خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت زعفران نگین در بورس:قیمت روز زعفران 1402:قیمت زعفران سرگل نگین چنده؟قیمت هر گرم زعفران نگین:قیمت قرمزی زعفران:قیمت زعفران در عمان:قیمت زعفران در ترکیه چقدره؟قیمت زعفران در عربستان:بسته بندی زعفران صادراتی:قیمت زعفران نگین صادراتی:مشخصات زعفران صادراتی:زعفران اصل قائنات:
خرید زعفران نگین صادراتی

قیمت خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات چقدر است؟ چرا قیمت زعفران نگین صادراتی در جاهای مختلف، متغیر است؟

خرید زعفران درجه یک قیمت زعفران قائنات در مشهد خریدزعفران

خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات را یک بار تجربه کنید. کیفیت زعفران صادراتی عرضه شده در فروشگاه ما؛ قابل قیاس با سایر مراکز خرید و فروش زعفران نیست.

قیمت زعفران نگین در بورس:

یکی از پر رونق ترین تجارت ها در بازار داخل خرید و فروش زعفران، بورس کالای زعفران ایران می باشد. در بازار بورس زعفران سهامداران با استفاده از داده های موجود و تحلیل تکنیکال و بنیادی می توانند سود بسیار خوبی از خرید و فروش زعفران به دست آورند.

در بازار بورس مدت زمان معینی تعیین شده که باید محصول از هم بارها تحویل گرفته شده به مشتریان داخلی و خارجی فروخته شود.

وجود مشکلاتی مانند نوسان کاذب قیمت زعفران در بازار داخل نبود نظام قیمت گذاری شفاف و نبود سیستم اجرایی و نظارتی در بازار زعفران و ناهماهنگی بین بخش های تولیدی و بازرگانی سبب اندازی بازار بورس زعفران شد.

قیمت زعفران در بورس بر اساس میزان تولید سالانه زعفران، نوع زعفران و منطقه تولید تعیین شده و در طی قراردادهای آتی زعفران معامله می شود.

قیمت زعفران در روزهای مختلف ممکن است کاهشی افزایشی باشد. دلایل مختلفی نیز برای نوسان قیمت زعفران وجود دارد.

قیمت روز زعفران 1402:

قیمت زعفران در سال 99 به دلیل بیماری کرونا تحت تاثیر قرار گرفته است از آنجا که شیوع کرونا ویروس بسته شدن راه های صادراتی شد. بنابراین روی قیمت زعفران نیز تاثیرگذار بوده است.

بعد از فروکش کردن بیماری کرونا و دوباره باز شدن مسیر های صادراتی در بازارهای داخل افزایش قیمت زعفران رخ داد.

در سال 1400 به دلیل کاهش بارندگی ها و نیز کاهش تولید 70 تا 50 درصدی زعفران در استان‌های خراسان نوسانات قیمتی زیادی در بازار خرید و فروش زعفران به وجود آمد. به همین دلیل قیمت زعفران در سال 1400 نسبت به قیمت های مشابه سال گذشته دو تا سه برابر شد.

همانطور که می دانید میزان تولید زعفران یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت زعفران است. بعد از اتمام فصل برداشت زعفران در آذر ماه 1401 برخلاف سال گذشته شاهد افت خفیف قیمت زعفران بودیم.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران سرگل نگین چنده؟

قیمت زعفران سرگل نگین

زعفران سرگل و زعفران نگین دو نوع از زعفران هستند که در آن سفیدی وجود ندارد و تمام قرمزند. البته باید توجه داشته باشید که درجه کیفیت های زعفران سرگل و نگین متفاوت است.

ممکن است بر حسب درجه کیفیت مقدار ناچیزی سفیدی در انتهای کلاله قرمزی وجود داشته باشد. بر اساس درجه کیفیت، انواع زعفران شامل زعفران سرگل ممتاز، سرگل صادراتی، نگین ممتاز، نگین صادراتی و سوپر نگین وجود دارد. قیمت زعفران نیز بسته به درجه کیفیت آن متفاوت خواهد بود.

علاوه بر میزان سفیدی، ریز یا درشت بودن کلاله های قرمز رنگ نیز برکیفیت زعفران و نهایتاً قیمت زعفران تاثیرگذار است.

اگر می‌خواهید بدانید قیمت زعفران سرگل نگین چنده میتوانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و از قیمت روز آن مطلع شوید.

قیمت هر گرم زعفران نگین:

قیمت هر گرم زعفران نگین

شاید شما هم قصد خرید زعفران را داشته اید و در مراکز فروش زعفران قیمت های متفاوتی دیده اید. به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران نگین در یک جا 40 هزار تومان و درجای دیگر 62 هزار تومان بوده است!

برخی از خریداران زعفران صرفاً به علت اینکه نام زعفران نگین است؛ زعفران ارزانتر را انتخاب می کنند در حالیکه هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست و شما باید کیفیت زعفران را مد نظر داشته باشید.

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت زعفران تاثیرگذار است نوع بسته بندی آن می باشد. بنابراین برای اطلاع از قیمت هر گرم زعفران نگین باید درجه کیفیت و نوع بسته‌بندی آن مشخص باشد. برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت قرمزی زعفران:

قیمت قرمزی زعفران

اگر گل زعفران را دیده باشید می دانید که پس از برداشت گلها و جدا کردن گلبرگهای بنفش رنگ؛ قسمتی به دست می آید که شامل سه کلاله قرمز رنگ به همراه یک قسمت سفیدی یا خامه است. در واقع انواع زعفران از قسمت کلاله های قرمز رنگ به وجود می‌آید.

بسته به اینکه سفیدی از قسمت کلاله ها چگونه جدا شود انواع زعفران به دست می آید. چنانچه کلاله های قرمز به صورت سه شاخه متصل به هم باقی بماند و در انتهای آن یک تا سه میلی‌متر سفیدی وجود داشته باشد به آن زعفران پوشال گفته می‌شود.

اگر کلاله های قرمز رنگ طوری جدا شود که سفیدی در انتهای آن باقی نماند به آن زعفران نگین گفته می‌شود. در واقع ارزش زعفران به قسمت قرمزی آن است و قیمت قرمزی زعفران را تعیین می کند و قدرت رنگی زعفران نیز مربوط به کلاله قرمز رنگ آن می باشد.

قیمت روز زعفران ۹۹

قیمت زعفران در عمان:

عمان یکی از کشورهای عربی است که صادرات زعفران به میزان زیادی به آنجا انجام می شود. مصرف زعفران در عمان کم نیست. در کشور عمان زعفران هم مصرف داخلی دارد و هم اینکه زعفران ایرانی را به کشورهای دیگر از جمله آفریقا صادر می شود.

قیمت زعفران در عمان برای بسیاری از خریداران زعفران در عمان و همچنین تاجران ایرانی مهم است. قیمت زعفران به صورت خرده فروشی و جزئی با برندهای مختلف متفاوت است ولی به طور میانگین قیمت زعفران در عمان بین یک تا پنج ریال عمان است.

اگر قصد صادرات زعفران به عمان را دارید برای خرید زعفران نگین صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران در ترکیه چقدره؟

ترکیه یکی از بزرگ‌ترین خریداران زعفران ایرانی محسوب می‌شود. از آنجا که همسایه ایران است و فاصله کمی با ما دارد و همچنین ایرانیان بدون ویزا می توانند به ترکیه سفر کنند صادرات زعفران به این کشور به صورت چمدانی بسیار رواج دارد.

در ترکیه معمولاً زعفران با لیر یا دلار آمریکا خرید و فروش می‌شود. برندهای زعفران ترکی و اسپانیایی در ترکیه بسیار زیاد است. یکی از برند های ترکی به نام arifoglu دو گرم زعفران را در سایت خود به قیمت ۳۰ دلار می فروشد.

قیمت زعفران در عربستان:

کشور عربستان با خرید عمده زعفران از ایران یکی از واردکنندگان بزرگ زعفران ایرانی محسوب می شود. در صادرات زعفران به عربستان یکی از نکات مهم که باید مورد توجه قرار گیرد، قیمت زعفران است.

از آنجا که کشور عربستان کیفیت محور است از زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی برای آنجا استفاده می شود. قیمت زعفران در عربستان برای مشتریانی که کیفیت برایشان مهم است همان قیمت زعفران درجه یک صادراتی است اما برای مشتریانی که قیمت محور هستند زعفران پوشال معمولی استفاده می شود که قیمت آن ارزان تر است.

بسته بندی زعفران صادراتی:

 بسته بندی زعفران صادراتی

زعفران خواص زیادی دارد و به همین جهت در صنایع مختلف از جمله صنعت داروسازی از آن بسیار زیاد استفاده می کنند.

برای حفظ کیفیت زعفران، شایسته است این محصول ارزشمند و گرانبها را در بسته بندی های مناسب نگهداری کنیم. برای صادرات زعفران نیز چون حمل و نقل زعفران از یک کشور به کشور دیگر باعث خرد و شکسته شدن زعفران می‌شود و همچنین احتمال رسیدن نور و رطوبت به داخل زعفران وجود دارد بایستی از بهترین بسته بندی ها استفاده کنیم تا به کیفیت زعفران لطمه ای وارد نشود.

بسته بندی زعفران صادراتی همچنین در بازاریابی زعفران تاثیر گذار است. شیک بودن بسته بندی ها باعث می شود مشتری پسند بوده و بازار فروش خوبی داشته باشد.

اگر قصد صادرات زعفران دارید برای خرید زعفران نگین صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران نگین صادراتی:

 قیمت زعفران نگین صادراتی

قیمت زعفران نگین بسته به کیفیت آن متفاوت است. زعفران نگین از نظر کیفیت به انواع زعفران سوپر نگین،نگین ممتاز و نگین صادراتی تقسیم بندی می شود. قبل از اینکه در مورد قیمت زعفران نگین صادراتی صحبت کنیم ابتدا باید بدانیم زعفران نگین صادراتی چه ویژگی هایی دارد.

مشخصات زعفران صادراتی:

زعفران نگین صادراتی فروشگاه زعفران ممتاز قائنات دارای ویژگی های زیر است:

  • زعفران تمام قرمز است
  • فاقد هرگونه سفیدی یا خامه زعفران می‌باشد
  • کلاله ها کاملا درشت هستند
  • به هیچ وجه رشته های شکسته شده در محصول وجود ندارد
  • زعفران نرمه و گرده زعفران در محصول وجود ندارد
  • دارای قدرت رنگی بالا می باشد.

زعفران اصل قائنات:

خرید زعفران نگین صادراتی درجه یک قائنات

امسالی بودن زعفران سبب شده زعفران نگین صادراتی فروشگاه ما بسیار خوش رنگ باشد. فروشگاه ما در مرکز تولید زعفران واقع شده است. دسترس پذیری همیشگی به زعفران سبب شده بتوانیم از زعفران امسالی برای تمامی سفارشات استفاده کنیم.

زعفران امسالی همچنین عطر و بوی بیشتری نسبت به زعفران پارساله دارد. چون زعفران نگین درجه یک صادراتی فاقد سفیدی است، قدرت رنگ دهی بسیار بالایی دارد. قدرت رنگ دهی زعفران نگین صادراتی بالای 240 می‌باشد.

زعفران نگین صادراتی حجیم و درشت است. برای جلوگیری از خرد و شکسته شدن رشته های زعفران نگین بهتر است از ظروف بسته بندی مناسب استفاده شود. ظروف خاتم فلزی از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران صادراتی می باشد.

شما می توانید زعفران نگین درجه یک صادراتی را در بسته بندی دلخواه از طریق سایت فروشگاه سفارش دهید.

برای خرید زعفران نگین صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ