محاسبه قیمت زعفران به دلار

آنچه در این مقاله میخوانید ...

نحوه صادرات زعفران به خارج از کشور:آمار صادرات زعفران:سود صادرات زعفران چقدره؟بهترین زعفران صادراتی کدام است؟خرید زعفران نگین امسالی:خرید زعفران کیلویی با تایید آزمایشگاه:قیمت زعفران به صورت کیلویی چنده؟قیمت روز زعفران چقدره؟
محاسبه قیمت زعفران به دلار

آیا قصد خرید زعفران صادراتی را دارید و می خواهید از نحوه محاسبه قیمت زعفران به دلار مطلع شوید؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟ سود صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران کدامند؟

نحوه صادرات زعفران به خارج از کشور

نحوه صادرات زعفران به خارج از کشور:

صادرات زعفران به خارج از کشور قوانین خاص خود را دارد. هر کالایی به ارزش بیشتر از 80 دلار مشمول قوانین تجاری و صادراتی شود.

برای این که اجازه صادرات زعفران به شما داده شود باید کارت بازرگانی داشته باشید علاوه بر آن نیاز به اسنادی مانند گاهی بهداشت، گواهی استاندارد، گواهی قرنطینه دامی نباتی بر حسب مورد نیاز می باشد.

از آنجا که اخذ مجوزها هم نیاز به هزینه زیاد دارد و هم زمانبر است اکثر خریداران زعفران به دنبال نمایندگی های معتبر صادرات زعفران هست تا کارهای لازم برای صادرات زعفران را انجام دهند.

آمار صادرات زعفران:

 آمار صادرات زعفران

زعفران محصولی گرانبها است. امروزه با شناخت خواص و کاربرد زعفران در سراسر دنیا از این محصول گرانبها به طور وسیعی در صنایع مختلف از جمله داروسازی، آرایشی بهداشتی و… استفاده می شود.

تمامی کشورهای دنیا متوجه شده اند که زعفران ایرانی از کیفیت بی نظیری برخوردار است بنابراین برای تامین زعفران مورد نیاز خود اقدام به واردات زعفران ایرانی می کنند.

کشور اسپانیا بزرگترین وارد کننده زعفران ایرانی می باشد متاسفانه چون صادرات زعفران ایرانی بیشتر به صورت فله انجام می شود کشورهای واردکننده؛ زعفران ایرانی را با نام خود بسته بندی و سپس روانه بازار می‌کنند بنابراین نامی از زعفران ایرانی باقی نمی ماند.

علیرغم این که ایران بزرگترین تولید کننده و همچنین بزرگترین صادر کننده زعفران در جهان است؛ اکثر کشورهای دنیا اسپانیا را به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران می شناسند. میزان و آمار صادرات زعفران در سال گذشته بالغ بر 300 تن زعفران بوده است که به بیش از 54 کشور دنیا صادر شده است.

سود صادرات زعفران چقدره؟

سود صادرات زعفران

افرادی که به مسافرت های خارج از کشور می روند ممکن است تمایل داشته باشند مقداری زعفران نیز با خود به همراه ببرند. اکثر این افراد می خواهند بدانند سود صادرات زعفران در کشور مقصد چقدر است و از فروش زعفران در خارج از کشور چقدر سود می کنند؟

سود صادرات زعفران، به قیمت فروش زعفران در کشور مقصد بستگی دارد. قیمت زعفران در بازارهای جهانی و یا قیمت زعفران دلاری متفاوت است. در هر کشوری نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد و قیمت فروش زعفران نیز متفاوت باشد.

قیمت زعفران در خارج از کشور تابع قانون خاصی نیست و بستگی به توافق بین شما و مشتری تان دارد. به طور کلی قیمت زعفران در ایران حداقل ۳ تا ۴ برابر ارزان‌تر از قیمت زعفران در خارج از کشور است بنابراین صادرات زعفران همیشه سود دارد.

بهترین زعفران صادراتی کدام است؟

بهترین زعفران صادراتی

اکثر کسانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند و می خواهند با خود زعفران به همراه ببرند می پرسند بهترین زعفران صادراتی کدام است؟
برای صادرات زعفران از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می شود. در خارج از کشور معمولاً قدرت رنگ دهی زعفران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معیار دیگر ارزیابی زعفران در خارج از کشور ویژگی ظاهری زعفران است. زعفران صادراتی باید از نظر ویژگی های ظاهری دارای کیفیت مطلوب باشد تا مشتری با دیدن آن جهت خرید زعفران جذب شود.

از جمله ویژگی ظاهری زعفران می توان به خوش رنگ بودن زعفران، درشت و ضخیم بودن کلاله ها، سالم و شکسته نبودن رشته های زعفران اشاره کرد.
بنابراین اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید مرغوبترین نوع زعفران را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی در کشور مقصد بازاریابی کنید.

خرید زعفران نگین امسالی:

خرید زعفران نگین

همانطور که می دانید زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دسته تقسیم بندی می شود. اساس تقسیم بندی زعفران درصد سفیدی موجود در زعفران است. هرچقدر از میزان سفیدی زعفران کمتر می‌شود، کیفیت زعفران هم بالاتر است.

زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی می باشد. خرید زعفران نگین به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیار زیاد است. زعفران نگین، زعفرانی قلم درشت با کلاله های صاف و بدون فرخوردگی و بسیار خوش رنگ است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

قدرت رنگ دهی زعفران نگین نیز از سایر انواع زعفران بالاتر است. زعفران نگین پرفروش ترین و مرغوب ترین نوع زعفران صادراتی محسوب می شود.

برای خرید زعفران نگین امسالی و اطلاع از قیمت زعفران دلاری می توانید با ما ارتباط بگیرید.

خرید زعفران کیلویی با تایید آزمایشگاه:

خرید زعفران کیلویی

چنانچه قصد خرید زعفران در مقادیر عمده و کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی را با بالاترین کیفیت در مقادیر کیلویی از فروشگاه ما خریداری کنید.

ما برای تامین زعفران هیچ محدودیتی نداریم و انواع زعفران را با درجه کیفیت های مختلف به صورت فله و بسته بندی در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم. چنانچه مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را ندارید نگران نباشید. کلیه امور گمرکی و صادراتی زعفران برای شما انجام خواهد شد و زعفران در کشور مقصد به شما تحویل داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات زعفران و خرید زعفران کیلویی با تایید آزمایشگاه می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران به صورت کیلویی چنده؟

قیمت زعفران به صورت کیلویی

اگر قصد خرید زعفران را دارید قبل از قضاوت در مورد قیمت زعفران به صورت کیلویی چنده باید کیفیت زعفران را مد نظر داشته باشید. زعفران محصولی تنوع پذیر است و دارای کیفیت های متفاوت و در نتیجه قیمت های مختلف است.

شاید بپرسید از کجا بفهمیم زعفرانی که قصد خرید آن را دارید درجه یک است یا خیر؟!

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم معیارهای کیفیت زعفران؛ قدرت رنگ دهی زعفران و ویژگی های ظاهری آن است. کیفیت کلاله های زعفران تعیین کننده قدرت رنگ دهی آن خواهد بود. یعنی هر چقدر کلاله ها درشت تر و ضخیم تر باشد قدرت رنگی بیشتری هم خواهد داشت.

از نظر ظاهری زعفران باید خوش رنگ و دارای کمترین میزان سفیدی باشد. قیمت زعفران به صورت کیلویی ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده و گرمی می باشد.

بنابراین قیمت هر کیلو زعفران بسته به درجه کیفیت و نوع آن متفاوت است. قیمت زعفران دلاری نیز در کشورهای مختلف فرق دارد.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید قیمت هر کیلو زعفران ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران چقدره؟

قیمت روز زعفران

همانطور که گفتیم قیمت زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر روی قیمت روز زعفران عبارتند از:

  • نوسانات نرخ ارز و دلار در کشور
  • کاهش و افزایش میزان صادرات زعفران
  • تعرفه ها و درصد مالیات اخذ شده از صادرکنندگان زعفران
  • میزان عرضه و تقاضای زعفران به بازار
  • زمان خرید زعفران
  • حجم خرید زعفران

زمان خرید زعفران و حجم خرید زعفران نیز برای افرادی که قصد خرید زعفران دارند روی قیمت زعفران موثر است. به عنوان مثال اگر هنگامی که عرضه زعفران به بازار زیاد است مثلاً در فصل برداشت زعفران؛ شما اقدام به خرید زعفران نمایید، احتمال اینکه بتوانید زعفران را با قیمت بسیار ارزان تر خریداری کنید بیشتر است.

از آنجا که قیمت زعفران روزانه تغییر می کند اما ممکن است موقعی که شما این مطلب را می خوانید قیمت زعفران تغییر کرده باشد می توانید برای اطلاع از قیمت روز زعفران هم اکنون با واحد فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ