گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران در ترکیه

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قوانین صادرات زعفران به ترکیه:خریداران زعفران در ترکیه:سود صادرات زعفران به ترکیه:قیمت زعفران در ترکیه:خرید زعفران صادراتی:قیمت زعفران صادراتی:بهترین زعفران برای صادرات به ترکیه چیست؟
قیمت زعفران در ترکیه

آیا قصد صادرات زعفران به ترکیه را دارید؟ قیمت خرید زعفران صادراتی چقدر است؟ قیمت زعفران در ترکیه چقدر است؟ با قوانین صادرات زعفران چقدر آشنا هستید؟

 قوانین صادرات زعفران به ترکیه

قوانین صادرات زعفران به ترکیه:

 صادرات زعفران در ایران قوانین خاص خود را دارد. برای این که بتوانید زعفران را با خود به ترکیه ببرید باید کارت بازرگانی داشته باشید. مجوز های بهداشت و استاندارد نیز از دیگر اسناد مورد نیاز برای صادرات زعفران می باشد.

برخی از افراد می پرسند آیا میتوان بدون داشتن مجوز هم اقدام به صادرات زعفران نمود؟

بر طبق قوانین گمرکی کشور خروج هر کالایی که بیشتر از ۸۰ دلار ارزش داشته باشد، تجاری محسوب شده و قوانین گمرکی به آن تعلق می گیرد. در صادرات چمدانی زعفران شما بدون داشتن مجوز هم می توانید زعفران با خود به کشور مقصد ببرید. در صادرات چمدانی زعفران شما مجازید تنها ۱۰۰ گرم زعفران را همراه داشته باشید و برای مقادیر بیشتر از این باید مراحل قانونی آن را طی کنید.

خریداران زعفران در ترکیه:

 خریداران زعفران در ترکیه

 خود مردم ترکیه آشنایی چندانی با زعفران ندارند. مصرف زعفران بیشتر در رستورانهای عربی، ترکی و هندی بسیار بالاست.

توریست های حوزه خلیج فارس به زعفران ایرانی بسیار علاقه دارند و به گفته ادویه فروش های ترکی از خریداران عمده زعفران ایرانی می باشند. همین موضوع سبب شده که اکثر کسانی که به ترکیه حتی برای تفریح و مسافرت سفر می کنند مقداری زعفران به صورت چمدانی با خود به ترکیه ببرند.

سود صادرات زعفران به ترکیه:

سود صادرات زعفران به ترکیه

بسیاری از افرادی که قصد صادرات زعفران به ترکیه را دارند می خواهند بدانند سود صادرات زعفران به ترکیه چقدر است؟

اخذ مجوزهای صادرات زعفران زمانبر و پرهزینه‌ است. چنانچه مجوزهای لازم برای صادرات را ندارید می توانید از طریق شرکت هایی که مجوز ها را دارند اقدام به صادرات زعفران نمایید و از آنجا زعفران را در ترکیه تحویل بگیرید.

سود صادرات زعفران بستگی به قیمت فروش زعفران در ترکیه دارد. قیمت زعفران در ترکیه نسبت به قیمت زعفران در ایران بسیار بالاست و همین موضوع سبب شده بسیاری از افراد به سمت صادرات زعفران به ترکیه روی آورند.

قیمت زعفران در ترکیه:

 قیمت زعفران در ترکیه

زعفران به دو صورت جزئی و عمده در بازارهای ترکیه به فروش می رسد. قیمت جزئی فروشی زعفران بالاتر از قیمت عمده فروشی آن است اما بازاریابی و فروش زعفران به صورت بسته بندی کار سختی است.

خود مردم ترکیه، زعفران ترکی و ایرانی را به صورت فله و بسته بندی شده در بازار عرضه می کنند. بسیاری از ایرانیان نیز در حوزه فروش زعفران در ترکیه فعالیت دارند.

قیمت زعفران در ترکیه متفاوت است. در سایت علی بابا قیمت هر گرم زعفران ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار فروخته می شود. در همین سایت دیده شده یک برند دیگر هر گرم زعفران را یک و نیم دلار عرضه می کند. هدف از عرضه زعفران با این قیمت، فروش بیشتر با سود کمتر است.

یکی از برند های ترکی به نام arifoglu دو گرم زعفران را در سایت‌های آنلاین ترکی به قیمت ۳۰ دلار می‌فروشد. قیمت زعفران در ترکیه پیرو قانون خاصی نیست و بستگی به توافق بین شما و مشتری تان دارد.

خرید زعفران صادراتی:

خرید زعفران صادراتی

چنانچه قصد خرید زعفران برای صادرات را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی را از فروشگاه ما به صورت ۱۰۰ درصد تضمین شده خریداری کنید. تمامی گواهینامه های بین المللی زعفران و سرتیفیکیت های زعفران به شما ارائه خواهد شد تا بتوانید به راحتی اقدام به صادرات زعفران به ترکیه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات زعفران به ترکیه می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت زعفران صادراتی:

قیمت زعفران صادراتی

قیمت زعفران در ایران به دلیل نوسانات بازار خرید و فروش زعفران ثابت نیست. بنابراین اگر قصد خرید زعفران صادراتی و اطلاع از قیمت روز زعفران را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید تا از قیمت لحظه ای زعفران مطلع شوید.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی بسته به نوع و درجه کیفیت آن متفاوت است. هم اکنون قیمت یک کیلو زعفران سرگل بین میلیون تا دو میلیون تومان و قیمت هر کیلو زعفران نگین بین میلیون تومان تا میلیون تومان می باشد.

بهترین زعفران برای صادرات به ترکیه چیست؟

 قیمت زعفران در استانبول ترکیه

معمولا برای صادرات به زعفران از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می شود و از آنجا که در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران مصرف بیشتر یا طرفداران بیشتری داشته باشد اکثر افراد می خواهند بدانند بهترین زعفران برای صادرات به ترکیه چیست؟

قبل از اینکه بخواهید زعفران با خود به ترکیه ببرید، باید بازاریابی خوبی در آنجا انجام دهید و بنا به درخواست مشتری خریدار زعفران در ترکیه زعفران مورد نظر را از ایران خریداری کرده و با خود ببرید.

معمولاً زعفران سرگل و زعفران نگین برای صادرات زعفران به ترکیه بیشتر استفاده می شود.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.