خرید زعفران مشهد قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

معرفی زعفران مشهد قائنات:انواع زعفران مشهد قائنات:خرید زعفران مشهد قائنات از کشاورز:قیمت زعفران قائنات مشهد در بازار:

بهترین مرکز خرید زعفران مشهد قائنات کجاست؟ تفاوت انواع زعفران در چیست و بهترین زعفران چه زعفرانی است؟ قیمت هر کیلو زعفران قائنات در بازار مشهد چند است؟

معرفی زعفران مشهد قائنات:

معرفی زعفران قائنات مشهد

در بازار اسامی مختلفی برای زعفران وجود دارد. همچنین زعفران با نام برندهای مختلف در بازار عرضه می‌شود.

زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران گلیران، زعفران قائن، زعفران مشهد و زعفران تربت حیدریه اسامی است که به گوش هر کسی آشناست. آیا می‌دانید تفاوت بین این‌ها در چیست و کدام زعفران بهتر است؟

در پاسخ باید بگوییم که این نام‌ها هیچ ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد. یعنی ملاک شما برای ارزیابی کیفیت زعفران نباید صرفاً نام برند باشد برخی از این نام‌ها اشاره به نام شرکت توزیع کننده زعفران دارد.

برخی از آنها مانند تربت حیدریه و مشهد نیز اشاره به منطقه برداشت زعفران دارد. زعفران بعد از اینکه در شهرستان‌های مختلف تولید می‌شود توسط شرکت‌های مختلف خریداری شده و با بسته‌بندی آنها به بازار عرضه می‌شود.

به عنوان مثال یک کشاورز در منطقه تربت حیدریه انواع زعفران سرگل و دختر پیچ که تولید کرده را به بازار می‌فروشد. این زعفران توسط شرکتها مثلاً بهرامن خریداری شده و با بسته‌بندی‌های زعفران بهرامن روانه بازار می‌شود.

انواع زعفران مشهد قائنات:

انواع زعفران مشهد قاینات

همانطور که اشاره کردیم علیرغم نام‌های متنوعی که برای زعفران وجود دارد اما هیچکدام ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد.

به طور کلی چهار نوع زعفران در بازار داخل ایران وجود دارد که عبارتند از زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دختر پیچ.
اساس این نامگذاری ها در نحوه جدا کردن کلاله از خامه می‌باشد. در واقع کشاورزان بعد از اینکه گل زعفران را برداشت می‌کنند قسمت قرمزی را از سفیدی جدا می‌کنند. بر اساس نحوه جداسازی انواع مختلف زعفران به وجود می‌آید.

خامه از کلاله جدا در زعفران دخترپیچ نمی‌شود بلکه کلاله‌های سه شاخه که متصل به خامه هستند مرتب روی هم گذاشته می‌شود و بعد از خشک شدن توسط نخ به همدیگر پیچیده می‌شود.

در زعفران پوشال کلاله از خامه طوری جدا می‌شود که اتصال سه شاخه آن به همدیگر باقی می ماند بنابراین یک تا ۳ میلیمتر سفیدی در انتهای کلاله‌ها وجود دارد.

در زعفران نگین کلاله‌ها از همدیگر جدا شده و در انتهای آن هیچ گونه سفیدی وجود ندارد. بنابراین زعفران نگین تمام قرمز و فاقد سفیدی است.

توجه داشته باشید که هر کدام از چهار نوع زعفرانی که گفتیم به درجه کیفیت‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شود. در واقع بر اساس درصد سفیدی، ریز و درشت بودن کلاله‌ها، درجه کیفیت انواع مختلف زعفران تعیین می‌شود.

خرید زعفران مشهد قائنات از کشاورز:

خرید زعفران قائنات از کشاورز

آیا قصد خرید بهترین زعفران با کیفیت بالا و قیمت مناسب را دارید؟ خرید زعفران مشهد قائنات از کشاورز راه حلی است که می توانید کیفیت بالای زعفران را با قیمت مناسب تهیه کنید.

همانطور که گفتیم انواع مختلف زعفران توسط کشاورزان تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. شرکت‌های مختلف زعفران‌های جمع آوری شده از کشاورزان را، فراوری کرده و با نام خودشان به بازار عرضه می‌کنند.

ملاک شما برای تعیین کیفیت زعفران نباید صرفاً نام برند باشد. آنچه کیفیت زعفران را تعیین می‌کند قدرت رنگ دهی زعفران و ظاهر کلاله‌ها می‌باشد. هر چقدر درصد سفیدی کمتر و و کلاله‌ها درشت‌تر و ضخیم‌تر باشند کیفیت زعفران بالاتر خواهد بود.

اگر می‌خواهید بدون واسطه زعفران را از تولید کننده بخرید می‌توانید با شرکت ما تماس بگیرید. اگر قصد خرید زعفران درجه یک را دارید می‌توانید با شرکت ما تماس بگیرید.

ما در زمینه تولید و فروش زعفران بیش از ۳۰ سال تجربه داریم. ما در منطقه قاینات استقرار داشته و با کشاورزان و فعالان حوزه زعفران همکاری مداوم داریم. دسترسی همیشگی به زعفران و تجربه دیرینه سبب شده بتوانیم بالاترین کیفیت زعفران را عرضه کنیم.

قیمت زعفران قائنات مشهد در بازار:

قیمت زعفران قاینات مشهد در بازار

زعفران قائنات مشهد در بازار با قیمت یکسانی عرضه نمی‌شود بلکه در مراکز مختلف و با برندهای مختلف، قیمت ها متفاوت هستند علت این امر هم در درجه اول به کیفیت زعفرانی است که در مراکز مختلف عرضه می‌شود.

خدماتی که شرکت عرضه کننده ارائه می‌دهد نیز روی قیمت زعفران تاثیرگذار است. هر چقدر زعفران در بسته‌بندی‌های شکیل‌تری عرضه شود قیمت آن بالاتر خواهد بود.

قیمت گرمی و مثقالی زعفران بسته به نوع ظروف بسته‌بندی متفاوت است. بسته‌بندی‌های خاتم گران‌تر از بسته‌بندی‌های پاکتی هستند.

فروش زعفران بصورت فله‌ای ارزان قیمت‌تر از فروش زعفران بسته‌بندی شده می‌باشد. خرید زعفران در مقادیر عمده ارزان‌تر از قیمت جزئی فروشی آن می‌باشد.

اگر قصد خرید زعفران در مقادیر عمده به صورت فله یا بسته‌بندی شده را دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ