صفر تا صد صادرات زعفران به خارج

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مجوزهای لازم برای صادرات زعفران:مراحل صادرات زعفران: بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟ هزینه صادرات زعفران به خارج از کشور:قیمت زعفران در خارج کشور:سود صادرات زعفران:خرید زعفران صادراتی با بهترین قیمت:
صفر تا صد صادرات زعفران به خارج

آیا قصد آشنایی با صفر تا صد صادرات زعفران به خارج کشور را دارید؟ آیا از قوانین صادرات زعفران و مراحل صادرات زعفران مطلع هستید؟ مجوزهای لازم برای صادرات زعفران کدامند؟ اگر می خواهید اطلاعات خود را در زمینه صادرات زعفران کامل کنید مطالعه این مطلب بسیار مفید خواهد بود.

صادرات زعفران

مجوزهای لازم برای صادرات زعفران:

صادرات زعفران در ایران قوانین خاص خود را دارد. برای اینکه بتوانید به کشور مورد نظرتان زعفران را صادر کنید شما باید مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را داشته باشید. با ارائه مدارک لازم به گمرک و انجام مراحل صادراتی زعفران؛ آن را به کشور مورد نظرتان ارسال کنید.

برای صادرات زعفران باید مجوزهای لازم را داشته باشید که عبارتند از:

  • گواهی بهداشت
  • گواهی استاندارد
  • کارت بازرگانی

برای اخذ هر کدام از این مجوزها باید به نهادهای مربوطه مراجعه کرد.

مراحل صادرات زعفران: 

برای صادرات زعفران به خارج از کشور ابتدا باید مجوزهای لازم را اخذ نمایید. گرفتن مجوز ها مراحل مربوط به خود را دارد و هر کدام را باید از نهادهای مربوطه دریافت کنید. به عنوان مثال برای گرفتن کارت بازرگانی باید به اتاق بازرگانی صنعت و معدن مراجعه کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام به اخذ کارت بازرگانی نمایید.

بعد از اخذ مجوزهای لازم برای صادرات باید زعفران را در گمرک ثبت کنید. برای این کار نیاز به تنظیم اظهارنامه صادراتی زعفران دارید.

با ارائه مدارک لازم می توانید اظهارنامه را تکمیل کرده و به قسمت احراز هویت گمرک ارائه دهید. در آنجا محصول شما از نظر محتویات بسته، ارزش کالا، تعداد و سایر اطلاعات زعفران؛ توسط ارزیاب مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که اطلاعات ثبت شده و تطبیقات آن تایید شود یک نسخه دیگر از آن به عنوان پروانه صادرات زعفران به شما ارائه خواهد شد.

بعد از طی این مراحل می‌توانید با انجام تشریفات گمرکی، تنظیم اظهارنامه و پرداخت تعرفه ها زعفران را صادر نمایید.

بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟ 

بهترین زعفران برای صادرات

بسیاری از افرادی که وارد حوزه زعفران شده‌اند می‌خواهند بدانند بهترین زعفران صادراتی کدام است و کدام نوع زعفران سود بیشتری دارد؟

در واقع باید بدانید در کشورهای مختلف انواع زعفران طرفداران خاص خود را دارد به عنوان مثال در کشورهای حوزه خلیج فارس زعفران پوشال و در کشورهای اروپایی زعفرانی نگین طرفداران بیشتری دارد.

اگر بخواهیم در بین انواع؛ بهترین زعفران را معرفی کنیم زعفران نگین بهترین نوع زعفران می باشد. اما همانطور که اشاره کردیم بسته به کشور مقصد ممکن است نوع خاصی از زعفران طرفدارن بیشتری داشته باشد.

هزینه صادرات زعفران به خارج از کشور:

افرادی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده اند می پرسند هزینه صادرات زعفران چقدر است؟ به طور کلی هزینه صادرات زعفران به خارج کشور با در نظر گرفتن مجموع هزینه های زیر محاسبه می شود:

  • قیمت خرید زعفران
  • هزینه بسته بندی زعفران
  • هزینه حمل و نقل زعفران به کشور مقصد
  • هزینه تشریفات گمرکی
  • هزینه ترخیص زعفران

علاوه براینها هزینه‌ صادرات زعفران بستگی به وزن زعفران نیز دارد به عنوان مثال هزینه صادرات یک کیلو زعفران با هزینه ۱۰ کیلو متفاوت است.

بنابراین اگر شما بخواهید یک کیلو زعفران را به صورت فله و بدون بسته‌بندی بفرستید با این که یک کیلو زعفران را در بسته بندی یک گرمی بخواهید ارسال کنید وزن آن متفاوت خواهد بود و هزینه‌های ارسال نیز تفاوت خواهد داشت. مجموع هزینه های صادرات زعفران بر اساس تعرفه ها و محاسبه تشریفات گمرکی برای هر کشور امکان پذیر است.

اگر می خواهید از هزینه های صادرات زعفران به کشور مورد نظرتان مطلع شوید باید نوع زعفرانی که می خواهید و فله یا بسته بندی بودن زعفران و وزن زعفران را مشخص کنید تا قیمت آن به شما اعلام گردد.

هزینه صادرات زعفران

قیمت زعفران در خارج کشور:

زعفران ادویه گرانبهایی است که در در سراسر دنیا شناخته شده و طرفداران زیادی دارد. از آنجا که اکثر کشورهای دنیا وارد کننده زعفران هستند، قیمت زعفران در خارج کشور نسبت به قیمت زعفران در ایران بسیار بالاتر است. قیمت بالای زعفران در سایر کشورها سبب شده صادرات زعفران پرطرفدار باشد.

در کشورهای مختلف قیمت زعفران متفاوت است. همیشه قیمت عمده فروشی زعفران با قیمت خرده فروشی زعفران متفاوت است. در فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای زعفران را به صورت بسته بندی های شکیل و با قیمت بسیار بالا عرضه می کنند در حالی که قیمت عمده فروشی زعفران در همان کشور پایین تر است.

نکته دیگری که لازم است بدانید این است که قیمت فروش زعفران در کشور های مختلف با قیمتی که زعفران را از شما خریداری می کنند متفاوت خواهد بود.

بسیاری از افراد با شنیدن قیمت زعفران در کشورهای مختلف ترغیب می شوند تا به آنجا زعفران ببرند و با سود بالا بفروشند این در حالی است که قیمتی که زعفران را از شما خریداری می‌کنند بسیار پایین‌تر از قیمت فروش زعفران در آن کشور می باشد.

برخی ها می پرسند زعفران را در کشور مورد نظر با چه قیمتی بفروشیم؟ در واقع قیمت فروش زعفران بیشتر به توافق بین شما و مشتری تان بستگی دارد و از قانون خاصی تبعیت نمی‌کند.

سود صادرات زعفران:

شاید شما هم جزو افرادی هستید که می‌خواهید از سود فروش زعفران در کشور موردنظرتان مطلع شوید. شما می‌خواهید بدانید از فروش زعفران در خارج از کشور چقدر سود به دست خواهید آورد؟

محاسبه سود فروش زعفران بستگی به قیمت فروش شما دارد. اینکه شما بتوانید با چه قیمتی زعفران را بفروشید به توافق بین شما و مشتری تان بستگی دارد. در کشور های مختلف انواع زعفران قیمت های متفاوتی دارند.

اگر می خواهید سود خالص صادرات زعفران را به دست آورید باید هزینه هایی که جهت خرید زعفران و هزینه های تشریفات گمرکی را از قیمت فروش زعفران کم کنید تا سود خالص به دست آید.

خرید زعفران صادراتی با بهترین قیمت:

اگر قصد خرید زعفران صادراتی با بهترین قیمت را دارید و می خواهید از فروش آن بیشترین سود را به دست آورید روی شرکت ما حساب کنید.

شما می توانید انواع زعفران صادراتی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما چون بدون واسطه فعالیت می کند و خود تولید کننده زعفران است انواع زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده با قیمت مناسب عرضه می کند.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران و خرید زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.