قیمت گرمی زعفران نگین درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید ...

نحوه تولید زعفران نگین درجه یک:ویژگی‌های زعفران نگین درجه یک:خرید زعفران نگین با تضمین آزمایشگاهی:قیمت زعفران نگین درجه یک امروز چنده؟

قیمت گرمی زعفران نگین درجه یک در بازار چقدر است؟ زعران نگین درجه یک چگونه تولید می‌شود و چه ویژگی‌هایی دارد؟ معتبرترین مرکز برای خرید زعفران نگین به صورت فله و بسته‌بندی شده کجاست؟

نحوه تولید زعفران نگین درجه یک:

نحوه تولید زعفران نگین با دستگاه و سنتی

آیا می‌دانید زعفران نگین درجه یک چه زعفرانی است و چگونه تولید می‌شود؟

برای تولید زعفران نگین درجه یک بایستی زمانی که کلاله‌ها مرطوب هستند قسمت خامه از آن جدا شود. با جدا کردن خامه از کلاله‌ها زعفرانی تمام قرمز به دست می‌آید که به آن زعفران نگین گفته می‌شود.

نحوه خشک کردن زعفران نگین روی درجه کیفیت آن بسیار تاثیرگذار است. اگر زعفران به روش سنتی خشک شود دارای فرخوردگی خواهد بود.

خشک کردن زعفران توسط دستگاه سبب می‌شود به صورت صاف و بدون فرخوردگی باشد که به آن زعفران نگین پرسی گفته می‌شود.

ویژگی‌های زعفران نگین درجه یک:

ویژگی‌های زعفران نگین درجه یک

بارزترین ویژگی زعفران نگین درجه یک، تمام قرمز بودن آن است. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که سبب شده زعفران نگین برای صادرات پرفروش باشد ظاهر زیبای کلاله‌ها می‌باشد.

همانطور که گفتیم زعفران نگین توسط دستگاه خشک می‌شود بنابراین دارای کلاله‌های طویل، صاف و بدون فر خوردگی می‌باشد که زیبایی ظاهری خاصی به آن می‌بخشد.

از نظر قدرت رنگ دهی زعفران نگین بالاترین قدرت رنگ دهی را نسبت به سایر انواع زعفران دارد. چون زعفران زمانی که مرطوب است سفیدی از آن جدا می‌شود کلاله‌ها سالم و بدون شکستگی هستند.

خرید زعفران نگین درجه یک به صورت بسته‌بندی شده یا فله‌ای می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران نگین با تضمین آزمایشگاهی:

خرید زعفران نگین در بسته یندی های مختلف

آیا قصد خرید زعفران نگین را دارید اما نمی‌توانید به مراکز فروش زعفران اعتماد کنید؟ چگونه می‌توان به کیفیت زعفرانی که خریده‌ایم پی ببریم؟

امروزه مراکز زیادی در حوزه فروش زعفران فعالیت می‌کنند که بسیاری از آنها تولید کننده نیستند. وجود واسطه‌های خرید و فروش سبب می‌شود قیمت نهایی زعفران برای مصرف کننده افزایش کاذب داشته باشد.

به عنوان مثال وقتی افراد زیادی در چرخه تولید تا مصرف؛ زعفران را دست به دست می‌کنند هزینه‌های حمل و نقل و نگهداری زعفران به قیمت اولیه آن اضافه می‌شود. در نتیجه قیمت زعفران برای مصرف کننده نهایی افزایش می‌یابد در حالی که اگر از تولید کننده زعفران بخرید قیمت آن بسیار ارزان‌تر خواهد بود.

افزایش تعداد واسطه‌ها زمینه را برای تقلب در زعفران نیز فراهم می‌کند. به علاوه در حین دست به دست چرخیدن زعفران بین فروشندگان مختلف؛ از کیفیت زعفران کاسته می‌شود.

برای خرید زعفران نگین درجه یک با تضمین آزمایشگاهی می‌توانید با ما تماس بگیرید. شرکت ما در زمینه تولید و فروش زعفران ۳۰ سال تجربه دارد.

همه انواع زعفران در شرکت ما موجود بوده و آنالیز آزمایشگاهی آن به خریداران عمده زعفران تقدیم می‌شود. با داشتن آنالیز آزمایشگاهی زعفرانی که می‌خرید می‌توانید از بابت اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

قیمت زعفران نگین درجه یک امروز چنده؟

قیمت زعفران نگین بر حسب کیفیتش

اگر وارد دو مرکز مختلف شوید و در یک جا قیمت هر گرم زعفران نگین ۳۹ هزار تومان و در جای دیگر ۴۵ هزار تومان باشد قضاوت شما چیست؟

حتماً با خود می‌گویید هر دو که زعفران نگین است پس چرا یکی گران‌تر است! در پاسخ باید بگوییم انواع زعفران؛ درجه کیفیت‌های مختلفی دارند که بر اساس آن اسامی مختلفی نیز می‌گیرند.

به عنوان مثال زعفران نگین بر حسب درجه کیفیتی که دارد به نام‌های زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین صادراتی، زعفران شبه نگین، زعفران سوپرنگین و زعفران نگین پوشالی در بازار وجود دارد.

تشخیص تفاوت بین درجه کیفیت‌های مختلف زعفران برای عامه مردم کار آسانی نیست. بسیاری از فروشندگان از ناآگاهی خریداران سو استفاده کرده و یک نوع زعفران را به جای دیگری می‌فروشند!

متاسفانه بسیاری از خریداران نیز بدون توجه به این مسئله فریب قیمت ارزان زعفران را می‌خورند.

لازم به ذکر است قیمت عمده فروشی زعفران نیز با قیمت جزئی‌فروشی متفاوت است. مراکزی که عمده فروش زعفران هستند آن را با قیمت ارزانتری نسبت به سایر مراکز عرضه می‌کنند.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز عمده فروشی زعفران است. ما در منطقه قائنات یعنی قطب تولید زعفران استقرار داریم و به علاوه تولید کننده نیز هستیم. بنابراین تامین زعفران در مقادیر عمده و کیلویی تخصص ماست.

برای خرید انواع زعفران نگین در مقادیر کیلویی می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.