قیمت خرید عمده زعفران قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران سرگل قائنات:زعفران قائنات دیجی کالا:خرید زعفران بسته بندی عمده:خرید زعفران کیلویی با آنالیز آزمایشگاهی:قیمت زعفران مثقالی چنده؟قیمت روز زعفران کاشمر:قیمت زعفران گرمی چقدره؟قیمت خرید عمده زعفران چقدر است؟قیمت زعفران در شیراز:قیمت زعفران امروز کاشمر:
قیمت خرید عمده زعفران قائنات

قیمت خرید عمده زعفران قائنات چقدر است؟ تفاوت قیمت خرید عمده زعفران با خرید جزئی چند هزار تومان است؟

فروش عمده زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات ۹۸

زعفران سرگل قائنات:

در اینجا می خواهیم در مورد زعفران سرگل قائنات توضیح دهیم. اینکه زعفران سرگل قائنات چه نوع زعفرانی است و تفاوت آن با سایر انواع زعفران در چیست.

زعفران سرگل همان زعفران ممتاز و در واقع زعفرانی است که اکثر مردم در بازار در جستجوی آن هستند. زعفران سرگل؛ رشته های قرمز رنگ زعفران است که سفیدی در انتهای آن وجود ندارد. تفاوت زعفران سرگل با نگین در ریز بودن کلاله های قرمز رنگ است.

زعفران نگین نیز زعفرانی قرمزرنگ است اما رشته های زعفران طویل تر و ضخیم تر و در نتیجه کیفیت بالاتری دارند. منظور از زعفران قائنات نیز زعفرانی است که در منطقه قائنات تولید شده است.

زعفران سرگل قائنات مرغوب ترین نوع زعفران بوده و از عطر و بوی بی نظیر و قدرت رنگی بالا برخوردار می‌باشد.

زعفران قائنات دیجی کالا:

کیفیت بالای زعفران قائنات سبب شده در سراسر ایران شهرت زیادی داشته باشد به طوری که بسیاری از برندها و شرکت ها زعفران قائنات را به صورت بسته بندی شده عرضه می کنند.

دیجی کالا نیز در در کنار فروش سایر محصولات؛ زعفران قائنات را در بسته بندی های مختلف عرضه می کند. زعفران قائنات دیجی کالا برند شناخته شده می باشد چراکه در شرکت دیجی کالا هر آنچه که نیاز دارید را می توانید بخرید. البته باید توجه کنید که دیجی کالا خود تولید کننده محصولاتی که عرضه می کند، نیست بنابراین قیمت ها متفاوت خواهد بود!

خرید زعفران بسته بندی عمده:

خرید زعفران بسته بندی عمده

اگر به دنبال خرید زعفران بسته بندی عمده هستید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از شرکت ما خریداری کنید. بسته بندی زعفران در وزنهای مختلف از نیم گرم، 1 گرم، 2 گرم، 3 گرم، 4گرم و ۵ گرم گرفته تا مقادیر بیشتر نیم کیلویی و یک کیلویی انجام می شود.

انواع ظروف بسته بندی شامل پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر، خاتم و انواع پک های کادویی می باشد. همچنین شما می توانید زعفران را در مقادیر مثقالی بسته بندی کنید. نوع ظروف، طرح و رنگ بنا به درخواست شما قابل تغییر است.

فروش زعفران بسته بندی در مقادیر عمده در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. شما می توانید چندین کیلو زعفران را در بسته بندی دلخواه خود سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران کیلویی با آنالیز آزمایشگاهی:

خرید زعفران کیلویی

بسیاری از کسانی که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند نگران هستند که نکند زعفرانی که می خرند تقلبی باشد یا کیفیت خوبی نداشته باشد. از آنجا که در خرید زعفران کیلویی پول زیادی باید بپردازند به راحتی نمی توانند به اصل بودن زعفران اطمینان کنند.

شما می توانید انواع زعفران اصل و خالص را در مقادیر کیلویی از شرکت ما خریداری کنید. در خرید زعفران عمده و کیلویی تمامی گواهینامه های مربوط به زعفران به شما ارائه خواهد شد.

در واقع زعفران ابتدا آزمایش شده تا از نظر کیفیت و خالص بودن تایید شود. پس از تایید نتیجه آزمایشات زعفران به همراه برگه نتیجه آزمایش به خریدار زعفران تحویل داده می شود.

برای خرید زعفران کیلویی با آنالیز آزمایشگاهی و اطلاع از قیمت عمده زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران مثقالی چنده؟

قیمت یک مثقال زعفران نگین با قیمت یک مثقال زعفران سرگل متفاوت است. بعلاوه قیمت یک مثقال زعفران نگین با بسته بندی خاتم گرانتر از قیمت یک مثقال زعفران نگین با بسته بندی پاکتی می باشد.

بنابراین از آنجا که انواع زعفران مختلف بوده و درجه کیفیت های متفاوتی نیز دارد و در بسته بندی های متفاوتی عرضه می‌شود. رنج‌های قیمت زعفران مثقالی بسیار گسترده است و در این مطلب نمی‌گنجد. برای اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران کاشمر:

برخی از افراد می پرسند قیمت زعفران کاشمر با قیمت زعفران تربت حیدریه چه تفاوتی دارد؟!

در واقع آنچه که قیمت زعفران را تعیین می کند، نوع زعفران و درجه کیفیت آن است و ارتباط چندانی با محل تولید آن یعنی کاشمر یا تربت حیدریه ندارد. کاشمر و تربت حیدریه تقریبا 80 کیلومتر با همدیگر فاصله دارند و در استان خراسان رضوی هستند.

شرایط آب و هوایی این دو شهرستان به گونه ای است که زعفران مرغوب از مزارع آن تولید می شود. قیمت روز زعفران کاشمر بسته به نوع و درجه کیفیت آن از 28000 تومان تا 41000 هزار تومان متفاوت است.

قیمت زعفران گرمی چقدره؟

قیمت زعفران گرمی

حتماً برای شما هم سوال است که چرا قیمت یک گرم زعفران در جاهای مختلف متفاوت است؟! قیمت زعفران گرمی چقدره؟

در کنار نوع زعفران و درجه کیفیت آن برندی که شما از آن زعفران را میخرید نیز روی قیمت زعفران تاثیر گذار است. برخی از برندها به دلیل مشهورتر بودن قیمت های بالاتری ارائه میدهند. این برندها معمولاً زعفران را در بسته بندی های شکیل تر و گرانقیمت‌تر عرضه می کنند.

بسته بندی زعفران، داشتن گواهی های استاندارد و بهداشت باعث اضافه شدن قیمت زعفران میشود. با خرید زعفران از تولید کننده می توانید مرغوبترین نوع زعفران را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

اکثر برندها و شرکت‌هایی که در زمینه فروش زعفران فعالیت می کنند زعفران را از مراکز تولید زعفران خریداری کرده و سپس با نام خودشان عرضه می کنند. وجود واسطه های خرید و فروش زعفران باعث افزایش قیمت آن می شود. بنابراین اگر بتوانید از تولید کننده زعفران به خرید قیمت آن برایتان بسیار ارزان‌تر خواهد بود.

قیمت خرید عمده زعفران چقدر است؟

قیمت خرید عمده زعفران

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید قیمت خرید عمده زعفران قائنات ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت عمده زعفران همیشه ارزان تر از قیمت فروش جزئی زعفران است. فرض کنیم فردی قصد خرید یک کیلو زعفران را دارد. چون در مقدار عمده می‌خواهد زعفران را بخرد، قیمت خرید عمده زعفران برایش محاسبه خواهد شد.

اما اگر کسی قصد خرید چند مثقال زعفران را داشته باشد، با قیمت خرید عمده متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل ممتاز به صورت جزئی 210 هزار تومان می باشد. در صورتیکه شما با قیمت خرید عمده زعفران می توانید هر مثقال زعفران سرگل را 185000 تومان بخرید. نهایتاً تفاوت قیمت در یک کیلو زعفران، حدود 5 میلیون و 425 هزار تومان خواهد بود!

در خرید عمده زعفران، شما می‌توانید زعفران را در بسته بندی های دلخواه و در وزن های گرمی یا مثقالی سفارش دهید. انواع زعفران عرضه شده در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات هم از نظر ظاهری و هم از خواص شیمیایی بالاترین کیفیت را دارا می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران قائنات امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

انواع زعفران قائنات اصل، در این فروشگاه بالاترین قدرت رنگ دهی را در نوع خود دارا هستند.

از نظر ظاهری زعفران قائنات عرضه شده در این فروشگاه دارای ویژگی های زیر است:

  • زعفران تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی می باشد
  • رشته های خرد و شکسته شده در محصول وجود ندارد
  • محصولات ارائه شده به صورت یکدست دارای کلاله های قرمز، سالم و درشت می باشد

قیمت زعفران در شیراز:

اکثر محصولات قیمت عمده آنها از قیمت خرده فروشی شان کمتر است. قیمت زعفران عمده در شیراز در شرکت ما بسیار مناسب می باشد.

ما تولید کننده زعفران هستیم و بدون واسطه کار می کنیم و انواع زعفران مرغوب را با قیمت تولید به مراکز فروش زعفران در شیراز ارسال می‌کنیم. اگر شما نیز جزء مراکز فروش زعفران در شیراز هستید می توانید زعفران مورد نیاز خود را از شرکت ما در استان خراسان جنوبی تهیه نمایید.

چنانچه قصد خرید عمده زعفران را داشته باشید قیمت زعفران در شیراز برای شما بسیار مناسب تر محاسبه خواهد شد و خواهید توانست از فروش زعفران در شیراز سود بیشتری به دست آورید.

قیمت زعفران امروز

قیمت زعفران امروز کاشمر:

اگر قصد خرید زعفران کاشمر را دارید پیشنهاد می کنیم بجای اینکه امروز در جستجوی قیمت زعفران کاشمر باشید به کیفیت آن توجه داشته باشید. اگر صرفاً به خاطر ارزان بودن زعفرانی را می خرید ممکن است کیفیت زعفرانی که می‌خرید پایین باشد.

راه حل دیگر خرید زعفران از کشاورز است. طبیعتاً قیمت زعفران کشاورز ارزانتر از جاهای دیگر است بعلاوه زعفران کشاورز؛ زعفران اصل و خالص است و کیفیت بهتری هم خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ