قیمت زعفران قاینات برای نمایندگی فروش

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آنچه باید برای خرید زعفران بدانیم:انواع زعفران قائنات مناسب نمایندگی فروش زعفران:آشنایی با تفاوت بین انواع زعفران:قیمت زعفران در نمایندگی فروش زعفران:
قیمت زعفران قاینات برای نمایندگی فروش

قیمت زعفران قاینات برای نمایندگی فروش چقدر است؟ آیا قصد ایجاد نمایندگی فروش زعفران قاینات در شهر خود را دارید؟ خرید زعفران قائنات اعلا با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟ هنگام خرید زعفران به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

آنچه باید برای خرید زعفران بدانیم:

نمایندگی فروش زعفران

نام های زیادی برای زعفران وجود دارد که سبب شده اکثر افراد به اشتباه هنگام خرید زعفران درگیر نام برند زعفران شوند. به عنوان مثال در جستجوی این هستند که زعفران سحرخیز بهتر است یا زعفران بهرامن؟ زعفران قاینات بهتر است یا زعفران تربت حیدریه؟

در اینجا به آنچه باید برای خرید زعفران بدانیم اشاره ای خواهیم داشت.

شما برای خرید زعفران ابتدا باید با انواع زعفران آشنا باشید. باید بدانید که هر کدام از این انواع چه تفاوتی با همدیگر دارند و کدام ویژگی را که داشته باشند مرغوب تر خواهند بود.

اساس تقسیم بندی انواع زعفران؛ مقدار سفیدی به قرمزی زعفران است. هر چقدر درصد قرمزی زعفران نسبت به سفیدی کمتر باشد زعفران مرغوب تر است.

در ادامه درباره تفاوت بین انواع زعفران و قیمت زعفران قاینات برای نمایندگی فروش صحبت خواهیم کرد.

انواع زعفران قائنات مناسب نمایندگی فروش زعفران:

اگر قصد ایجاد نمایندگی فروش زعفران در شهر خود را دارید می‌توانید زعفران بسته بندی شده را از شرکت ما با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

شاید بپرسید انواع زعفران قائنات مناسب نمایندگی فروش زعفران کدامند؟

انواع زعفران سرگل و نگین و پوشال با درجه کیفیت های متفاوت در وزن های نیم گرم، یک گرم، دو گرم، سه گرم، چهار گرم، پنج گرم، نیم مثقال و یک مثقال عرضه می شود.

انواع بسته بندی ها نیز شامل بسته بندی پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم فلزی و همچنین انواع پک های هدیه می باشد. بسته به نیاز مشتریان خود و بودجه ای که دارید می توانید زعفران را در درجه کیفیت های مختلف و بسته بندی های متفاوت از شرکت ما خریداری کنید.

جهت خرید زعفران قاینات برای نمایندگی فروش زعفران؛ می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

آشنایی با تفاوت بین انواع زعفران:

قیمت زعفران در نمایندگی فروش زعفران

آیا با انواع زعفران و تفاوت بین آنها آشنایی دارید؟

علی رغم تنوعی که در بسته بندی های زعفران وجود دارد و همچنین تعدد برندهای عرضه کننده زعفران در بازار؛ فقط چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد. چهار نوع اصلی زعفران عبارتند از زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین.

زعفران دخترپیچ اولین و پایه ای ترین زعفران است یعنی زعفرانی است که پس از جداسازی گلبرگهای بنفش رنگ از گل زعفران؛ قسمتی دیگری از آن جدا نمی شود و به همان شکل (یعنی اتصال سه کلاله قرمز رنگ به همراه بخش خامه) روی هم چیده میشود.

اگر قسمت خامه سفید رنگ را از کلاله ها طوری جدا کنند که اتصال سه کلاله به هم باقی بماند، زعفران پوشال به دست می آید. زعفران پوشال نسبت به زعفران دخترپیچ؛ سفیدی کمتری دارد.

اگر قسمت خامه به طور کامل از کلاله ها جدا شود و کلاله ها متصل به هم نباشد، زعفران سرگل به وجود می آید.

چنانچه اتصال کلاله ها به هم باقی مانده و هیچ قسمت سفیدرنگی در آن وجود نداشته باشد، زعفران نگین به وجود می آید. زعفران سرگل و نگین هر دو تمام قرمز هستند. اما زعفران نگین چون کلاله های طویل تر و ضخیم تری دارند مرغوبتر است.

قیمت زعفران در نمایندگی فروش زعفران

قیمت زعفران در نمایندگی فروش زعفران:

همانطور که گفتیم انواع زعفران با همدیگر تفاوت دارند و درجه کیفیت های متفاوتی از هر نوع در بازار عرضه می شود. این مسئله سبب می شود قیمت زعفران در بازار متفاوت باشد.

تنوع بسته بندی ها و ارائه خدمات متفاوت توسط شرکت‌های عرضه‌کننده زعفران نیز سبب می شود رنج قیمت زعفران گسترده تر باشد. شرکت ما انواع زعفران قاینات اصل را پس از برداشت از منطقه؛ فرآوری کرده و بدون واسطه به تمامی شهرهای ایران ارسال می نماید.

کیفیت زعفران چون دست واسطه ها از این چرخ کوتاه شده است، بسیار بالا بوده و قیمت زعفران نیز ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود. با خرید زعفران قائنات از شرکت ما می‌توانید تفاوت کیفیت را به خوبی حس کنید و از طعم و عطر واقعی زعفران لذت ببرید.

جهت اخذ نمایندگی فروش زعفران و اطلاع از قیمت زعفران قاینات می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ