گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران بدون واسطه

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران از کشاورز:قیمت خرید زعفران کیلویی:
خرید زعفران بدون واسطه

خرید زعفران بدون واسطه از کجا و چگونه امکان پذیر است؟ قیمت زعفران گرمی چند هزار تومان است؟ خرید زعفران عمده به صورت بسته بندی شده و تضمینی از کجا امکان پذیر است؟

 خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران کیلویی زعفران کشاورز مشهد

خرید زعفران از کشاورز:

در گستردگی بازار خرید و فروش زعفران، خریداران عمده زعفران ترجیح می‌دهند زعفران را بدون واسطه مستقیماً از کشاورز خریداری کنند.

خرید زعفران از کشاورز سبب می‌شود زعفران با قیمت ارزان به دست مصرف‌کننده برسد. از طرفی همه ما می‌دانیم که زعفران پس از برداشت از مزارع، مراحل زیادی طی می‌کند تا وقتی که وارد بازار شده و بین واسطه های خرید و فروش زعفران دست به دست می چرخد تا نهایتا به دست مصرف‌کننده برسد.

با گذشت زمان و طی این جابجایی ها ممکن است از عطر و بوی زعفران کاسته شود یا رشته های زعفران خرد و شکسته شود. بنابراین خرید زعفران از کشاورز این اطمینان را می دهد که همه حجم زعفران از کیفیت خوبی برخوردار خواهد بود.

قیمت خرید زعفران کیلویی:

قیمت خرید زعفران کیلویی قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت زعفران کیلویی 98

قیمت هر کیلو زعفران بسته به نوع و درجه کیفیت آن متفاوت است. اگر بخواهیم به طور کلی قانون را به شما بیاموزیم این است که هر چقدر از درصد سفیدی زعفران نسبت به درصد کلاله کمتر شود قیمت زعفران بالاتر خواهد بود.

با دانستن این اصل شما می توانید بگویید که نمودار قیمت زعفران چگونه است؟ بله درست است نمودار قیمت زعفران برای انواع زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از:
زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

اگر با انواع زعفران آشنا باشید می دانید که به ترتیبی که گفته شد از درصد خامه سفید رنگ زعفران کم شده به طوری که زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز است.

قیمت هر گرم زعفران سرگل ۱۲۲۰۰ هزار تومان و قیمت یک گرم زعفران نگین ۱۳۳۰۰ هزار تومان است.

یادآوری می کنیم که شما با خرید زعفران از کشاورز می توانید بالاترین کیفیت زعفران را با قیمت مناسب خریداری کنید. فروشگاه ما خود از تولید کنندگان اصلی زعفران در خراسان می باشد. شما می توانید انواع زعفران‌ را به صورت فله و بسته بندی شده از ما خریداری کنید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.