گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کاملترین لیست قیمت زعفران قائنات سال جدید

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران قائنات:نمایندگی زعفران قائنات در تهران:خرید زعفران از کشاورز قائنات:قیمت زعفران در تهران:خریدار زعفران در مشهد:قیمت زعفران بسته بندی چنده؟قیمت امروز زعفران در بازار مشهد:قیمت هر مثقال زعفران به روز:
قیمت زعفران قائنات در آذر ۹۸

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران چقدر است؟ قیمت زعفران مشهد چقدر است؟ پیش بینی قیمت زعفران در سال ۹۹ چگونه است؟ آیا می خواهید کاملترین لیست قیمت زعفران قائنات سال جدید را ببینید؟

خرید زعفران قائنات

خرید زعفران قائنات:

زعفران قائنات در بین ایرانیان از شهرت و آوازه خاصی برخوردار است. اولین منطقه کاشت زعفران در ایران منطقه قائنات بوده است.

آب و هوای مناسب این منطقه و روش برداشت گل زعفران توسط کشاورزان سبب شده کیفیت گل زعفرانی که از مزارع استان خراسان جنوبی برداشت می شود بسیار بالا باشد به طوری که عیار زعفرانی که از این منطقه به دست می‌آید از نظر قدرت رنگ دهی و عطر و بو بسیار بالا می باشد.

کیفیت بالای زعفران قائنات سبب شده بسیاری از افراد طرفدار خرید زعفران قائنات باشند.

نمایندگی زعفران قائنات در تهران:

نمایندگی زعفران قائنات در تهران

شرکت های فروش زعفران در تهران زیادند. بسیاری از این مراکز به عنوان نمایندگی زعفران قائنات در حوزه خرید و فروش زعفران فعالیت دارند.

اگر وارد بازار بزرگ زعفران تهران شده باشید می بینید که مغازه ها و سوپرمارکت های زیادی زعفران را با نام‌هایی مانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران امید، زعفران قائنات، زعفران قائن مشهد و… به صورت بسته بندی شده عرضه می کنند.

مسئله ای که باعث نگرانی خریداران زعفران شده است این است که امروزه تقلب در زعفران بسیار زیاد شده است. از آنجا که زعفران محصولی گرانبهاست بسیاری از سودجویان با روش های مختلف دست به تقلب در زعفران زده تا از فروش زعفران سود بیشتری به دست آورد.

بنابراین نمی‌توان صرفاً با اعتماد کردن به نام زعفران قائنات از مرکز فروش زعفران اقدام به خرید زعفران نمود. پس چگونه می توان به کیفیت و اصل بودن زعفران اعتماد کرد؟ در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید زعفران از کشاورز قائنات:

خرید زعفران از کشاورز

گفتیم که شهرت و آوازه زعفران قائنات سبب شده عده ای از سودجویان  انواع زعفران بی کیفیت را با سوء استفاده از نام زعفران قائنات بفروشند یا اینکه زعفران تقلبی و ناخالصی را با زعفران مرغوب مخلوط کرده و با قیمت ارزان برای جلب مشتری بیشتر به بازار عرضه کنند.

در همین راستا اکثر افراد ترجیح می دهند اقدام به خرید زعفران از کشاورز نمایند تا هم از کیفیت زعفران مطمئن باشند و هم زعفران را با قیمت اصلی آن دریافت کنند.

از آنجا که امکان دسترسی برای خرید زعفران از کشاورز برای همه وجود ندارد ما در فروشگاه مان این امکان را فراهم کرده ایم تا با خرید از ما بتوانید زعفران اصل قائنات را بدون واسطه مستقیماً از کشاورز خریداری کنید.

قیمت زعفران در تهران:

قیمت زعفران در تهران

 از آنجا که اکثر مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولیدکننده زعفران نیستند و زعفران را از سایر مراکز تولید زعفران تامین می‌کنند بنابراین قیمت زعفران در تهران نسبت به قیمت زعفران در استان های تولید کننده کمی بالاتر است.

در شرکتهای فروش زعفران؛ قیمت زعفران بسته به نوع زعفران و کیفیت آن و همچنین بسته بندی زعفران متفاوت خواهد بود. عرضه زعفران در بسته بندی های زیبا و شکیل سبب افزایش قیمت زعفران می شود.

انواع زعفران ارزان قیمت با کیفیت پایین نیز وجود دارد. شما بسته به نیاز و حرفه خود می توانید انواع زعفران را با کیفیت های مختلف خریداری کنید.

خریدار زعفران در مشهد:

مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی که یکی از بزرگترین مراکز تولید زعفران می باشد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

بازار زعفران مشهد یکی از مراکز فروش عمده زعفران می باشد. در این بازار انواع زعفران با کیفیت های مختلف و برندها و نام های مختلف عرضه می شود. اکثر زائرین و گردشگران خارجی که به مشهد سفر می کنند زعفران خراسان را به عنوان سوغاتی خریداری می کنند.

قیمت زعفران بسته بندی چنده؟

حتما شما هم هنگام خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید. مهمترین عامل تعیین کننده قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران است.

عامل دیگری که روی قیمت زعفران تاثیرگذار است بسته بندی زعفران می باشد. انواع بسته بندی های زعفران شامل بسته بندی خاتم فلزی، ظروف پلی استایرن (شامل ظروف آذین، گوهر، اطلسی) و بسته بندی های پاکتی می باشد. جنس ظروف متفاوت بوده و قیمت های متفاوتی نیز دارند.

زعفران در مقادیر گرمی و مثقالی با بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود. برای اطلاع از قیمت زعفران بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید و در صورت تمایل تصاویر انواع بسته بندی ها به همراه قیمت به شما ارائه خواهد شد.

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد:

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین بازارهای خرید و فروش زعفران در ایران است و به همین جهت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و قیمت زعفران مشهد برای فعالان حوزه خرید و فروش زعفران بسیار مهم است.

درواقع می‌توان گفت بازار زعفران مشهد؛ بازار بورس زعفران نیز محسوب می‌شود. قیمت زعفران در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد و نرخ ثابت و مشخصی ندارد.

زمان خرید زعفران و حجم خرید نیز روی قیمت زعفران موثر است به عنوان مثال در فصل برداشت زعفران قیمت زعفران تغییر می کند. چنانچه عرضه زعفران به بازار زیاد باشد و تقاضای خرید کم باشد؛ افت قیمت زعفران دور از انتظار نیست. اگر می خواهید از قیمت زعفران امروز مطلع شوید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت هر مثقال زعفران به روز:

قیمت هر مثقال زعفران به روز

 یکی از سوالات عمده خریداران زعفران این است که قیمت زعفران مثقالی چقدر است؟

هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶ گرم زعفران است بنابراین قیمت زعفران مثقالی از قیمت زعفران گرمی بیشتر است.

قیمت یک مثقال زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است.

ممکن است موقعی که این مطلب را می خوانید قیمتها تغییر کرده باشد به علاوه بسته به نوع بسته بندی زعفران نیز قیمت ها متفاوت خواهد بود بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.