گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش زعفران نگین و سرگل درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید ...

تفاوت زعفران نگین با سرگل:قیمت زعفران نگین در بازار:مشخصات زعفران نگین درجه یک:قیمت زعفران سرگل در  بازار:تغییرات قیمت زعفران:
قیمت فروش زعفران نگین و سرگل درجه یک

قیمت زعفران نگین در بازار چقدر است؟ قیمت امروز زعفران نگین چقدر است؟ مرکز فروش زعفران سرگل قائنات کجاست؟ قیمت فروش زعفران سرگل مشهد چقدر است؟ تفاوت زعفران نگین با سرگل در چیست؟

تفاوت زعفران نگین با سرگل:

زعفران نگین و سرگل هر دو از مرغوب ترین انواع زعفران هستند. نسبت به سایر انواع زعفران این دو نوع زعفران چون فاقد سفیدی هستند به عنوان زعفران تمام قرمز شناخته می شوند اما با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

یکی از این تفاوت ها که با مقایسه دو نوع زعفران سرگل و نگین می توانید ببینید، کیفیت ظاهری زعفران است. زعفران نگین رشته های ضخیم و طویل دارد یعنی در بین رشته های زعفران شکستگی دیده نمی ش.د یا کلاله های ریز وجود ندارد.

اما کلاله های زعفران سرگل ریزتر و ظریف تر هستند به علاوه برخی از رشته ها شکسته شده اند و از نظر طول و ضخامت کوتاهتر از رشته‌های زعفران نگین هستند. از نظر قدرت رنگ دهی نیز زعفران نگین قدرت رنگ دهی بالاتری دارد.

قیمت زعفران نگین در بازار:

 قیمت زعفران نگین در بازار قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت روز زعفران قائنات

اکثر خریداران زعفران میپرسند قیمت زعفران مثقالی چند است؟

برای این سوال پاسخ های متفاوتی خواهید شنید چرا که قیمت هر نوع زعفران با نوع دیگر متفاوت است. قیمت زعفران نگین نیز نرخ ثابتی ندارد چرا که درجه کیفیت های متفاوتی از زعفران نگین در بازار وجود دارد.

شاید بپرسید چگونه بفهمیم یک زعفران خوب است یا درجه کیفیت آن پایین است؟ از کجا میتوان فهمید قیمت فروش زعفران نگین که در بازار ارائه می‌شود متناسب با کیفیت آن است؟ در ادامه مشخصات زعفران نگین را بیان خواهیم کرد.

مشخصات زعفران نگین درجه یک:

مشخصات زعفران نگین درجه یک قیمت زعفران نگین در بازار قیمت زعفران نگین صادراتی

زعفران نگین صادراتی درجه یک مرغوب ترین نوع زعفران نگین است. کلاله های زعفران نگین درجه یک، صاف خشک شده اند و فرخوردگی ندارند. از طرفی چون طویل و ضخیم هم هستند بسیار زیبا و چشم نوازند.

زعفران نگین صادراتی بسیار خوش رنگ و تمام قرمز است. قدرت رنگ دهی زعفران نگین درجه یک بیشتر از ۲۴۰ واحد می باشد.

قیمت زعفران سرگل در  بازار:

قیمت زعفران سرگل قیمت زعفران مثقالی

قیمت هر گرم زعفران سرگل از قیمت زعفران نگین ارزانتر است اما توجه داشته باشید انواع زعفران سرگل؛ درجه کیفیت های متفاوت دارند. بر اساس موارد زیر درجه کیفیت زعفران سرگل تعیین می شود:

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها 
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها 
  • میزان فر خوردگی رشته ها 

زعفران سرگل صادراتی مرغوب ترین نوع زعفران سرگل است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و گاها قیمت آن از زعفران نگین معمولی هم ممکن است بیشتر باشد.

قیمت یک گرم زعفران سرگل بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

تغییرات قیمت زعفران:

 تغییرات قیمت زعفران قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران قائنات

حتما شما هم موقع خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید. به راستی چرا قیمت زعفران در بازار خرید و فروش زعفران فرق میکند؟ علت این تغییرات قیمت زعفران چیست؟

اینکه هر نوع زعفران قیمتش با نوع دیگر متفاوت است و بعلاوه هر درجه کیفیتی، قیمت متفاوتی هم خواهد داشت. پس علت اصلی نوع و درجه کیفیت زعفران است.

شاید جالب باشد که بدانید محل و زمان خرید زعفران هم روی قیمت زعفران موثر است. به عنوان مثال اینکه شما از مرکز فروش زعفران در تهران زعفران بخرید یا بازار فروش زعفران در مشهد.

خرید زعفران سرگل قیمت زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران قائنات

استان های خراسان عمده ترین میزان تولید زعفران در کشور را دارند و زعفران را با نام زعفران خراسان می شناسیم. زعفران تولید شده در این استانها به سراسر مراکز فروش عمده و جزئی زعفران ارسال می شود.

شما با خرید زعفران از تولید کننده اصلی می توانید زعفران را با قیمت ارزان تر خریداری کنید. در بازه زمانی که زعفران میخرید نیز اگر از عرضه زعفران در بازار زیاد باشد یعنی در فصل برداشت زعفران باشیم؛ قیمت زعفران ارزان تر خواهد بود نسبت به زمانی که زعفران در بازار موجود نیست و تقاضای خرید زعفران زیاد است.

چنانچه قصد خرید زعفران نگین و سرگل درجه یک را دارید می توانید هم اکنون تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.