گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران نگین در مشهد

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قیمت زعفران نگین در مشهد

قیمت زعفران نگین در مشهد چقدر است؟ مرکز خرید و فروش زعفران در مشهد کجاست؟

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت زعفران نگین قیمت زعفران مشهد کیلویی

قیمت زعفران نگین در مشهد از رنج ۱۱ تا ۱۴۵۰۰ برای هر کیلو زعفران متفاوت است. شهر مشهد که به عنوان قطب مذهبی کشور است مسافران داخلی و گردشگران خارجی زیادی هر ساله جذب می کند.

مشهد مرکز استان خراسان رضوی بوده و این استان یکی از بزرگترین مراکز تولید زعفران کشور می‌باشد. شهرستان تربت حیدریه نیز بیشترین میزان تولید زعفران را در استان خراسان رضوی به خود اختصاص داده است.

کشاورزان پس از برداشت گل زعفران، جداسازی و خشک کردن زعفران آن را بیشتر به مرکز استان یعنی بازار مشهد عرضه می‌کنند. به همین جهت شهر مشهد بیشترین میزان خرید و فروش زعفران عمده را به خود اختصاص داده است.

انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته به صورت فله و بسته بندی در بازار مشهد عرضه می‌شود. زعفران نگین که مرغوبترین نوع زعفران است به صورت بسته بندی شده در مقادیر گرمی و مثقالی عرضه می شود.

قیمت زعفران نگین عدد ثابتی نیست و بسته به نوسانات بازار خرید و فروش زعفران تغییر می‌کند. اگر شما هموطن عزیز قصد خرید زعفران نگین درجه یک را دارید می توانید از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات اقدام به خرید اینترنتی زعفران نمایید.

با خرید آنلاین زعفران، بدون صرف زمان و هزینه می توانید زعفران را با قیمت روز خریداری کنید. شما می‌توانید زعفران اصل قائنات را در مقادیر کم و یا عمده به صورت بسته بندی شده یا فله از فروشگاه ما خریداری کنید.

کیفیت زعفران عرضه شده در فروشگاه ما صد در صد تضمینی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.