گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران صادراتی قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

انواع زعفران صادراتی و تفاوت های آن:بهترین نوع زعفران برای صادرات:قیمت زعفران صادراتی مثقالی و گرمی:انواع بسته بندی زعفران صادراتی:قیمت زعفران صادراتی به دلار:
قیمت زعفران صادراتی مثقالی و گرمی

آیا میخواهید از قیمت زعفران صادراتی قائنات مطلع شوید؟ بهترین نوع زعفران برای صادرات چه زعفرانی است؟ مرکز فروش زعفران صادراتی بسته بندی شده کجاست؟ آیا با قوانین صادرات زعفران آشنا هستید؟

انواع زعفران صادراتی و تفاوت های آن:

علیرغم اسامی متفاوتی که در بازار برای زعفران صادراتی قائنات وجود دارد، چهار نوع اصلی زعفران که همگی آنها از گل زعفران به دست می آید عبارتند از: 

۱ – زعفران دخترپیچ 

زعفران دخترپیچ 

 

۲ – زعفران پوشال 

زعفران پوشال 

 

۳ – زعفران سرگل 

زعفران سرگل 

 

۴ – زعفران نگین

زعفران نگین

 

هر کدام از این چهار زعفران به درجه کیفیت های مختلفی تقسیم بندی می شوند و بر اساس ویژگی های ظاهری که دارند اسامی مختلفی مانند زعفران سرگل ممتاز، زعفران نگین پوشالی، زعفران سوپرنگین دارند.

تشخیص تفاوت بین درجه کیفیت های مختلف زعفران برای عموم مردم سخت است. شما باید با ویژگی های هر کدام از انواع زعفران آشنایی کامل داشته باشید. برای این منظور می توانید از مطالب ارائه شده در سایت ما استفاده کنید.

به طور کلی زعفران بر اساس معیارهای زیر درجه بندی می شود: 

 • قدرت رنگ دهی زعفران 
 • طول کلاله های زعفران 
 • ضخامت کلاله های زعفران 
 • پیچ خوردگی یا فرخوردگی رشته ها 
 • نحوه جدا شدن کلاله از خامه 
 • درصد سفیدی به قرمزی زعفران

بهترین نوع زعفران برای صادرات:

در بین چهار نوع زعفرانی که وجود دارد؛ زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران برای صادرات می‌باشد. زعفران نگین خود درجه کیفیت های مختلفی دارد و بر همین اساس به انواع زیر درجه بندی می شود:

 • زعفران شبه نگین 
 • زعفران نگین پوشالی 
 • زعفران نگین ممتاز 
 • زعفران نگین صادراتی 
 • زعفران سوپرنگین 
 • زعفران سوپرنگین اتویی 

در بین درجه کیفیت های گفته شده زعفران سوپرنگین اتویی؛ فاخرترین نوع زعفران  و گرانبهاترین زعفران ویژه صادرات می‌باشد. این نوع زعفران، قدرت رنگی بسیار بالایی داشته و از نظر ظاهری دارای کلاله های درشت ضخیم طبیعی و بسیار زیبا و چشم نواز است.

برای خرید بهترین زعفران و اطلاع از قیمت زعفران صادراتی قائنات با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران صادراتی مثقالی و گرمی:

زعفران صادراتی به صورت فله و بسته بندی شده در شرکت ما عرضه می شود. ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه، انواع زعفران نگین صادراتی و زعفران سرگل صادراتی را در درجه کیفیت های مختلف با کیفیت تضمینی عرضه می‌کنیم.

از صفر تا صد صادرات در شرکت ما انجام می‌شود و چنانچه مجوزهای لازم برای صادرات ندارید می توانید کار را به ما بسپارید. قیمت مثقالی و گرمی زعفران بستگی به نوع زعفران، درجه کیفیت آن و ظروف بسته بندی زعفران خواهد داشت.

هزینه های ارسال نیز بر حسب وزن ناخالص بار و تعرفه‌های گمرکی هر کشور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران صادراتی مثقالی و گرمی

انواع بسته بندی زعفران صادراتی:

زعفرانی که برای صادرات انتخاب می‌شود باید دارای بالاترین کیفیت هم از نظر ویژگی های ظاهری و هم از نظر ویژگی های شیمیایی باشد.

برای حفظ کیفیت زعفران در طی حمل و نقل بایستی از بهترین بسته بندی ها استفاده کرد. در بین انواع بسته بندی های مختلف زعفران، بسته بندی خاتم فلزی برای صادرات استفاده می شود.

مقاوم بودن ظروف در برابر ضربه و شکستن، ممانعت از ورود رطوبت و نور به زعفران و طراحی سنتی ایرانی ظروف خاتم سبب شده یکی از پرفروش ترین انواع بسته بندی های زعفران صادراتی باشد.

برای خرید زعفران بستهبندی شده و اطلاع از قیمت زعفران صادراتی قائنات با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران صادراتی به دلار:

بسیاری از کسانی که به تازگی وارد حوزه صادرات زعفران شده اند می‌خواهند بدانند قیمت زعفران به دلار چقدر است؟

در پاسخ باید بگوییم در هر کشور، قیمت‌ زعفران متفاوت است در ضمن قیمت زعفران صادراتی به توافق بین شما و مشتری تان بستگی دارد و تابع قانون خاصی نیست.

معمولاً در بازارهای خارج؛ زعفران را در بسته بندی های شکیل و زیبا و با قیمت های گزاف عرضه می کنند که نسبت به قیمت زعفران فله در ایران قابل مقایسه نیست.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.