قیمت زعفران در تهران امروز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

بازار خرید و فروش زعفران در ایران:مراکز فروش زعفران در مشهد:مراکز فروش زعفران در تهران:خرید زعفران درجه یک ایرانی:آشنایی با انواع زعفران:قیمت زعفران در تهران چقدره؟نمایندگی زعفران قائنات کجاست؟
قیمت زعفران در تهران امروز

قیمت زعفران در تهران امروز چقدر است؟ زعفران گرمی چند است؟ قیمت هر کیلو زعفران چقدر است؟

خرید زعفران کیلویی

بازار خرید و فروش زعفران در ایران:

ایرانیان زعفران را با نام زعفران قائنات یا زعفران خراسان می شناسند. استان‌های خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی 90 درصد سهم تولید زعفران در کشور را دارند.

در سال‌های اخیر زعفران در سایر استان‌ها نیز کشت می شود ولی هنوز هم اکثر افراد به دنبال خرید زعفران ناب خراسان هستند چرا که کیفیت زعفران این منطقه قابل مقایسه با سایر مناطق نیست.

کشاورزان بعد از اینکه زعفران را برداشت می کنند آن را به صورت زعفران دخترپیچ، نگین، سرگل و پوشال به بازار می فروشند. شرکت های مختلف، زعفران خریداری شده از کشاورز را فرآوری و بسته بندی کرده و با نام خود عرضه می کنند.

شرکت های زیادی مانند بهرامن، سحرخیز، گلیران و امثال اینها زعفران منطقه قائنات، تربت حیدریه، گناباد و سایر شهر ها را با بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کنند.

در بازار خرید و فروش زعفران در ایران علاوه بر تولیدکنندگان، واسطه های زیادی نیز از مرحله تولید تا مصرف زعفران دخیل هستند. وجود این واسطه ها سبب افزایش کاذب قیمت زعفران می‌شود. بنابراین همیشه خرید زعفران از تولید کننده به صرفه تر خواهد بود.

مراکز فروش زعفران در مشهد:

 فروش زعفران بسته بندی در مشهد

اکثر ما ایرانیان هنگام سفر به مشهد مقدس به دنبال خرید سوغاتی هستیم و خرید زعفران خراسان از جمله این سوغاتی هاست.

هنگام خرید زعفران معمولاً اطلاعات کافی درباره انواع زعفران نداریم و فروشنده هم در این باره اطلاعات لازم را در اختیار خریداران نمی‌گذارد. از طرفی معمولاً همه افراد برای خرید بازار بزرگ امام رضا (ع) و اطراف آن را انتخاب می کنند که بسیار شلوغ و متعدد بوده و در بین عمده فروشی زعفران در مشهد و یا مراکز فروش جزئی زعفران اعتماد کردن و یافتن زعفران اصل سخت است.

مراکز فروش زعفران در مشهد زیاد هستند و انواع زعفران را با نام های مختلف عرضه می کنند.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که زعفران بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز؟ به کدام یک از مراکز زعفران می توان اعتماد کرد؟ چگونه به کیفیت زعفران عرضه شده پی ببریم؟ در ادامه در باره پاسخ این سوالات به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

نکته ای که اینجا باید بگویم این است که نوع زعفران و کیفیت عرضه شده نشان دهنده مرغوبیت محصول است نه نام شرکت یا برند.

مراکز فروش زعفران در تهران:

قیمت فروش زعفران در تهران

شرکت های خرید و فروش زعفران در تهران زیادند. اما این مراکز اطلاعات چندانی درباره طرف را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند تا به این وسیله بتوانند زعفران های با کیفیت پایین و گاها حتی تقلبی را به جای زعفران مرغوب و اصل به فروش برسانند.

مراکز فروش زعفران در تهران نیز اکثراً خود واسطه هستند و زعفران مورد نیاز خود را از شرکت های پخش زعفران در استان های خراسان خریداری می کنند.

البته در این بین مراکز فروش قابل اعتماد و معتبر هم هست اما پیدا کردن این مراکز کار آسانی نیست. هدف ما آگاهی رساندن به خریداران زعفران جهت انتخاب زعفران درجه یک است تا به راحتی بتوانند هنگام خرید زعفران نوع مرغوب را از بی کیفیت و زعفران تقلبی تشخیص دهند.

واسطه ها خودشان هزینه هایی برای تامین زعفران، نگهداری و انبارداری و بسته بندی آن انجام می دهند. یعنی زعفران از مرحله تولیدکننده تا هنگامی که به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد چندین دست بین واسطه ها می چرخد. بنابراین همه این عوامل باعث می شود قیمت زعفران در تهران بیشتر از قیمت زعفران خرید زعفران از کشاورز باشد.

در ادامه توضیح خواهیم داد که هنگام خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه کنید و مشخصات زعفران خوب و مرغوب چیست؟

خرید زعفران درجه یک ایرانی:

 خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده

هنگام خرید زعفران چگونه می توان فهمید کدام زعفران بهتر است؟ زعفران درجه یک ایرانی چه معیارها و ویژگی‌هایی دارد؟

نکته این است که تا وقتی با انواع زعفران آشنا نباشید نخواهید توانست زعفران اعلا و درجه یک را از زعفران بی‌کیفیت تشخیص دهید.

به عنوان مثال برخی ها زعفران درجه یک را زعفران تمام قرمز می دانند. در حالی که زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ سفیدی هم دارند. به عنوان مثال زعفران دخترپیچ درجه یک زعفرانی است که نسبت طول کلاله ها به سفیدی بیشتر است.

اما در زعفران نگین تمام قرمز بودن به عنوان یک معیار برای درجه یک بودن است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که هر کدام از انواع مختلف زعفران ویژگی های مربوط به خود را دارد که باید با آنها آشنا باشیم.

به همین منظور در ادامه تفاوت بین انواع زعفران را مختصراً توضیح خواهیم داد البته برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایر مقالات سایت نیز مراجعه کنید.

آشنایی با انواع زعفران:

 آشنایی با انواع زعفران صادراتی

به طور کلی چهار دسته اصلی برای زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته.

شاید نام‌هایی مانند زعفران سوپر نگین، سرگل ممتاز و… را شنیده باشید این ها در زیر مجموعه همین چهار دسته اصلی که گفتیم قرار می گیرند.

زعفران دسته: هیچ قسمتی از زعفران از آن جدا نمی شود و زعفرانی دست نخورده و اصل است که سایر انواع زعفران از آن به دست می آید. درواقع زعفران دسته شامل سه کلاله قرمز رنگ به هم متصل است که تمام بخش خامه یا سفیدی زعفران همراه آن است.
زعفران پوشال نسبت سفیدی آن کمتر است یعنی فقط حدود ۱ تا ۳ میلیمتر خامه دارد.

زعفران سرگل از جدا شدن خامه از کلاله ها به وجود می آید بنابراین این کلاله ها دیگر سه شاخه و متصل به هم نیستند و فاقد سفیدی می باشند.

زعفران نگین زعفرانی دست چین شده است که در همان ابتدای برداشت گل زعفران، خامه را به طور کامل از کلاله ها جدا می‌کنند بنابراین زعفرانی درشت قلم و بسیار زیباست.

برای خرید انواع زعفران امسالی و اطلاع از قیمت زعفران در تهران امروز می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران در تهران چقدره؟

 قیمت زعفران در تهران

کسانی که تجربه خرید زعفران در مشهد یا خرید زعفران قائنات را داشته‌اند شاید بعدا امکان سفر به خراسان را نداشته باشند و به دنبال مراکز فروش زعفران در تهران باشند.

جتما شما هم می خواهید بدانید قیمت زعفران در تهران چقدره؟

با وجود تنوع و گستردگی بازار خرید و فروش زعفران پیشنهاد می‌کنیم اگر کیفیت زعفران برایتان مهم است و میخواهید زعفران قائنات اصل را خریداری کنید، از واسطه ها زعفران خریداری نکنید چرا که زعفران تقلبی و بی کیفیت را ممکن است به شما بفروشند.

علاوه بر این چون مراکز فروش زعفران خودشان، زعفران را از جای دیگر تامین می کنند هزینه های حمل و نقل و انبارداری و نگهداری زعفران را به قیمت خرید خودشان اضافه کرده و در نتیجه قیمت نهایی زعفران بالاتر خواهد بود.

اما نگران نباشید شما در تهران هم میتوانید زعفران اصل را با قیمت مناسب از شرکت ما خریداری کنید.

نمایندگی زعفران قائنات کجاست؟

 نمایندگی فروش زعفران قائنات

فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان زعفران در منطقه قائنات استان خراسان جنوبی می باشد.

شهرت زعفران قائن سبب شده بسیاری از سودجویان زعفران های بی کیفیت را با این نام دسته بندی کرده و به فروشند.

در جهت حمایت از کشاورزان که رنج اصلی تولید زعفران را به دوش می‌کشند، زعفران اعلا قائنات را مستقیم و بدون واسطه به سراسر کشور عرضه می‌کنیم تا همه هم وطنان بتوانند از عطر و طعم واقعی زعفران لذت ببرند.

زعفران تولید شده از مزارع را طبق اصول استاندارد و توسط افراد آموزش دیده، فرآوری و بسته بندی کرده و با قیمت مناسب وارد بازار می‌کنیم.

شرکت ما به عنوان نمایندگی زعفران قائنات مفتخر است انواع زعفران اصل قائنات را به صورت فله و بسته بندی شده با کیفیت تضمینی به سراسر شهرهای ایران ارسال نماید.

برای خرید زعفران امسالی و اصل و اطلاع از قیمت زعفران در تهران امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ