گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز زعفران مثقالی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟بهترین روش خرید زعفران صادراتی:مزیت خرید زعفران صادراتی از فروشگاه:قیمت یک مثقال زعفران در سال 1401:
قیمت روز زعفران مثقالی

قیمت روز زعفران در بورس، قیمت لحظه ای زعفران در مشهد، قیمت زعفران مثقالی از مهمترین مسائل مورد توجه خریداران زعفران بوده است. در این مطلب درباره نحوه تعیین قیمت زعفران صحبت خواهیم کرد و در آخر نیز قیمت یک مثقال زعفران در سال ۱۴۰۱ را ارائه خواهیم داد.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت روز زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات

خرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟

خرید و فروش عمده زعفران در مشهد و تهران انجام می‌شود. به دلیل اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، گرچه اکثر تولید کنندگان زعفران در مشهد هستند اما در تهران هم حضور دارند. همان طور که می‌دانید استان های خراسان جنوبی و رضوی بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند.

بازار مشهد به عنوان مرکز استان رضوی، بزرگترین بازار خرید و فروش عمده زعفران است و انواع زعفران در این بازارها به صورت فله و بسته بندی شده به فروش می رسد.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست؟

 علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار چیست قیمت زعفران سرگل نگین

قیمت زعفران در مشهد با قیمت زعفران در تهران متفاوت است. اگر در بازار مشهد یا تهران قیمت روز زعفران را از دو مرکز مختلف جویا شوید میبینید که قیمت ۱ مثقال زعفران در هر جا مختلف است.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران با عوامل زیر ارتباط دارد:

۱- نوع و کیفیت زعفران: زعفران چهار نوع مختلف دارد و هر کدام درجه کیفیت های مختلف دارند بنابراین قیمت آنها هم متفاوت خواهد بود.

۲- حجم خرید زعفران: در فروش عمده زعفران زعفران در مقادیر کیلویی خریداری می شود قیمت ارزان تر از خرید زعفران گرمی و مثقالی خواهد بود.

۳- میزان تقاضا و عرضه: هر چقدر تقاضا برای خرید زعفران بیشتر باشد قیمت زعفران بالاتر خواهد بود زمانی که صادرات زعفران رونق می گیرد و صادرکنندگان زعفران اقدام به خرید عمده زعفران می‌نمایند و قیمت زعفران افزایش می یابد.
۴- آنالیز های انجام شده روی زعفران: در خرید عمده زعفران برخی از شرکت ها نتایج آزمایشات انجام شده روی زعفران را به مشتریان ارائه می دهند هزینه انجام آزمایشات به قیمت زعفران اضافه می شود.
۵- نوع بسته بندی و مارک زعفران: هر شرکتی زعفران را با نام برند خود بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کند. بنابراین قیمت زعفران بسته بندی بسته به مارک زعفران متفاوت است.

بهترین روش خرید زعفران صادراتی:

 بهترین روش خرید زعفران صادراتی خرید زعفران برای صادرات

اگر ساکن ایران هستید و می خواهید با خود زعفران به خارج از کشور ببرید و یا اگر از صادرکنندگان زعفران هستید و به دنبال تامین کننده معتبر و قدرتمند می گردید می توانید انواع زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید.

مزیت خرید زعفران صادراتی از فروشگاه:

  • ما در استان خراسان جنوبی زمین های کشاورزی داریم و سالهاست در زمینه تولید زعفران تجربه داریم.
  • قیمت فروش زعفران در فروشگاه ما بسیار مناسب است و زعفران را بدون واسطه عرضه می کنیم.
  • سفارش خرید زعفران در فروشگاه ما محدودیتی نداشته و از ۰٫۲ گرم زعفران تا چند کیلو زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده تقدیمتان خواهیم کرد.
  • تمرکز فعالیت های ما بر صادرات زعفران است.
  • ما می توانیم هم در ایران و هم در کشورهای اروپایی و عربی و… زعفران را طبق سفارش شما ارسال کنیم.
  • برای خرید زعفران صادراتی در مقادیر کیلویی، گواهینامه‌ ها و سرتیفیکیت های زعفران خریداری شده به مشتری ارائه می شود.

قیمت یک مثقال زعفران در سال ۱۴۰۱:

 قیمت یک مثقال زعفران در سال ۹۸ قیمت زعفران یک گرمی قائنات قیمت یک مثقال زعفران 98

قیمت زعفران مثقالی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون با نوساناتی همراه بوده است.

نوسانات ارز در کشور و وضعیت صادرات زعفران سبب کاهش و افزایش قیمت زعفران در بازه های زمانی مشخص شده است.

قیمت زعفران در مرداد ماه ۱۴۰۱ تقریباً ثابت بوده و در تاسوعا و عاشورای حسینی نیز شاهد تغییرات قیمت زعفران نبوده ایم. با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران چنانچه خریداران زعفران منتظر محصول جدید بمانند و تقاضای خرید زعفران کم شود، احتمال افت قیمت زعفران وجود دارد.

قیمت امروز زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.