قیمت روز زعفران مثقالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟علت تفاوت قیمت زعفران مثقالی در بازار چیست؟بهترین بسته بندی زعفران مثقالی برای صادرات:مزیت خرید زعفران ویژه صادرات از شرکت ما:قیمت یک مثقال زعفران در سال جاری:
قیمت روز زعفران مثقالی

قیمت روز زعفران در بورس، قیمت لحظه ای زعفران در مشهد، قیمت روز زعفران مثقالی از مهمترین مسائل مورد توجه خریداران زعفران بوده است.

در این مطلب درباره نحوه تعیین قیمت زعفران صحبت خواهیم کرد و در آخر نیز نحوه تعیین قیمت یک مثقال زعفران را ارائه خواهیم داد.

قیمت روز زعفران مثقالی

خرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟

خرید و فروش عمده زعفران در مشهد و تهران انجام می‌شود. به دلیل اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، گرچه اکثر تولید کنندگان زعفران در مشهد هستند اما در تهران هم حضور دارند. همان طور که می‌دانید استان های خراسان جنوبی و رضوی بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند.

بازار مشهد به عنوان مرکز استان رضوی، بزرگترین بازار خرید و فروش عمده زعفران است و انواع زعفران در این بازارها به صورت فله و بسته بندی شده به فروش می رسد.

علت تفاوت قیمت زعفران مثقالی در بازار چیست؟

 قیمت فروش هر کیلو زعفران در بازار

قیمت زعفران در مشهد با قیمت زعفران در تهران متفاوت است. اگر در بازار مشهد یا تهران قیمت روز زعفران را از دو مرکز مختلف جویا شوید می بینید که قیمت ۱ مثقال زعفران در هر جا مختلف است.

علت تفاوت قیمت زعفران مثقالی در بازار با عوامل زیر ارتباط دارد:

۱- نوع و کیفیت زعفران: زعفران چهار نوع مختلف دارد و هر کدام درجه کیفیت های مختلف دارند بنابراین قیمت آنها هم متفاوت خواهد بود.

۲- حجم خرید زعفران: در فروش عمده زعفران زعفران در مقادیر کیلویی خریداری می شود قیمت ارزان تر از خرید زعفران گرمی و مثقالی خواهد بود.

۳- میزان تقاضا و عرضه: هر چقدر تقاضا برای خرید زعفران بیشتر باشد قیمت زعفران بالاتر خواهد بود زمانی که صادرات زعفران رونق می گیرد و صادرکنندگان زعفران اقدام به خرید عمده زعفران می‌نمایند و قیمت زعفران افزایش می یابد.
۴- آنالیز های انجام شده روی زعفران: در خرید عمده زعفران برخی از شرکت ها نتایج آزمایشات انجام شده روی زعفران را به مشتریان ارائه می دهند هزینه انجام آزمایشات به قیمت زعفران اضافه می شود.
۵- نوع بسته بندی و مارک زعفران: هر شرکتی زعفران را با نام برند خود بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کند. بنابراین قیمت زعفران بسته بندی بسته به مارک زعفران متفاوت است.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین بسته بندی زعفران مثقالی برای صادرات:

 بهترین زعفران بسته بندی صادراتی

آیا قصد خرید زعفران بسته بندی شده برای صادرات به خارج از کشور را دارید؟ بهترین بسته بندی زعفران مثقالی برای صادرات کدام است؟

برای صادرات خارج کشور از مرغوب ترین نوع زعفران مانند زعفران نگین صادراتی استفاده می‌شود. بسته بندی زعفران باید به گونه‌ای باشد که در حین مسیر صادرات زعفران خرد و شکسته نشود.

بسته بندی های صادراتی باید از نظر زیبایی مشتری پسند باشند. ظروف خاتم فلزی و ظروف پلی کریستال از پرفروش‌ترین بسته بندی های صادراتی هستند. شما می توانید انواع زعفران را در وزن های مثقالی و گرمی در بسته بندی های متفاوت ویژه صادرات از شرکت ما خریداری کنید.

اگر ساکن ایران هستید و می خواهید با خود زعفران به خارج از کشور ببرید. اگر از صادرکنندگان زعفران هستید و به دنبال تامین کننده معتبر و قدرتمند می گردید می توانید انواع زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید.

مزیت خرید زعفران ویژه صادرات از شرکت ما:

مراکز خرید و فروش زعفران زیاد است اما اینکه این مراکز خودشان تولید کننده زعفران باشند و واسطه ای فعالیت نکنند مهم است.

بسیاری از مراکز فروش زعفران انواع بی کیفیت زعفران را به جای زعفران اصل می فروشند بنابراین اطمینان از کیفیت عرضه شده زعفران نیز اهمیت دارد.

اگر قصد صادرات زعفران و خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید انواع زعفران مورد نیاز خود را در مقادیر عمده از شرکت ما خریداری کنید. مزیت های خرید زعفران ویژه صادرات از شرکت ما به شرح زیر می باشد:

  • ما در استان خراسان جنوبی زمین های کشاورزی داریم و سالهاست در زمینه تولید زعفران تجربه داریم.
  • قیمت فروش زعفران در فروشگاه ما بسیار مناسب است و زعفران را بدون واسطه عرضه می کنیم.
  • سفارش خرید زعفران در فروشگاه ما محدودیتی نداشته و از 0.2 گرم زعفران تا چند کیلو زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده تقدیمتان خواهیم کرد.
  • تمرکز فعالیت های ما بر صادرات زعفران است.
  • ما می توانیم هم در ایران و هم در کشورهای اروپایی و عربی و… زعفران را طبق سفارش شما ارسال کنیم.
  • برای خرید زعفران صادراتی در مقادیر کیلویی، گواهینامه‌ ها و سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده به مشتری ارائه می شود.

قیمت یک مثقال زعفران در سال جاری:

 قیمت یک مثقال زعفران

در سال 1402 نوسان قیمت زعفران وجود داشته و در بازه های زمانی متفاوت بوده است. در 6 ماهه نخست سال جاری تقریباً قیمت زعفران ثابت بود و تغییرات چندانی نداشت.

نوسانات ارز در کشور و وضعیت صادرات زعفران سبب کاهش و افزایش قیمت زعفران در بازه های زمانی مشخص شده است.

قیمت زعفران در تیر و مرداد ماه تقریباً ثابت بوده و در تاسوعا و عاشورای حسینی نیز شاهد تغییرات قیمت زعفران نبوده ایم.

با شروع فصل برداشت زعفران خریداران زعفران منتظر محصول جدید بوده و تقاضای خرید زعفران کم شد. بعد از برداشت زعفران یعنی در آبان ماه به دلیل افزایش تقاضای خرید و کاهش عرضه زعفران به بازار داخل، شاهد افزایش قیمت ها بودیم.

پیش بینی قیمت یک مثقال زعفران در سال آینده بستگی به میزان تقاضای خرید زعفران دارد. بعد از اتمام تعطیلات کریسمس اگر صادرات زعفران و تقاضای خرید آن افزایش یابد احتمال ادامه روند افزایشی قیمت زعفران دور از انتظار نخواهد بود.

قیمت امروز زعفران مثقالی بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ