خرید زعفران عمده مشهد بصورت کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت گرمی زعفران ساییده شده قائنات: انواع زعفران صادراتی کدامند؟زعفران قائن مشهد:مطمئن ترین روش خرید عمده زعفران قائن مشهد:قیمت فروش زعفران امروز در مشهد چقدر است؟یک کیلو زعفران معادل چند مثقال و چند گرم زعفران است؟قیمت خرید زعفران عمده:مشخصات زعفران درجه یک:مشخصات زعفران نگین چیست؟قیمت خرید زعفران کیلویی اصل قائنات چقدر است؟خرید عمده زعفران فله با بهترین کیفیت:
خرید زعفران عمده مشهد بصورت کیلویی

قیمت خرید زعفران عمده مشهد چقدر است؟ معتبرترین مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد کدام اند؟

خرید عمده زعفران قائن مشهد خرید کیلویی زعفران

قیمت گرمی زعفران ساییده شده قائنات: 

منظور از زعفران ساییده شده همان پودر زعفران می باشد. زعفران چون برای مصارف خانگی و پخت و پز زیاد استفاده می شود معمولاً به صورت ساییده شده و پودر مورد استفاده قرار می گیرد تا عطر و بو و رنگ زعفران سریعتر مشخص شود.

متاسفانه بسیاری از فروشندگان انواع رنگهای خوراکی و رنگ غذا را به جای پودر زعفران می فروشند. بنابراین اگر قصد خرید پودر زعفران را دارید باید بسیار مراقب باشید تا زعفران اصل را خریداری کنید.

قیمت زعفران ساییده شده قائنات به دلیل اینکه از زعفران اصل و خالص استفاده شده است نسبت به رنگ غذای موجود در بازار بسیار بالاتر است.

انواع زعفران صادراتی کدامند؟

انواع زعفران صادراتی کدامند؟

بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟ برخی از افراد نیز می‌پرسند آیا زعفران پوشال برای صادرات مناسب است؟

در واقع اگر قصد صادرات زعفران را دارید در ابتدا باید به نیاز کشور مقصد و نوع مصرف زعفران در آن کشور توجه داشته باشید.

به عنوان مثال در کشور های اروپایی از زعفران برای مصارف دارویی بیشتر استفاده می شود. برای تهیه دارو زعفران باید بسیار مرغوب بوده و قدرت رنگ دهی بالا داشته باشد بنابراین معمولا از زعفران نگین که مرغوب ترین نوع زعفران استفاده می شود.

در برخی از کشورها نیز از زعفران برای تولید عطر یا برای صنایع غذایی بیشتر استفاده می شود بنابراین از انواع زعفران سرگل صادراتی می‌توان برای صادرات زعفران به این کشورها استفاده کرد.

زعفران پوشال در کشورهای عربی طرفداران زیادی دارد چرا که به دلیل اتصال کلاله قرمز رنگ به بخش سفیدی احتمال تقلب در این زعفران ندارد.

زعفران قائن مشهد:

زعفران قائن مشهد

حتما شما هم در بازار خرید و فروش زعفران نام‌های زعفران قائن، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن را شنیده اید.
شاید از خود پرسیده اید که تفاوت این زعفران ها در چیست؟

توجه داشته باشید که این نام ها اشاره به محل تولید زعفران دارد یا نام برند و شرکت پخش کننده زعفران است یعنی زعفران قائنات؛ زعفران برداشت شده از مزارع قائنات است یا زعفران سحرخیز زعفرانی است که شرکت سحرخیز به بازار عرضه می کند.

هیچ کدام از این نام ها ارتباطی به نوع زعفران ندارند بلکه انواع زعفران شامل زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین می‌باشد.

مطمئن ترین روش خرید عمده زعفران قائن مشهد:

اگر قصد خرید عمده زعفران به صورت کیلویی را دارید و می خواهید از کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید پیشنهاد می کنیم خرید زعفران از فروشگاه ما را تجربه کنید.

تمامی کیفیت ها تضمین شده می‌باشد. قبل از خرید کیلویی زعفران می توانید یک نمونه چند گرمی از زعفران در خواست دهید تا برایتان ارسال شود و چنانچه مورد تایید تان بود در مقادیر عمده زعفران را خریداری کنید.

در ادامه توضیح می دهیم که هنگام خرید زعفران عمده به چه نکاتی باید توجه کنید و بهترین زعفران را معرفی خواهیم کرد.

قیمت فروش زعفران امروز در مشهد چقدر است؟

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین بازار های خرید و فروش زعفران در ایران است. بازار بزرگ زعفران مشهد بسیار گسترده بوده و افراد زیادی به صورت نقدی و غیر نقدی در حوزه خرید یا فروش زعفران فعالیت می کنند.

به دلیل رقابت زیاد در این بازار قیمت ثابتی برای زعفران وجود ندارد چرا که هم فروشنده و هم خریدار زعفران برای سود بیشتر برای زعفران خود قیمتی را در نظر می‌گیرد.

به عنوان مثال فروشنده برای اینکه بتواند مشتری را جذب کند ممکن است با قیمت پایین تر زعفران را عرضه نماید و برخی ها نیز برای کسب سود بیشتر؛ زعفران را با قیمت های بالا در بسته بندی های شکیل عرضه می کنند.

البته باید بدانید که قیمت پایین زعفران دلیل بر پایین بودن کیفیت زعفران نیست و از طرفی گران بودن زعفران نیز دلیلی بر کیفیت بالای آن نیست.

در واقع قبل از قضاوت درباره قیمت محصول شما باید کیفیت را مد نظر داشته باشید. وجود واسطه های خرید و فروش زعفران یکی از عمده‌ترین دلایل وجود رنج قیمت های متفاوت برای زعفران در بازار است.

یک کیلو زعفران معادل چند مثقال و چند گرم زعفران است؟

قیمت خرید زعفران عمده زعفران درجه یک

همانطور که می دانید یک کیلو زعفران معادل هزار گرم زعفران است و اگر آن را به مثقال بخواهیم تبدیل کنیم تقریباً یک کیلو زعفران معادل 217 مثقال زعفران می باشد.

اگر قیمت زعفران را به صورت گرمی به شما بدهند به عنوان مثال گرمی ده هزار تومن، برای اینکه متوجه شوید قیمت یک مثقال چقدر است باید 10 را در عدد 4.6 ضرب نمایید تا قیمت آن به دست آید. در واقع هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم زعفران است.

قیمت خرید زعفران عمده:

هنگام خرید زعفران، اکثر خریداران زعفران می‌پرسند قیمت زعفران گرمی چند است؟ و در پاسخ قیمت‌های متفاوتی می شوند.

برای اطلاع از قیمت زعفران شما باید ابتدا نوع زعفران را مشخص کنید که زعفران سر گل می خواهید یا زعفران نگین و یه سایر انواع زعفران.

سپس درجه کیفیت زعفران را نیز مشخص کنید که سرگل درجه یک یا درجه ۲ و… می خواهید چرا که قیمت زعفران بسته به نوع و درجه کیفیت آن متفاوت است.

برای خرید زعفران عمده مشهد بصورت فله و بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید.

حتماً می‌پرسید درجه کیفیت زعفران را چگونه می توان تشخیص داد و از کجا بفهمیم زعفران خوب کدام است؟

مشخصات زعفران درجه یک:

مشخصات زعفران درجه یک

به زعفرانی درجه یک گفته می شود که عطر و بوی زیاد و قدرت رنگ دهی بالایی داشته باشد.

از نظر ظاهری نیز زعفران درجه یک درشت بوده و رشته های ریز و شکسته شده ندارد. رنگ آن نیز قرمز خوش رنگ بوده و در انتهای کلاله های قرمز رنگ؛ سفیدی هم وجود ندارد.

مشخصات زعفران نگین چیست؟

زعفران نگین یکی از مرغوب ترین انواع زعفران است. زعفران نگین با جدا شدن قسمت سفیدی از کلاله های قرمز رنگ زعفران به دست می آید. یکی از تفاوت‌های اصلی زعفران نگین با زعفران سرگل درشت بودن کلاله های قرمز رنگ آن است.

زعفران نگین دارای رشته‌های بلندتر و ضخیم تر نسبت به زعفران سرگل میباشد. قدرت رنگی زعفران نگین نیز بیشتر است.

قیمت خرید زعفران کیلویی اصل قائنات چقدر است؟

خرید عمده زعفران فله خرید کیلویی زعفران خرید اینترنتی زعفران

بعد از اینکه زعفران از مزارع برداشت می شود فرآیند های زیادی روی آن انجام می‌شود تا در نهایت انواع زعفران نگین، زعفران سرگل و زعفران پوشال به دست آید.

برای خشک کردن زعفران به دانش و تجربه کافی نیاز است تا کیفیت زعفران در طی مراحل تولید تا عرضه به بازار حفظ شده و از عطر و بوی زعفران و کیفیت رنگ آن کاسته نشود.

شاید بپرسید با وجود این شرایط خاص چگونه می توان زعفران درجه یک و اصل را در مقادیر کیلویی خریداری نمود؟!

برای خرید زعفران اصل و درجه یک آن هم در مقادیر کیلویی بهتر است زعفران را از مرکز اصلی تولید زعفران تهیه نمایید. به علت اینکه بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد؛ مراکز زیادی نیز در حوزه فروش زعفران فعالیت می کنند.

فروشگاه ما جزء مراکز تولید زعفران و یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران اصل می باشد. کیفیت تمامی محصولات تضمین شده است و بدون هیچ واسطه ای پس از مرحله تولید به دست مصرف کننده می رسد.

خرید عمده زعفران فله با بهترین کیفیت

خرید عمده زعفران فله با بهترین کیفیت:

اگر قصد خرید زعفران فله به صورت کیلویی را دارید می‌توانید به صورت حضوری یا از طریق خرید اینترنتی زعفران، از فروشگاه ما این کار را انجام دهید.

در خرید اینترنتی زعفران، فاکتور فروش زعفران، فاکتور اداره پست و شناسه رسید پستی برای شما ارسال خواهد شد. با وارد کردن این شناسه در سامانه پست جمهوری می توانید از موقعیت مکانی سفارشی خود لحظه به لحظه مطلع شوید.

در خرید کیلویی زعفران، تمامی سرتیفیکیت های مربوط به زعفرانی که خریده اید نیز به شما ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید زعفران عمده مشهد و اطلاع از قیمت زعفران در مشهد می توانید هم اکنون تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ