صادرات زعفران به آرژانتین

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراحل صادرات زعفران به آرژانتین:قوانین صادرات زعفران به خارج کشور:خرید زعفران ویژه صادرات به آرژانتین:
صادرات زعفران به آرژانتین

قوانین صادرات زعفران به آرژانتین چیست؟ صادرات زعفران به آرژانتین چقدر هزینه دارد؟ اولین قدم برای صادرات زعفران به خارج از کشور چیست؟

مراحل صادرات زعفران به آرژانتین:

 صادرات زعفران به ترکیه صادرات چمدانی زعفران به چین

برای ورود به عرصه خرید و فروش یا صادرات زعفران باید با مراحل و چگونگی صادرات این ادویه به خوبی آشنا باشید. مجوز های لازم جهت صادرات زعفران عبارتند از:

  • بسته بندی حرفه ای زعفران
  • داشتن گواهی استاندارد
  • داشتن گواهی بهداشت دامی
  • ارائه کردن کارت بازرگانی
  • صورت عدل بندی
  • وکالتنامه اظهارکننده زعفران

بعد از اینکه تمام مجوز های لازم جهت صادرات را دریافت کردید باید محصول خود را در گمرک جمهوری اسلامی ایران ثبت کنید.  برای این کار باید اظهار نامه صادراتی خودتان را تنظیم کنید.

سپس شما باید مدارک مورد نیاز را جهت صحت احراز هویت صادر کننده ارائه کنید که آن مدارک عبارتند از: صحیح بودن اسناد و مدارک تسلیمی، صحیح بودن مندرجات از جهت نوع و تعرفه زعفران و ارزش اظهار شده با اسناد.

در آخرین مرحله از صادرات زعفران باید به ارزیابی زعفران صادراتی پرداخته شود. محصول صادراتی شما در این مرحله با اطلاعاتی که شما ثبت کرده اید مقایسه می شود و در صورتی که مطابقت وجود داشته باشد، اظهارنامه شما مهر و امضاء می شود. در آخر یک نسخه دیگر هم از اظهارنامه را به عنوان پروانه صادرات محصول به صادر کننده می دهند.

برای خرید زعفران صادراتی و انجام مراحل صادرات زعفران به آرژانتین می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قوانین صادرات زعفران به خارج کشور:

قوانین صادرات زعفران به خارج کشور

در ایران وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان تعیین کننده ی قوانین صادرات زعفران به خارج کشور است. این وزارتخانه برای کنترل بازار صادراتی گاهی اقدام به ایجاد مشوق های صادراتی و یا محدودیت هایی در امر صادرات زعفران می کند.

متاسفانه مقادیر بالایی از زعفران ایران توسط کشورهایی مانند اسپانیا و امارات به صورت فله خریداری می شود و در نهایت به صورت صادرات مجدد با برند و نام کشورهای دیگر صادر می شود. این موضوع یکی از معضلات اصلی تجارت در زمینه زعفران به حساب می آید که دولت در چند سال گذشته با محدود کردن صادرات فله زعفران، سعی در کنترل آن داشته است.

میزان مجاز حمل زعفران در صادرات چمدانی برای هر مسافر و هر فرد با گذرنامه ایرانی حدود 100 گرم می باشد.

ما بهترین انواع زعفران شامل زعفران سوپر نگین تاپ پرسی و سوپر نگین اتویی را به صورت فله و بسته بندی شده در مقادیر کیلویی ویژه صادرات عرضه می کنیم. شما می‌توانید زعفران صادراتی را در داخل ایران و یا در کشور مورد نظرتان از طریق شرکت ما تهیه نمایید.

خرید زعفران ویژه صادرات به آرژانتین:

خرید زعفران ویژه صادرات به آرژانتین

اگر قصد صادرات زعفران به آرژانتین را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی درجه یک را از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری کنید. زعفران صادراتی باید بالاترین کیفیت را دارا باشد.

در کشورهایی همچون آرژانتین بر روی زعفران وارداتی نظارت دقیق و سختی انجام می‌شود. زعفران صادراتی باید استانداردهای بین المللی را دارا باشد. این استانداردها شامل تعیین فاکتورهایی مانند درصد رطوبت زعفران، مقدار پیکروکروسین و سافرانال زعفران و قدرت رنگی زعفران و… می باشد.

در همین راستا زعفران صادراتی در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار می‌گیرد. در نتیجه آزمایش میزان قدرت رنگ دهی زعفران و همچنین آزمایشات میکروبی مشخص می‌شود. سپس با تأیید گمرک محل صدور و انجام امور گمرکی زعفران به کشور مقصد ارسال می شود.

شما می توانید زعفران سرگل اعلا صادراتی و زعفران نگین صادراتی را در مقادیر جزئی و عمده از فروشگاه ما خریداری کنید. بنا به درخواست شما برگه آنالیز (آزمایش) زعفران به همراه محصول به شما تحویل داده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران ویژه صادرات به آرژانتین  و نحوه ارسال و صادرات زعفران به آرژانتین می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ