گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مرکز خرید زعفران قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

انواع زعفران قائنات:شرکتهای فروش زعفران:علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟خرید زعفران عمده: خرید کیلویی زعفران به صورت تضمین شده:قیمت هر گرم زعفران خشک:قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸:
خرید زعفران قائنات

مطمئن ترین و بهترین مرکز خرید زعفران قائنات کجاست؟ قیمت زعفران یک گرمی قائنات چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چیست؟

انواع زعفران قائنات

انواع زعفران قائنات:

منطقه قائنات در استان خراسان جنوبی واقع می باشد. شرایط آب و هوایی و اقلیمی این منطقه بسیار مناسب کاشت زعفران می باشد. مردم این منطقه صبح زود برای جمع آوری گل زعفران اقدام می کنند در نتیجه زعفرانی که از مزارع این منطقه برداشت می شود بسیار مرغوب است.

همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می آید. بسته به روشی که کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی آن جدا می شوند زعفرانی که به دست می آید با همدیگر متفاوت خواهد بود.

زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین تقسیم بندی می شود به ترتیبی که گفته شد از میزان سفیدی موجود در زعفران کاسته شده به طوری که زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز می باشد.

شرکتهای فروش زعفران:

شرکتهای فروش زعفران

 پس از اینکه زعفران توسط کشاورزان از مزرعه برداشت می شود کلاله های قرمز رنگ از میان اجزای گل بیرون کشیده شده و سفیدی آن جدا می شود و انواع زعفران به دست آمده، خشک می شود. سپس زعفران‌ به مغازه های کوچک و بزرگ فروخته می شود.

شرکتهای فروش زعفران با نام های مختلف زعفران را عرضه می کنند حتماً نام‌هایی مانند زعفران گلیران، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران امید، زعفران گلستان و… را بسیار شنیده اید. در واقع این نام ها اشاره به شرکت پخش کننده زعفران دارد و ارتباطی با نوع زعفران ندارد.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

وقتی وارد بازار خرید و فروش زعفران می شوید می بینید که قیمت فروش زعفران در مغازه های مختلف، متفاوت است به عنوان مثال قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز یکسان نیست!

عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع زعفران و درجه کیفیت آن است. عامل دیگر، نوع بسته بندی زعفران است که روی قیمت آن تاثیر گذار است.

بعضی از خریداران زعفران ترجیح می دهند زعفران را با بسته بندی های زیبا و شکیل هر چند گرانتر خریداری کنند مثلاً بسته بندی های مخصوص صادرات زعفران نسبت به بسته بندی های معمولی قیمت بالاتری دارند.

خرید زعفران عمده:

خرید زعفران عمده

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید می توانید انواع زعفران را با درجه کیفیت های مختلف در کمترین زمان ممکن از فروشگاه ما خریداری کنید.

مزیت فروشگاه ما نسبت به سایر مراکز فروش زعفران در این است که خودمان تولید کننده زعفران هستیم. برای تامین زعفران در مقادیر کیلویی هیچ محدودیتی نداریم چرا که همیشه به زعفران دسترسی آسان داشته و بدون واسطه زعفران را به دست مصرف کننده می رسانیم.

شما می توانید زعفران را به صورت بسته بندی شده یا زعفران فله سفارش دهید. چنانچه قصد خرید کیلویی زعفران صادراتی را داشته باشید ارائه زعفران با بسته بندی های مخصوص صادرات امکان پذیر است.

 خرید کیلویی زعفران به صورت تضمین شده:

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید اما بابت کیفیت زعفران و اصل بودن آن دغدغه دارید می توانید به صورت صد در صد تضمین شده زعفران را از فروشگاه ما خریداری کنید. در خرید کیلویی زعفران تمامی گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های مربوط به زعفرانی که می خرید به شما ارائه می شود.

در واقع ما زعفران درخواستی شما را به آزمایشگاه برده و آن را از نظر قدرت رنگ دهی، درصد رطوبت، شیمیایی بودن و غیره آزمایش می کنیم. سپس برگ تایید آزمایشات به شما ارائه خواهد شد تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

در کنار این خدمات، تا ۷ روز پس از ارسال زعفران شما می توانید پس از دریافت زعفران چنانچه از آن ناراضی بودید آن را به ما برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

قیمت هر گرم زعفران خشک:

قیمت هر گرم زعفران خشک

از هر یک کیلو گل زعفران بسته به کیفیت گل زعفران حدود ۱۲ تا ۱۳ گرم زعفران به دست می آید.

قیمت هر گرم زعفران خشک بستگی به کیفیت آن دارد. هرچقدر کلاله های قرمز رنگ درشت تر و ضخیم تر باشد قیمت زعفران بیشتر خواهد بود.

زعفرانی که در انتهای کلاله های قرمز رنگ آن هیچ گونه سفیدی نداشته باشد نسبت به کلاله های زعفرانی که دارای سفیدی است از قدرت رنگی بالاتر و در نتیجه کیفیت بالاتری برخوردار است.

ویژگی های ظاهری زعفران نیز روی قیمت آن موثر است به عنوان مثال کلاله های زعفران چنانچه صاف و بدون فر خوردگی خشک شده باشند مشتری پسند بوده و قیمت بالاتری دارد.

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸:

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸ در بازه های زمانی مختلف متفاوت بوده است.

کاهش و افزایش میزان صادرات زعفران، تغییر در میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار، نوسانات ارز در کشور از جمله عواملی بوده است که سبب شده قیمت زعفران در بازه های زمانی مختلف تغییر کند.

هم اکنون قیمت هر مثقال زعفران سرگل ممتاز ۴۵ هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران نگین ممتاز ۵۸ هزار تومان می باشد.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید با ما در ارتباط باشید تا از قیمت روز زعفران مطلع شوید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.