قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

زعفران سرگل چه زعفرانی است؟بهترین زعفران صادراتی کدام است؟بازار فروش زعفران سرگل:بازار فروش زعفران سرگل
قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی هم اکنون چقدر است؟ آیا به دنبال بهترین زعفران سرگل صادراتی با مناسب ترین قیمت هستید؟ آیا قصد خرید زعفران سرگل صادراتی به صورت عمده و کیلویی را دارید؟

قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

زعفران سرگل چه زعفرانی است؟

به قسمتی از زعفران که به رنگ قرمز خالص می باشد و در انتهای تار زعفران قرار دارد؛ زعفران سرگل گفته می شود. به دلیل جداسازی بالاترین قسمت از تار زعفران این قسمت را زعفران سرگل که به معنای رشته بریده است، نام گذاری کرده اند.

همچنین به زعفران سرگل؛ زعفران ممتاز هم می گویند. علت این نامگذاری این است که در تهیه زعفران سرگل تا حد ممکن بخش سفید رنگ ریشه زعفران را از آن جدا می کنند. این کار سبب می‌شود کیفیت ظاهری و قدرت رنگی زعفران چند برابر شود به همین دلیل به زعفرانی که به این روش به دست می آید زعفران ممتاز نیز گفته می شود.

بهترین زعفران صادراتی کدام است؟

بهترین زعفران صادراتی کدام است؟

بسیاری از خریداران زعفران هنگام خرید زعفران می پرسند کدام زعفران بهتر است؟ شاید شما هم پس از اطلاع از قیمت زعفران بین انتخاب زعفران مورد نظر، تردید کنید. در پاسخ باید بگوییم که اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید باید زعفران با بالاترین کیفیت را خریداری کنید.

همانطور که می‌دانید زعفران به انواع نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. هر کدام از انواع زعفران از نظر درجه کیفیت به درجه های صادراتی، درجه یک، دو و سه تقسیم بندی می‌شوند.

هنگام خرید زعفران صادراتی بنا به درخواست مشتری خود در خارج از کشور می توانید زعفران مورد نیاز را خریداری کنید. به عنوان مثال در کشورهای عربی، زعفران پوشال طرفداران بیشتری دارد. در کشورهای اروپایی، زعفران سرگل صادراتی و نگین صادراتی بسیار پرطرفدار است.

شما می توانید زعفران سرگل صادراتی را با بالاترین کیفیت ممکن از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری کنید. بنا به درخواست شما، زعفران می‌تواند به صورت فله یا بسته بندی شده در وزن های دلخواه تهیه شود.

کیفیت زعفران تضمینی بوده و برگه آنالیز محصول تایید کننده آن می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات زعفران و خرید زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

بازار فروش زعفران سرگل:

بازار فروش زعفران سرگل

انواع زعفران سرگل به دو صورت بسته بندی شده و فله ای در بازار به فروش می رسد. معمولاً فروش بسته بندی زعفران سرگل در وزن‌های گرمی و مثقالی می‌باشد. صادرات زعفران سرگل صادراتی به صورت فله ای و در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی انجام می شود.

همیشه افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش زعفران سرگل به صورت عمده هستند. اگر قصد خرید عمده زعفران سرگل صادراتی را دارید می توانید زعفران را از شرکت ما تامین نمایید.

شما می‌توانید انواع زعفران سرگل را در بسته بندیهای پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم در وزنهای نیم گرم تا ۵ گرم نیز سفارش دهید.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران سرگل با ما تماس یگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی53 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین ممتاز52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون و 400 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ