بهترین مرکز خرید زعفران قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

انواع زعفران قائنات:شرکتهای فروش زعفران در خراسان:علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟خرید زعفران عمده در بازار داخل:خرید کیلویی زعفران به صورت تضمین شده:قیمت هر گرم زعفران خشک:قیمت هر مثقال زعفران در سال 1402:
بهترین مرکز خرید زعفران قائنات

مطمئن ترین و بهترین مرکز خرید زعفران قائنات کجاست؟ قیمت زعفران یک گرمی قائنات چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چیست؟

انواع زعفران قائنات

انواع زعفران قائنات:

منطقه قائنات در استان خراسان جنوبی واقع می باشد. شرایط آب و هوایی و اقلیمی این منطقه بسیار مناسب کاشت زعفران می باشد. مردم این منطقه صبح زود برای جمع آوری گل زعفران اقدام می کنند در نتیجه زعفرانی که از مزارع این منطقه برداشت می شود بسیار مرغوب است.

همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می آید. بسته به روشی که کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی آن جدا می شوند زعفرانی که به دست می آید با همدیگر متفاوت خواهد بود.

زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین تقسیم بندی می شود. به ترتیبی که گفته شد از میزان سفیدی موجود در زعفران کاسته شده به طوری که زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز می باشد.

برای خرید انواع زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید. شرکت ما معتبرترین مرکز خرید زعفران قائنات می باشد.

شرکتهای فروش زعفران در خراسان:

شرکتهای فروش زعفران

پس از اینکه زعفران توسط کشاورزان از مزرعه برداشت می شود کلاله های قرمز رنگ از میان اجزای گل بیرون کشیده شده و سفیدی آن جدا می شود و انواع زعفران به دست آمده، خشک می شود. سپس زعفران‌ به مغازه های کوچک و بزرگ فروخته می شود.

شرکتهای فروش زعفران در خراسان با نام های مختلف زعفران را عرضه می کنند. حتماً نام‌هایی مانند زعفران گلیران، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران امید، زعفران گلستان و… را بسیار شنیده اید. در واقع این نام ها اشاره به شرکت پخش کننده زعفران دارد و ارتباطی با نوع زعفران ندارد.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

وقتی وارد بازار خرید و فروش زعفران می شوید می بینید که قیمت فروش زعفران در مغازه های مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت زعفران بهرامن با قیمت زعفران سحرخیز یکسان نیست! به راستی علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع زعفران و درجه کیفیت آن است. عامل دیگر، نوع بسته بندی زعفران است که روی قیمت آن تاثیر گذار است.

بعضی از خریداران زعفران ترجیح می دهند زعفران را با بسته بندی های زیبا و شکیل هر چند گرانتر خریداری کنند مثلاً بسته بندی های مخصوص صادرات زعفران نسبت به بسته بندی های معمولی قیمت بالاتری دارند.

خرید زعفران عمده در بازار داخل:

خرید زعفران عمده

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید می توانید انواع زعفران را با درجه کیفیت های مختلف در کمترین زمان ممکن از شرکت ما خریداری کنید.

مزیت شرکت ما نسبت به سایر مراکز فروش زعفران در این است که خودمان تولید کننده زعفران هستیم. برای تامین زعفران در مقادیر کیلویی هیچ محدودیتی نداریم چرا که همیشه به زعفران دسترسی آسان داشته و بدون واسطه زعفران را به دست مصرف کننده می رسانیم.

اگر قصد خرید زعفران عمده در بازار داخل را دارید جای درستی آمده اید. شرکت ما معتبرترین و بزرگترین مرکز خرید زعفران قائنات بصورت عمده می باشد.

شما می توانید زعفران را به صورت بسته بندی شده یا زعفران فله از شرکت ما سفارش دهید. چنانچه قصد خرید کیلویی زعفران صادراتی را داشته باشید ارائه زعفران با بسته بندی های مخصوص صادرات امکان پذیر است.

خرید کیلویی زعفران به صورت تضمین شده:

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید اما بابت کیفیت زعفران و اصل بودن آن دغدغه دارید می توانید به صورت صد در صد تضمین شده زعفران را از فروشگاه ما خریداری کنید. در خرید کیلویی زعفران تمامی گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های مربوط به زعفرانی که می خرید به شما ارائه می شود.

در واقع ما زعفران درخواستی شما را به آزمایشگاه برده و آن را از نظر قدرت رنگ دهی، درصد رطوبت، شیمیایی بودن و غیره آزمایش می کنیم. سپس برگ تایید آزمایشات به شما ارائه خواهد شد تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

در کنار این خدمات، تا ۷ روز پس از ارسال زعفران شما می توانید پس از دریافت زعفران چنانچه از آن ناراضی بودید آن را به ما برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

قیمت هر گرم زعفران خشک:

قیمت هر گرم زعفران خشک

از هر یک کیلو گل زعفران بسته به کیفیت گل زعفران حدود 12 تا 13 گرم زعفران به دست می آید.

قیمت هر گرم زعفران خشک بستگی به کیفیت آن دارد. هرچقدر کلاله های قرمز رنگ درشت تر و ضخیم تر باشد قیمت زعفران بیشتر خواهد بود.

زعفرانی که در انتهای کلاله های قرمز رنگ آن هیچ گونه سفیدی نداشته باشد نسبت به کلاله های زعفرانی که دارای سفیدی است از قدرت رنگی بالاتر و در نتیجه کیفیت بالاتری برخوردار است.

ویژگی های ظاهری زعفران نیز روی قیمت آن موثر است به عنوان مثال کلاله های زعفران چنانچه صاف و بدون فر خوردگی خشک شده باشند مشتری پسند بوده و قیمت بالاتری دارد.

قیمت هر مثقال زعفران در سال 1402:

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401 در بازه های زمانی مختلف متفاوت بوده است.

کاهش و افزایش میزان صادرات زعفران، تغییر در میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار، نوسانات ارز در کشور از جمله عواملی بوده است که سبب شده قیمت زعفران در بازه های زمانی مختلف تغییر کند.

پیش بینی قیمت زعفران بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. نوسانات دلار و شرایط خرید و فروش زعفران در بازارهای خارج نیز روی قیمت زعفران در سال 1402 تاثیر گذار می باشد.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید با ما در ارتباط باشید تا از قیمت روز زعفران مطلع شوید. شرکت ما معتبرترین مرکز خرید زعفران قائنات است.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی53 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین ممتاز52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون و 400 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ