قیمت خرید عمده زعفران سرگل قائنات

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت زعفران قائنات در مشهد چنده؟فروش آنلاین زعفران قائنات:قیمت نیم مثقال زعفران قائنات:زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات:فروش زعفران ۱گرمی:بازار زعفران عمده قائنات:قیمت زعفران سرگل در بازار ایران:آخرین اخبار قیمت زعفران:قیمت زعفران پوشال معمولی:قیمت زعفران پوشال معمولیروند قیمت زعفران:روند قیمت زعفرانقیمت روز زعفران در تهران:قیمت زعفران اعلا:قیمت روز زعفران تربت جام:قیمت زعفران یک گرمی قائنات چنده؟ویژگی های زعفران عرضه شده در سایت زعفران قائن:
قیمت خرید عمده زعفران سرگل قائنات

قیمت خرید عمده زعفران سرگل قائنات چقدر است؟ آیا قصد خرید بهترین زعفران سرگل با مناسبترین قیمت را دارید؟ قیمت عمده زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت زعفران سرگل ممتاز قیمت زعفران به صورت عمده قیمت زعفران قائنات ۹۸

قیمت زعفران قائنات در مشهد چنده؟

بسیاری از افراد می‌پرسند فرق زعفران قائنات با زعفران مشهد چیست یا زعفران قائنات بهتر است یا زعفران مشهد؟

در پاسخ باید بگوییم که کیفیت یا همان خوب بودن زعفران ارتباط به نام زعفران ندارد یعنی قائنات یا مشهد؛ خوب بودن زعفران را را تعیین نمی کند در واقع این نام ها نشان دهنده محل تولید زعفران است.

آنچه که تعیین کننده قیمت زعفران است؛ نوع زعفران و درجه کیفیت آن است به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل از قیمت زعفران نگین ارزانتر است حال این زعفران سرگل می‌تواند زعفران سرگل قائنات باشد یا زعفران سرگل مشهد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست قیمت عمده زعفران سرگل می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

فروش آنلاین زعفران قائنات:

فروش آنلاین زعفران قائنات

فروش آنلاین زعفران نیز مانند سایر بازار فروش اینترنتی محصولات در این روزها رونق گرفته است.

هدف ما از ایجاد فروشگاه اینترنتی زعفران حمایت از کشاورزان منطقه بوده است. در واقع با ایجاد فروشگاه خرید اینترنتی زعفران این امکان را فراهم کرده ایم تا هموطنان در سراسر کشور بتوانند به طور مستقیم اقدام به خرید زعفران از کشاورز نمایند و دست واسطه های خرید و فروش زعفران کوتاه شود.

ما خودمان تولید کننده زعفران هستیم و برای مقادیر عمده زعفران مورد نیاز را از کشاورزان منطقه خریداری می‌کنیم.

قیمت نیم مثقال زعفران قائنات:

اگر در حوزه خرید و فروش زعفران فعالیت می کنید می دانید که مثقال و گرم از واحد های اندازه گیری زعفران هستند. زعفران به صورت گرمی و مثقالی بسته‌بندی شده و به فروش می رسد.

در برخی از شهرها برخی از بسته بندی ها مصرف بیشتری دارد. خرید زعفران نیم مثقالی طرفداران زیادی دارد چون که اکثر افراد قادر به خرید این مقدار زعفران هستند. قیمت نیم مثقال زعفران بستگی به نوع بسته بندی آن دارد.

زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات:

زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

در اینجا قصد داریم توضیح دهیم که منظور از زعفران سرگل چیست؟ آیا زعفران سرگل با زعفران ممتاز تفاوت دارد؟

زعفران سرگل به زعفرانی گفته میشود که رشته های قرمز رنگ زعفران از قسمت خامه یا سفیدی طوری جدا شده است که اتصال سه کلاله قرمز رنگ به همدیگر از بین رفته است. به دلیل اینکه زعفران سرگل از جدا شدن قسمت قرمزی از سفیدی زعفران دسته و پوشال به دست می آید به آن زعفران ممتاز نیز گفته می شود.

زعفران سرگل ممتاز صادراتی، مرغوبترین نوع زعفران سرگل است که از نظر کیفیت؛ درجه یک بوده و از قدرت رنگی بالایی برخوردار است.

فروش زعفران ۱گرمی:

زعفران در مقادیر مختلف از نیم گرم گرفته تا یک گرم، 3 گرم، 3 گرم، 4 گرم و 5 گرم در ظروف مختلف بسته بندی می شود. انواع ظروف بسته بندی عبارتند از:

  • پاکتی
  • آذین
  • اطلسی
  • گوهر
  • خاتم

معمولاً در اکثر انواع بسته بندی ها نهایتا ۵ گرم‌ زعفران جا می گیرد. برای بسته بندی مقادیر بیشتر از ۵ گرم از بسته بندی های خاتم استفاده می شود. ظروف خاتم فلزی به دلیل داشتن ارتفاع متفاوت؛ قابلیت جا گیری حجم های مختلف از زعفران می باشد. زعفران۱ گرمی طرفداران زیادی دارد چرا که حجم کمی از زعفران را شامل بوده و خرید آن درحد توان همه افراد می باشد

بازار زعفران عمده قائنات:

زعفران عمده قائنات

فروشگاه ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران عمده قائنات فعالیت می کند.

به علت اینکه ما در مرکز تولید زعفران قائنات هستیم و همیشه به زعفران دسترسی آسان داریم؛ تامین زعفران قائنات در مقادیر عمده و حتی تناژی در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. کیفیت زعفران نیز به دلیل اینکه واسطه ها خرید و فروش زعفران وجود ندارند بسیار بالا می باشد.

قیمت زعفران سرگل در بازار ایران:

قبلا توضیح دادیم که زعفران سرگل چگونه به وجود می آید. ازآنجاکه زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است و سفیدی ندارد؛ از قدرت رنگی بالایی برخوردار است. تمام قرمز بودن و قدرت رنگی بالای زعفران سرگل سبب شده قیمت آن نسبت به قیمت زعفران پوشال و زعفران دسته بالاتر باشد.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران سرگل می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

آخرین اخبار قیمت زعفران:

از آنجا که زعفران محصولی گرانبها است و از طرف دیگر در استان های خراسان اکثر کشاورزان منطقه از طریق زعفران کسب درآمد می‌کنند، اخبار قیمت زعفران توسط افراد زیادی دنبال می شود.

زعفران تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد همین مسئله باعث شده قیمت ‌زعفران عدد ثابتی نباشد. تنوع در انواع زعفران و درجه کیفیت های آن از یک طرف و نوسانات ارز در کشور و میزان صادرات و روابط اقتصادی و سیاسی کشورمان با سایر کشور ها از طرف دیگر روی قیمت زعفران تاثیر گذار بوده است.

قیمت زعفران پوشال معمولی:

قیمت زعفران پوشال معمولی

شاید برخی از افراد با زعفران پوشال آشنایی چندانی نداشته باشند.

زعفران پوشال به زعفرانی گفته می شود که کلاله های سه شاخه قرمز رنگ زعفران از قسمت سفیدی طوری جدا شده اند که اتصال کلاله‌ها به هم دیگر باقی مانده است. در زعفران پوشال سه کلاله به هم متصل بوده و مقداری سفیدی نیز در انتهای آن وجود دارد.

زعفران پوشال از نظر مقدار سفیدی که در آن می‌تواند وجود داشته باشد به انواع زعفران پوشال معمولی و زعفران پوشال قلمدار در تقسیم بندی می شود. قیمت زعفران پوشال معمولی به علت این که سفیدی بیشتری دارد ارزانتر است.

روند قیمت زعفران:

روند قیمت زعفران

روند قیمت زعفران هم برای خریداران زعفران و هم برای فروشندگان زعفران مهم است. کشاورز که تولیدکننده زعفران است می‌خواهد بداند روند قیمت زعفران صعودی است یا نزولی تا در بهترین بازه ی زمانی محصول خود را بفروشند و سود بیشتری کند.

فروشندگان زعفران و صادرکنندگان زعفران نیز با پیگیری تغییرات قیمت زعفران سعی می‌کنند در کسب و کار خود سود بیشتری به دست آورند اما تحلیل روند قیمت زعفران کار آسانی نیست چون همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم عوامل زیادی روی قیمت زعفران تاثیرگذارند. بنابراین با برآیند همه این عوامل خواهیم توانست قیمت زعفران را پیش بینی کنیم.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران سرگل و سایر انواع زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران در تهران:

سوپرمارکت ها و مراکز فروش زعفران در بازار تهران؛ تولید کنندگان زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را به صورت بسته بندی یا عمده و فله از سایر تولید کنندگان زعفران خریداری می کنند.

شرکت های مختلف در تهران در زمینه پخش و فروش زعفران فعالیت می‌کنند. قیمت خرید زعفران به صورت جزئی با قیمت زعفران فله کیلویی متفاوت است و اختلاف قابل توجهی دارد.

سایت زعفران قائن تلاش کرده که اولاً زعفران اصل و درجه یک را به مشتریان تهرانی ارائه نماید و ثانیاً قیمت زعفران در تهران برایشان با قیمت زعفران در خراسان اختلافی نداشته باشد.

قیمت زعفران اعلا:

قیمت زعفران اعلا

در بین انواع زعفران که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد انواع تمام قرمز زعفران از درجه کیفیت بالاتر برخوردار می باشد.

هر چقدر درصد قرمزی زعفران بیشتر و درصد سفیدی کمتر باشد، قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر است. بنابراین انواع زعفران نگین به عنوان زعفران اعلا شناخته می شود.

شما می توانید انواع زعفران اعلا را در بسته بندی های مختلف از بسته بندی های یک گرمی، نیم گرمی، یک مثقالی، نیم مثقالی و چند مثقال و چند گرمی و همچنین بسته بندی های یک کیلویی و فله و کادویی از ما خریداری کنید.

کیفیت و طعم زعفران عرضه شده توسط ما قابل مقایسه با سایر برندها نبوده و تضمینی می باشد.

قیمت روز زعفران تربت جام:

در فاصله 165 کیلومتری جنوب شرقی مشهد؛ شهرستان تربت جام قرار دارد. حدود پنج هزار هکتار زمین زیر کشت زعفران است و سالانه بیش از ۲۰ زعفران در تربت جام تولید می شود.

زعفران تربت جام درجه کیفیت و مرغوبیت متفاوتی در بازار دارد که هنگام خرید بایستی برای تعیین درجه کیفیت از خدمات آزمایشگاه زعفران نیز استفاده کرد.

زعفران تربت جام در کنار زعفران تربت حیدریه و قائن جز بهترین زعفران ها محسوب شده و از تامین کنندگان بزرگ زعفران شناخته می شود.

قیمت زعفران تربت جام بستگی به نوع آن و درجه کیفیت آن متفاوت است.

قیمت زعفران یک گرمی قائنات چنده؟

قیمت زعفران یک گرمی قائنات

شاید شما هم از اینکه قیمت زعفران یک گرمی قائنات در جاهای مختلف متفاوت است تعجب کرده باشید و بپرسید چرا قیمت زعفران مختلف است؟!

در پاسخ باید بگویم آنچه قیمت زعفران را تعیین می کند در درجه اول نوع و درجه کیفیت آن می باشد و نام برند به تنهایی تاثیری زیادی روی قیمت زعفران ندارد.

به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران مشهد با یک گرم زعفران قائن بسته به نوع زعفران متفاوت خواهد بود یعنی قیمت یک گرم زعفران سرگل مشهد با قیمت یک گرم زعفران نگین قائن متفاوت است چرا که قیمت زعفران سرگل و نگین یکسان نیست.

همچنین باید بگوییم که قیمت یک گرم زعفران بسته به اینکه در چه ظرفی بسته بندی شده باشد مقداری با همدیگر متفاوت است به عنوان مثال قیمت زعفران یک گرمی در بسته بندی خاتم بیشتر از قیمت یک گرم زعفران در بسته بندی پاکتی است.

علت تفاوت قیمت زعفران سرگل در بازار بخاطر کیفیت آن است. هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

برای اطلاع از قیمت عمده زعفران سرگل می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

ویژگی های زعفران عرضه شده در سایت زعفران قائن:

 قیمت روز زعفران در تهران

در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، زعفران سرگل با هر درجه کیفیتی که بخواهید عرضه می شود. تمایز فروشگاه ما با سایر مراکز فروش این است که تمامی درجه کیفیت های زعفران در نوع خود بهترین هستند.

به عنوان مثال حتی اگر شما زعفران سرگل درجه ۲ سفارش دهید؛ مرغوبترین زعفران درجه دو برایتان ارسال خواهد شد. سوال اینجاست: تفاوت زعفران سرگل درجه دو با سرگل درجه یک در چیست؟!

  • هر چقدر میزان سفیدی یا خامه زعفران کمتر باشد
  • درصد قرمزی بیشتر باشد
  • کلاله ها درشت تر باشند
  • کلاله های ریز و شکسته شده در محصول وجود نداشته باشد
  • کیفیت زعفران بالاتر خواهد بود.

انواع زعفران عرضه شده در فروشگاه ما با درجه کیفیت های مختلف، در نوع خود کمترین میزان سفیدی را داشته و کلاله ها از کیفیت مطلوبی برخوردارند. همین امر سبب شده خریداران عمده زعفران؛ زعفران قائنات را به صورت عمده از فروشگاه ما خریداری کنند.

قیمت زعفران در مقایسه با کیفیت عرضه شده، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. پیشنهاد می کنیم خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید. مطمئن باشید مشتری ارزشمند همیشگی ما باقی خواهد ماند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ