامه لیست قیمت زعفران به صورت کیلویی و عمده ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت خرید فله زعفران و قیمت بسته بندی زعفران نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

بر اساس موارد زیر درجه کیفیت زعفران و قیمت آن تعیین می شود:

 • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
 • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها
 • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
 • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها
 • میزان فر خوردگی رشته ها

خرید زعفران از کشاورز و تضمین اصل بودن زعفران:

خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران عمده

گستردگی بازار خرید و فروش زعفران و نبود برنامه‌ای سازمان یافته برای حمایت از کشاورز و تولید کننده زعفران، سبب شده دلالان و واسطه ها بیشترین سود را از فروش زعفران ببرند این درحالی است که رنج اصلی تولید زعفران راکشاورزان به دوش می کشند.

در سال های اخیر سازمان تعاون روستایی با خرید زعفران از کشاورزان که سعی در حمایت از آنها داشت به دلیل عدم تنظیم بازار باعث دپو شدن زعفران و در نتیجه کمبود زعفران در بازار شد که نهایتاً منجر به بالا رفتن قیمت زعفران در بازه زمانی خاص شد.

خرید زعفران از کشاورز سبب حمایت از تولید کننده و نیز اطمینان از اصل بودن زعفران میشود. همچنین با خرید عمده زعفران از کشاورز، زعفران با قیمت ارزان به دست شما خواهد رسید و می توانید از فروش زعفران سود بیشتری کنید.

قیمت روز زعفران در بازارهای جهانی چگونه تعیین می شود؟ 

فروشگاه زعفران قاین انواع زعفران را در درجه کیفیت های مختلف عرضه می کند. در فروشگاه قائن درجه کیفیت های یک، 2 و 3 در نوع خود بهترین میباشد یعنی زعفران درجه سه عرضه شده در فروشگاه ما کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با زعفران درجه سه سایر مراکز فروش زعفران دارد.

در بازارهای داخلی قیمت زعفران قابل پیش بینی نیست در نتیجه افراد با قیمتهای متفاوت زعفران را خریداری کرده و در بازارهای خارجی با قیمتهای بسیار بالایی به فروش می رسانند.

زعفرانی که در فروشگاه قائن عرضه می‌شود زعفران کشاورز بوده و با جنسهای ارزان قیمت داخل بازار بسیار متفاوت است. خرید زعفران ما فقط و فقط از منطقه خراسان جنوبی بوده و همه آزمایشات لازم روی زعفران انجام می شود.

قیمت لحظه ای زعفران فله چقدر است؟

 قیمت لحظه ای زعفران فله چقدر است قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

قیمت امروز زعفران فله بسته به اینکه چه زمانی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

بسته به اینکه شما چه درجه کیفیتی از زعفران را بخواهید، قیمت ها مقداری تفاوت خواهد داشت.

ما تضمین میکنیم در برابر کیفیتی که عرضه می شود قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. قیمت مناسب و کیفیت بالا به این دلیل است که بدون واسطه فعالیت می کنیم بنابراین زعفران با قیمت پایه به مشتریان عرضه می شود.

قیمت خرید زعفران در کشور مقصد:

ارزش زعفران با پول رایج بین المللی یعنی دلار یا یورو تعیین می شود. در فروشگاه زعفران قائن امکان ارسال سفارش به اکثر کشورها وجود دارد. در صورت تقاضا تمامی محصولات با گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی به مشتری تحویل داده می شود.

اکثر کسانی که قصد فروش زعفران در خارج کشور را دارند می خواهند از قیمت خرید زعفران در آن کشور مطلع شوند. چنانچه قصد صادرات به هر کشوری را دارید باید ابتدا بازاریابی کنید.

متناسب با نیاز مشتری و نوع زعفرانی که در آن کشور طرفدار بیشتری دارد، اقدام به خرید زعفران نمایید. به عنوان مثال در کشورهای اروپایی زعفران سوپر نگین و در کشورهایی مانند حوزه خلیج فارس زعفران پوشال طرفداران بیشتری دارد.

نوع بسته بندی زعفران نیز در کشور های مختلف متفاوت است. معمولاً ظروف خاتم فلزی و ظروف پلی کریستال برای صادرات مناسب هستند.

یکی دیگر از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید این است که قیمت فروش زعفران در هر کشور با قیمت خرید زعفران متفاوت است. به عنوان مثال قیمت فروش زعفران در ترکیه بسیار بالاست اما قیمتی که زعفران را از ایرانیان خریداری می کنند بسیار پایین تر است.

همچنین قیمت عمده فروشی با قیمت جزئی فروشی زعفران بسیار تفاوت دارد. زعفران در فروشگاه های لوکس در بازار خارج در بسته بندی های شکیل و زیبا با قیمتهای چند ده برابری عرضه می شود.

چنانچه قصد خرید زعفران ویژه صادرات را دارید برای اطلاع از  قیمت خرید فله زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.