قیمت فروش زعفران نگین و سرگل درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مشخصات زعفران سرگل:مشخصات زعفران نگین:تفاوت زعفران نگین با سرگل:قیمت زعفران در بازار:خرید زعفران در بهترین زمان:
قیمت فروش زعفران نگین و سرگل درجه یک

قیمت فروش زعفران نگین و سرگل درجه یک در بازار چقدر است؟ مرکز فروش زعفران سرگل قائنات کجاست؟ قیمت فروش زعفران سرگل مشهد چقدر است؟ تفاوت زعفران نگین با سرگل در چیست؟

مشخصات زعفران سرگل:

به بخش خالص قرمز رنگ زعفران که در انتهای تار زعفران قرار دارد زعفران سرگل گفته می شود. در اینجا نحوه تولید و مشخصات زعفران سرگل را بیان می کنیم.

هنگام تهیه زعفران سرگل تا جایی که ممکن است بخش سفید رنگ ریشه زعفران را از قسمت قرمزی جدا می‌کنند. به همین دلیل به زعفران بدست آمده به ین روش زعفران ممتاز هم گفته می شود.

یکی دیگر از روش های آماده سازی زعفران سرگل، الک کردن و پاک کردن زعفران پوشال و دخترپیچ است. در طی این مراحل که سفیدی زعفران جدا می شود امکان دارد کلاله های خشک زعفران شکسته شوند.

بنابراین زعفران سرگل از نظر ریز یا درشت بودن کلاله ها و درصد سفیدی که ممکن است داشته باشد به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود.

مشخصات زعفران نگین:

 قیمت زعفران نگین در بازار قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت روز زعفران قائنات

زعفران نگین از نظر قدرت رنگ دهی و زیبایی از باقی انواع زعفران بالاتر است.

از مشخصات زعفران نگین این است زعفران نگین به طور کامل و یکدست قرمز رنگ بوده و فاقد سفیدی است. طول نسبتاً بلند رشته های زعفران و نبود شکستگی در آن از ویژگی های بارز زعفران نگین می‌باشد.

فرآوری زعفران نگین در مرحله اولیه برداشت زعفران انجام می‌شود. یعنی هنگامی که زعفران مرطوب است کلاله ها را از نقطه اتصال به خامه به طور کامل جدا می کنند. در نهایت زعفرانی تمام قرمز، خوشرنگ و زیبا به وجود می‌آید که به آن زعفران نگین گفته می شود.

مشخصات زعفران نگین درجه یک قیمت زعفران نگین در بازار قیمت زعفران نگین صادراتی

تفاوت زعفران نگین با سرگل:

زعفران نگین و سرگل هر دو از مرغوب ترین انواع زعفران هستند. نسبت به سایر انواع زعفران این دو نوع زعفران چون فاقد سفیدی هستند به عنوان زعفران تمام قرمز شناخته می شوند اما با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

یکی از این تفاوت ها که با مقایسه دو نوع زعفران سرگل و نگین می توانید ببینید، کیفیت ظاهری زعفران است. زعفران نگین رشته های ضخیم و طویل دارد یعنی در بین رشته های زعفران شکستگی دیده نمی ش.د یا کلاله های ریز وجود ندارد.

اما کلاله های زعفران سرگل ریزتر و ظریف تر هستند به علاوه برخی از رشته ها شکسته شده اند و از نظر طول و ضخامت کوتاهتر از رشته‌های زعفران نگین هستند. از نظر قدرت رنگ دهی نیز زعفران نگین قدرت رنگ دهی بالاتری دارد.

کلاله های زعفران نگین صاف خشک شده اند و فرخوردگی ندارند. از طرفی چون طویل و ضخیم هم هستند بسیار زیبا و چشم نوازند.

زعفران نگین بسیار خوش رنگ و تمام قرمز است و قدرت رنگ دهی آن بیشتر از 240 واحد می باشد.

قیمت زعفران در بازار:

قیمت زعفران سرگل قیمت زعفران مثقالی

اکثر خریداران زعفران می پرسند قیمت زعفران سرگل و نگین در بازار چنده؟

برای این سوال پاسخ های متفاوتی خواهید شنید چرا که قیمت هر نوع زعفران با نوع دیگر متفاوت است. قیمت زعفران نگین نیز نرخ ثابتی ندارد چرا که درجه کیفیت های متفاوتی از زعفران نگین در بازار وجود دارد.

شاید بپرسید چگونه بفهمیم یک زعفران خوب است یا درجه کیفیت آن پایین است؟ از کجا میتوان فهمید قیمت فروش زعفران نگین که در بازار ارائه می‌شود متناسب با کیفیت آن است؟

قیمت هر گرم زعفران سرگل از قیمت زعفران نگین ارزانتر است اما توجه داشته باشید انواع زعفران سرگل؛ درجه کیفیت های متفاوت دارند. بر اساس موارد زیر درجه کیفیت زعفران تعیین می شود:

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها
  • میزان فر خوردگی رشته ها

زعفران سرگل صادراتی مرغوب ترین نوع زعفران سرگل است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و گاها قیمت آن از زعفران نگین معمولی هم ممکن است بیشتر باشد.

قیمت زعفران در بازار بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران در بهترین زمان:

 تغییرات قیمت زعفران قیمت لحظه ای زعفران قیمت زعفران قائنات

حتما شما هم موقع خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید. به راستی چرا قیمت زعفران در بازار خرید و فروش زعفران فرق میکند؟ علت این تغییرات قیمت زعفران چیست؟

اینکه هر نوع زعفران قیمتش با نوع دیگر متفاوت است و بعلاوه هر درجه کیفیتی، قیمت متفاوتی هم خواهد داشت. پس علت اصلی نوع و درجه کیفیت زعفران است.

شاید جالب باشد که بدانید محل و زمان خرید زعفران هم روی قیمت زعفران موثر است. به عنوان مثال اینکه شما از مرکز فروش زعفران در تهران زعفران بخرید یا بازار فروش زعفران در مشهد.

خرید زعفران سرگل قیمت زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران قائنات

استان های خراسان عمده ترین میزان تولید زعفران در کشور را دارند و زعفران را با نام زعفران خراسان می شناسیم. زعفران تولید شده در این استانها به سراسر مراکز فروش عمده و جزئی زعفران ارسال می شود.

شما با خرید زعفران از تولید کننده اصلی می توانید زعفران را با قیمت ارزان تر خریداری کنید. در بازه زمانی که زعفران می خرید نیز اگر از عرضه زعفران در بازار زیاد باشد یعنی در فصل برداشت زعفران باشیم؛ قیمت زعفران ارزان تر خواهد بود نسبت به زمانی که زعفران در بازار موجود نیست و تقاضای خرید زعفران زیاد است.

چنانچه قصد خرید زعفران نگین و سرگل با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بهترین زمان را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ