گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران عمده تهران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

بازار خرید زعفران در ایران:فروش زعفران در مشهد:فروش زعفران در تهران:خرید زعفران درجه یک ایرانی:آشنایی با انواع زعفران:قیمت زعفران در تهران:نمایندگی زعفران قائنات کجاست؟
خرید زعفران عمده تهران

قیمت خرید زعفران عمده تهران چقدر است؟ زعفران گرمی چند است؟ قیمت هر کیلو زعفران چقدر است؟ قیمت زعفران در تهران چقدر است؟

خرید زعفران کیلویی خرید زعفران عمده از کشاورز خرید عمده زعفران فله

بازار خرید زعفران در ایران:

ایرانیان زعفران را با نام زعفران قائنات یا زعفران خراسان می شناسند. استان‌های خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی ۹۰ درصد سهم تولید زعفران در کشور را دارند.

در سال‌های اخیر زعفران در سایر استان‌ها نیز کشت می شود ولی هنوز هم اکثر افراد به دنبال خرید زعفران ناب خراسان هستند چرا که کیفیت زعفران این منطقه قابل مقایسه با سایر مناطق نیست.

فروش زعفران در مشهد:

 فروش زعفران در مشهد قیمت زعفران کیلویی در مشهد قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد

اکثر ما ایرانیان هنگام سفر به مشهد مقدس به دنبال خرید سوغاتی هستیم و خرید زعفران خراسان از جمله این سوغاتی هاست.

هنگام خرید زعفران معمولاً اطلاعات کافی درباره انواع زعفران نداریم و فروشنده هم در این باره اطلاعات لازم را در اختیار خریداران نمی‌گذارد از طرفی معمولاً همه افراد برای خرید بازار بزرگ امام رضا (ع) و اطراف آن را انتخاب می کنند که بسیار شلوغ و متعدد بوده و در بین عمده فروشی زعفران در مشهد و یا مراکز فروش جزئی زعفران اعتماد کردن و یافتن زعفران اصل سخت است.

در ادامه توضیح خواهیم داد که هنگام خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنید و مشخصات زعفران خوب و مرغوب چیست؟

فروش زعفران در تهران:

 فروش زعفران در تهران خرید زعفران عمده خرید زعفران از کشاورز

شرکت های خرید و فروش زعفران در تهران زیادند. اما این مراکز اطلاعات چندانی درباره طرف را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند تا به این وسیله بتوانند زعفران های با کیفیت پایین و گاها حتی تقلبی را به جای زعفران مرغوب و اصل به فروش برسانند.

مراکز فروش عمده زعفران نیز اکثراً خود واسطه هستند و زعفران مورد نیاز خود را از شرکت های پخش زعفران در استان های خراسان خریداری می کنند.

البته در این بین مراکز فروش قابل اعتماد و معتبر هم هست اما پیدا کردن این مراکز کار آسانی نیست. هدف ما آگاهی رساندن به خریداران زعفران جهت انتخاب زعفران درجه یک است تا به راحتی بتوانند هنگام خرید زعفران نوع مرغوب را از بی کیفیت و زعفران تقلبی تشخیص دهند.

خرید زعفران درجه یک ایرانی:

 خرید زعفران درجه یک قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران کیلویی 98

هنگام خرید زعفران چگونه می توان فهمید کدام زعفران بهتر است؟ زعفران درجه یک چه معیارها و ویژگی‌هایی دارد؟

نکته این است که تا وقتی با انواع زعفران آشنا نباشید نخواهید توانست زعفران اعلا و درجه یک را از زعفران بی‌کیفیت تشخیص دهید.

به همین منظور در ادامه تفاوت بین انواع زعفران را مختصراً توضیح خواهیم داد البته برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایر مقالات سایت نیز مراجعه کنید.

آشنایی با انواع زعفران:

 آشنایی با انواع زعفران انواع زعفران صادراتی

به طور کلی چهار دسته اصلی برای زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته.

شاید نام‌هایی مانند زعفران سوپر نگین، سرگل ممتاز و… را شنیده باشید این ها در زیر مجموعه همین چهار دسته اصلی که گفتیم قرار می گیرند.

زعفران دسته: هیچ قسمتی از زعفران از آن جدا نمی شود و زعفرانی دست نخورده و اصل است که سایر انواع زعفران از آن به دست می آید. زعفران دسته شامل سه کلاله قرمز رنگ به هم متصل است که تمام بخش خامه یا سفیدی زعفران همراه آن است.
زعفران پوشال نسبت سفیدی آن کمتر است یعنی فقط حدود ۱ تا ۳ میلیمتر خامه دارد.

زعفران سرگل از جدا شدن خامه از کلاله ها به وجود می آید بنابراین این کلاله ها دیگر سه شاخه و متصل به هم نیستند و فاقد سفیدی می باشند.

زعفران نگین زعفرانی دست چین شده است که در همان ابتدای برداشت گل زعفران، خامه را به طور کامل از کلاله ها جدا می‌کنند بنابراین زعفرانی درشت قلم و بسیار زیباست.

قیمت زعفران در تهران:

 قیمت زعفران در تهران قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 قیمت زعفران در تهران امروز

کسانی که تجربه خرید زعفران در مشهد یا خرید زعفران قائنات را داشته‌اند شاید بعدا امکان سفر به خراسان را نداشته باشند و به دنبال مراکز فروش زعفران در تهران باشند.

با وجود تنوع و گستردگی بازار خرید و فروش زعفران پیشنهاد می‌کنیم اگر کیفیت زعفران برایتان مهم است و میخواهید زعفران قائنات اصل را خریداری کنید، از واسطه ها زعفران خریداری نکنید چرا که زعفران تقلبی و بی کیفیت را ممکن است به شما بفروشند.

علاوه بر این چون مراکز فروش زعفران خودشان، زعفران را از جای دیگر تامین می کنند هزینه های حمل و نقل و انبارداری و نگهداری زعفران را به قیمت خرید خودشان اضافه کرده و در نتیجه قیمت نهایی زعفران بالاتر خواهد بود.

اما نگران نباشید شما در تهران هم میتوانید زعفران اصل را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نمایندگی زعفران قائنات کجاست؟

 نمایندگی زعفران قائنات قیمت زعفران قائنات

فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان زعفران در منطقه قائنات استان خراسان جنوبی می باشد.

شهرت زعفران قائن سبب شده بسیاری از سودجویان زعفران های بی کیفیت را با این نام دسته بندی کرده و به فروشند.

در جهت حمایت از کشاورزان که رنج اصلی تولید زعفران را به دوش می‌کشند، زعفران اعلا قائنات را مستقیم و بدون واسطه به سراسر کشور عرضه می‌کنیم تا همه هم وطنان بتوانند از عطر و طعم واقعی زعفران لذت ببرند.

زعفران تولید شده از مزارع را طبق اصول استاندارد و توسط افراد آموزش دیده، فرآوری و بسته بندی کرده و با قیمت مناسب وارد بازار می‌کنیم.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.