نمایندگی فروش زعفران قائنات در تبریز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران در تبریز:شرکت های فروش زعفران در تبریز:خرید زعفران صادراتی با تضمین آزمایشگاهی:سود بازار فروش زعفران صادراتی:قیمت زعفران در بازارهای جهانی:قیمت هر کیلو زعفران در سال 1402:خرید زعفران عمده و فله به صورت صد در صد تضمینی:قیمت زعفران به گرم چنده؟
نمایندگی فروش زعفران قائنات در تبریز

نمایندگی فروش زعفران قائنات در تبریز کجاست؟ قیمت زعفران یک گرمی قائنات چقدر است؟ قیمت فروش زعفران در ترکیه چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران برای صادرات به خارج از کشور را دارید؟ بازار فروش زعفران صادراتی چگونه است؟

خرید زعفران در تبریز

خرید زعفران در تبریز:

زعفران گیاهی نیمه گرمسیری است و در آب و هوای گرم و خشک رشد می کند. بیشترین میزان تولید زعفران (90درصد) در استان های خراسان جنوبی و رضوی می باشد.

در شهرهایی مانند تبریز که آب و هوای سردی دارند زعفران پرورش داده نمی شود. اکثر هم وطنان ایرانی تمایل به خرید زعفران قائنات خراسان دارند چراکه مرغوبترین زعفران ایران شناخته شده است.

اگر شما قصد خرید زعفران در تبریز را دارید می توانید از فروشگاه ما واقع در استان خراسان جنوبی انواع زعفران درجه یک را به صورت فله و بسته بندی خریداری کنید.

شرکت های فروش زعفران در تبریز:

شرکت های فروش زعفران در تبریز

نمایندگی پخش زعفران و شرکت های فروش زعفران در تبریز زیاد هستند که زعفران را با بسته بندی های مختلف عرضه می کنند.

حتماً شما هم در بازار نام‌هایی مانند زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران قائن مشهد، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… را شنیده‌اید. این نام ها اشاره به محل تولید زعفران و نام شرکت توزیع کننده زعفران دارد و ارتباطی با نوع زعفران و کیفیت آن ندارد.

انواع زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم بندی می شود که شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته می باشد. تفاوت انواع زعفران در کیفیت کلاله های زعفران می باشد. بنابراین در هنگام خرید زعفران باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن را ملاک قرار دهید.

انواع زعفران با بسته بندی های مختلف و نام های مختلف در شرکتهای فروش زعفران در تبریز ارائه می شود به همین دلیل قیمت فروش زعفران در این شرکت ها با همدیگر متفاوت است.

خرید زعفران صادراتی با تضمین آزمایشگاهی:

خرید زعفران صادراتی سود بازار فروش زعفران صادراتی

بسیاری از خریداران زعفران در تبریز به دنبال خرید زعفران صادراتی هستند. میزان ارسال و صادرات زعفران به کشورهایی مانند ترکیه و آذربایجان از طریق مرز های زمینی به وفور انجام می‌شود.

میزان صادرات زعفران در سال گذشته حدود 350 بوده است. بیشترین نوع زعفران که برای صادرات استفاده می شود زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی می باشد.

آیا قصد خرید کیلویی زعفران با تضمین آزمایشگاهی برای صادرات را دارید؟ شما می توانید مرغوب ترین انواع زعفران صادراتی را با مناسب ترین قیمت در مقادیر عمده از ما خریداری کنید.

شرکت ما معتبرترین نمایندگی فروش زعفران قائنات می باشد.

سود بازار فروش زعفران صادراتی:

بسیاری از خریداران عمده زعفران می خواهند بدانند سود صادرات زعفران چقدر است؟ بسیاری نیز به دنبال قیمت زعفران به دلار و سود بازار فروش زعفران صادراتی هستند.

برای محاسبه سود صادرات زعفران عوامل زیادی را باید مد نظر داشته باشید. قیمت خرید زعفران در داخل کشور و قیمت فروش زعفران در خارج، تعیین کننده سود شما خواهد بود. اگر بتوانید زعفران را با قیمت ارزان و کیفیت بالا خریداری کنید و بازاریابی خوبی در کشور مقصد داشته باشید از فروش زعفران صادراتی سود خوبی به دست خواهید آورد.

زعفران صادراتی باید کیفیت بالایی داشته باشد تا موردپسند مشتریان خارج از کشور قرار گیرد بعلاوه در کشور های خارج؛ از زعفران بیشتر در مصارف دارویی استفاده می‌شود بنابراین روی واردات زعفران نظارت خاصی انجام می گیرد به همین دلیل از مرغوب ترین انواع زعفران که بهترین زعفران صادراتی نگین می باشد؛ استفاده می شود.

قیمت زعفران در بازارهای جهانی:

قیمت زعفران در بازارهای جهانی

بر خلاف ایران که قیمت زعفران، نوسانات زیادی دارد در بازارهای جهانی تغییرات قیمت زعفران زیاد نیست.

علیرغم اینکه کشور ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران در جهان است متاسفانه نقشی در تعیین قیمت جهانی زعفران نداشته است. زعفران ایرانی به صورت فله توسط کشورهای مختلف خریداری شده و سپس با نام همان کشور بسته بندی و روانه بازار های بین المللی می شود درنتیجه هیچ رد پایی از زعفران ایرانی باقی نمی ماند.

قیمت زعفران در ایران حداقل 3 تا 4 برابر ارزانتر از قیمت زعفران در بازارهای جهانی می باشد. در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند وال مارت آمریکا قیمت هر کیلو زعفران به 91 میلیون هم رسیده است!

قیمت هر کیلو زعفران در سال 1402:

قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

 قیمت زعفران در سال 1401 نوسانات زیادی داشته است از جمله عواملی که باعث تغییرات قیمت زعفران می شوند عبارتند از:

  • وضعیت صادرات زعفران
  • قوانین بانک مرکزی برای بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور
  • تعرفه های گمرکی صادرات زعفران
  • نرخ دلار
  • میزان تقاضا و عرضه زعفران

قیمت زعفران فله در سال 1402 بستگی به میزان تولید زعفران در سال جاری و تاثیر آن بر صادرات زعفران دارد. برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران در سال 1402 می توانید تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده و فله به صورت صد در صد تضمینی:

خرید زعفران عمده و فله

اگر قصد صادرات زعفران را دارید و می خواهید به صورت کیلویی زعفران بخرید و یا اگر از مراکز فروش عمده زعفران در تبریز هستید و به دنبال کیفیت بالا و قیمت مناسب برای تامین زعفران مورد نیازتان هستید؛ خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید.

فروشگاه ما در استان خراسان جنوبی واقع است و همیشه به زعفران اصل قائنات دسترسی آسان و همیشگی دارد. در همه ایام سال می توانیم زعفران با کیفیت بالا را در مقادیر کیلویی به صورت بسته بندی و فله برای خریداران زعفران تامین نماییم.

یکی از مزیت‌های فروشگاه ما این است که در خرید کیلویی زعفران، تمام گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های مربوط به زعفران به خریدار ارائه می‌شود تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

در خرید اینترنتی زعفران نیز تا 7 روز از زمان ارسال زعفران؛ خریدار می تواند چنانچه از محصول ناراضی بود آن را با ضمانت برگشت وجه به فروشگاه عودت دهد و هزینه خود را دریافت نمایید.

برای خرید زعفران عمده و فله به صورت صد در صد تضمینی از نمایندگی فروش زعفران قائنات می توانید الان با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران به گرم چنده؟

قیمت زعفران به گرم

اکثر افراد می خواهند بدانند قیمت زعفران به گرم چنده؟ این یک سوال کلی و عمومی است و برای رسیدن به پاسخ باید جزئیات آن را مشخص کنیم.

بگذارید بیشتر توضیح دهیم. چهار نوع زعفران وجود دارد که قیمت هر گرم  از انواع آن ها مختلف است. بعلاوه جدا از اینکه هر نوع، قیمتی دارد درجه کیفیت آن نیز متفاوت است.

به عنوان مثال زعفران سرگل به درجه کیفیت های ممتاز، اعلا و صادراتی تقسیم‌بندی می‌شود. هر کدام از انواع زعفران در بسته بندی های مختلف مانند آذین، اطلسی، خاتم و پاکتی و سایر انواع ظروف بسته بندی می شود. بنابراین تنوع نوع، درجه کیفیت و ظرف بسته بندی در بازار زیاد است و قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود.

پس قیمت هر گرم زعفران بستگی به نوع و درجه کیفیت آن دارد. اگر زعفران به صورت بسته بندی شده باشد، قیمت بسته بندی زعفران نیز به آن اضافه خواهد شد. قیمت هر گرم زعفران فله ارزان‌تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران و کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید زعفران فله و بسته بندی شده در تبریز می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.