گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی زعفران نگین

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مزیت‌های خرید اینترنتی زعفران:قیمت زعفران نگین در بازار چنده؟زعفران نگین چند نوع دارد؟
خرید اینترنتی زعفران نگین

چگونه می توان به خرید اینترنتی زعفران اعتماد کرد؟ قیمت خرید زعفران نگین چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران سرگل و نگین چقدر است؟

مزیت‌های خرید اینترنتی زعفران:

قیمت زعفران یک گرمی قائنات

یکی از مزیت‌های خرید اینترنتی زعفران؛ صرفه جویی در هزینه ها و زمان است. برای خرید زعفران شما باید به مراکز فروش زعفران مراجعه کنید. هزینه های رفت و آمد، ترافیک، زمان صرف شده برای جستجو و یافتن مراکز فروش زعفران کار را سخت‌تر می‌کند.

با خرید آنلاین زعفران شما می توانید در هر جای ایران که هستید در ۲۴ ساعت شبانه روز تنها با زدن یک کلیک اقدام به خرید زعفران نمایید. مزیت بزرگ خرید اینترنتی زعفران؛ دسترسی به اطلاعات جامع در این رابطه می باشد.

شما با مراجعه به سایت می توانید با انواع زعفران و تفاوت بین آن آشنا شوید. همچنین قبل از خرید زعفران می توانید تصاویر انواع زعفران را مشاهده کنید و با مقایسه کیفیت محصولات و قیمت زعفران، تصمیم به خرید نهایی نمایید.

قیمت زعفران نگین در بازار چنده؟

قیمت زعفران نگین در بازار چنده

قیمت هر مثقال زعفران نگین به نوع و کیفیتش بستگی دارد.

عوامل تعیین کننده قیمت روز زعفران نگین عبارتنداز:

  1. میزان عرضه و تقاضا در بازار
  2. نوسان های ارز
  3. شرایط سیاسی و اقتصادی
  4. فصل برداشت زعفران و مناسبت های پرفروش
  5. حجم خرید و فروش زعفران

عوامل دیگری مثل نوع و کیفیت زعفران همیشه از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت زعفران هستند.

بسته به اینکه شما کی این مطلب می خوانید قیمت ها ممکن است تغییر کرده باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

زعفران نگین چند نوع دارد؟

مزیت‌های خرید اینترنتی زعفران

زعفران نگین در بین انواع زعفران، مرغوب ترین نوع زعفران است. زعفران نگین تمام قرمز و فاقد سفیدی می باشد. از نظر ویژگی های ظاهری نیز دارای کلاله های درشت، ضخیم و طویل است. قدرت رنگ دهی زعفران نگین از سایر انواع زعفران بالاتر است.

این ویژگی ها سبب شده قیمت زعفران نگین از سایر انواع زعفران بالاتر باشد. زعفران نگین مبتنی بر روش فرآوری ای که دارد به انواع مختلفی تقسیم می شود:

زعفران نگین پرسی: این زعفران در هنگام فرآوری تحت پرس قرار گرفته و رشته های قرمز رنگ زعفران حالت مسطح و به عبارت بهتر تخت شده ای را به خود می گیرند.  زعفران نگین پرسی در بازار کم بوده و در صورت وجود سفارش می توان در اوایل فصل این محصول را به مشتریان عرضه کرد.

زعفران سوپرنگین: شناخته شده ترین و معروف ترین نوع زعفران در بین اقلام زعفران نگین، زعفران نگین سوپر است. زعفران سوپرنگین دارای قدرت رنگ دهی بالا و ظاهر خوب است و برای صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی گزینه بسیار مناسبی است.

زعفران شبه نگین: به نسبت بقیه انواع زعفران نگین، زعفران شبه نگین کیفیت پایین تری دارد اما قیمت بسیار مناسبی داشته و اولین و بهترین پیشنهاد برای بسته بندی می باشد.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.