قیمت زعفران نگین ممتاز امروز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

درباره زعفران نگین چه می دانید؟نحوه تولید زعفران نگین:فرق زعفران نگین با زعفران سرگل در چیه؟فروش انواع زعفران نگین قائنات:قیمت امروز زعفران نگین در بازار چنده؟

قیمت زعفران نگین ممتاز امروز چقدر است؟ آیا با نحوه تولید زعفران نگین و تفاوت آن با زعفران سرگل آشنایی دارید؟ بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش انواع زعفران نگین قائنات کجاست؟

درباره زعفران نگین چه می دانید؟

ویژگی های زعفران نگین

 

آیا با زعفران نگین آشنایی دارید؟ درباره ویژگی های زعفران نگین چه می دانید؟

زعفران نگین یکی از چهار نوع زعفران موجود در بازار ایران می باشد. این زعفران مرغوب ترین زعفران بوده و برای صادرات به خارج از کشور مناسب است.

زعفران نگین دارای کیفیت های مختلفی بوده و به همین جهت نام‌های مختلفی در بازار وجود دارد. نام هایی مانند زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین پوشالی، زعفران نگین صادراتی، زعفران سوپرنگین اتویی و زعفران سوپرنگین پرسی اشاره به کیفیت های مختلف زعفران نگین دارد.

در ادامه درباره نحوه تولید زعفران نگین و تفاوت بین درجه کیفیت های مختلف آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

نحوه تولید زعفران نگین:

تولید زعفران نگین

حتماً شما هم می‌خواهید بدانید نحوه تولید زعفران نگین چگونه است و زعفران نگین با سرگل چه تفاوتی دارد؟

اگر گل زعفران را دیده باشید ساختار آن شامل شش گلبرگ بنفش رنگ، سه پرچم زرد رنگ و سه کلاله قرمز رنگ که در درون ساقه متصل به سفیدی است، می باشد.

عمر گل زعفران کوتاه است و بلافاصله بعد از برداشت بایستی کلاله های قرمز رنگ از میان گلبرگ های بنفش جدا شوند. جدا کردن کلاله از بخش گلبرگ ها و ساقه، پر کردن گل زعفران نامیده می شود.

کشاورزان بلافاصله بعد از برداشت، گلهای زعفران را پرکرده و کلاله ها قرمز رنگ را جدا می‌کنند. اگر هنگامی که زعفران مرطوب است کلاله های قرمز رنگ از قسمت خامه نیز جدا شوند، زعفرانی تمام قرمز به وجود می‌آید که با آن زعفران نگین گفته می شود.

فرق زعفران نگین با زعفران سرگل در چیه؟

فرق زعفران نگین با زعفران سر

شاید بسیاری از افراد تفاوت بین زعفران نگین و سرگل را نمی شناسند. فرق اصلی زعفران نگین با زعفران سرگل مربوط به نحوه تولید آن است.

همانطور که گفتیم در زعفران نگین بلافاصله پس از برداشت گل زعفران، سفیدی از آن جدا می شود. جدا کردن خامه از سفیدی با دست انجام شده و کاری زمانبر است.

از طرفی گل زعفران عمری کوتاه داشته و بلافاصله بایستی کلاله ها از میان گلبرگهای بنفش جدا شوند. به همین علت اکثر کشاورزان ترجیح می‌دهند زعفران را به همان صورت اولیه یعنی کلاله متصل به خامه مرتب روی هم بچینند. بنابراین کلاله ها بدون اینکه از سفیدی جدا شوند مرتب روی هم چیده شده و زعفران دخترپیچ به وجود می آید.

پس از اتمام فصل برداشت، فرصتی مناسب برای جدا کردن کلاله ها از قسمت سفیدی است. این کار با الک کردن زعفران دخترپیچ و پوشال امکان پذیر می شود.

در طی این فرایند چون کلاله های زعفران خشک هستند شکسته می‌شوند. به زعفرانی که به این روش به وجود می‌آید، زعفران سرگل گفته می شود که تفاوت آن در ریز بودن و شکسته بودن کلاله ها می باشد.

برای خرید زعفران سرگل و نگین به صورت فله یا بسته بندی شده می توانید با شرکت ما تماس بگیرید.

فروش انواع زعفران نگین قائنات:

انواع زعفران نگین قائنات در بازار

زعفران نگین درجه کیفیت های مختلفی دارد. اسامی زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین صادراتی و زعفران سوپرنگین درجه کیفیت های مختلفی از زعفران نگین هستند که در بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می شوند.

زعفران نگین ممتاز از نظر طول و ضخامت دارای کلاله های ریز تر و کوتاه تری نسبت به کلاله های زعفران سوپرنگین می‌باشد.

از نظر قدرت رنگ دهی نیز زعفران سوپرنگین بالاترین قدرت رنگی را در بین درجه کیفیت های مختلف زعفران دارد.

متناسب با حوزه کاری تان می توانید درجه کیفیت های مختلف زعفران نگین را به صورت فله یا بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید. ما برای تامین زعفران محدودیتی نداریم و چرا که خودمان تولید کننده زعفران هستیم.

قیمت امروز زعفران نگین در بازار چنده؟

قیمت امروز زعفران نگین

حتما شما هم شاهد قیمت های متفاوت مراکز فروش زعفران شده اید و از خود می پرسید علت تفاوت قیمت زعفران در چیست؟

مطمئناً نوع و کیفیت زعفران تفاوت دارد که با قیمتی متفاوت نیز عرضه می‌شود وگرنه هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست. درباره انواع زعفران و نحوه تولید آن و تفاوت آنها با همدیگر صحبت کردیم.

متاسفانه بسیاری از افراد تفاوت بین انواع زعفران را نمی دانند به همین دلیل فروشندگان زعفران نیز به راحتی می‌توانند زعفران نگین را به جای سرگل بفروشند! حتی برخی‌ها زعفران های بی کیفیت را با نام زعفران درجه یک قائنات عرضه می کنند.

قیمت زعفران در بسته بندی های مختلف شامل بسته بندی های خاتم فلزی، ظروف پلی کریستال، پک های هدیه و امثال اینها با همدیگر تفاوت دارند. همچنین زعفران در وزن های نیم گرم تا ۵ گرم و نیم مثقال تا یک مثقال و دو مثقالی عرضه می شود.

برای اطلاع از قیمت امروز زعفران نگین در بازار به صورت کیلویی و گرمی می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ