گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آمار صادرات زعفران ایرانی:راه های صادرات زعفران:بهترین زعفران صادراتی سرگل:زعفران سوپر نگین فقط برای افراد خاص:فروش زعفران صادراتی به صورت عمده:آیا زعفران پوشال برای صادرات مناسب است؟خرید عمده زعفران صادراتی با تضمین:پرکاربردترین زعفران صادراتی کدام است؟قیمت هر کیلو زعفران در خارج از کشور:خرید زعفران از کشاورز چگونه امکان پذیر است؟
قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی چقدر است؟ قیمت زعفران کیلویی امروز چقدر است؟ مشخصات زعفران درجه یک صادراتی چیست؟ خرید زعفران کیلویی به صورت تضمینی از کجا امکان پذیر است؟

قیمت یک کیلو زعفران پوشال قیمت عمده زعفران قیمت نیم کیلو زعفران

آمار صادرات زعفران ایرانی:

سالیانه حدود ۲۵۰ تن زعفران در جهان تولید می شود که ۲۳۰ تن آن در ایران تولید شده و از این ۲۳۰ تن زعفران به دست آمده ۳۰ تن آن به مصرف داخل و۲۰۰ تن دیگر به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا صادر می شود. زعفران ایرانی از نظر کیفیت و کمیت در جهان رتبه نخست را دارد.

راه های صادرات زعفران:

برای حمایت از تولید و صادرات زعفران به خارج از کشور، دولت باید قیمت توافقی زعفران را ازطریق تشکل‌های صادراتی به کشاورزان اعلام کند تا از این قیمت کمتر، زعفران را نفروشند.

همچنین تنظیم بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت به کوتاه کردن دست دلالان ها و برندسازی زعفران ایرانی از راه‌های دیگر توسعه صادرات زعفران در کشور می باشد.

صادرات زعفران از طریق اخذ مجوزهای بهداشت و استاندارد امکان پذیر می باشد. پس از اخذ مجوز ها و انجام تشریفات گمرکی، می توان اقدام به صادرات زعفران به کشور مورد نظر کرد.

مقداری از زعفران نیز از طریق صادرات چمدانی از کشور خارج می شود. در صادرات چمدانی زعفران، نیاز به مجوز نیست و هر مسافر می‌تواند حدود ۱۰۰ گرم زعفران با خود کشور مقصد ببرد.

 راه های صادرات زعفران

بهترین زعفران صادراتی سرگل:

زعفران سرگل در دسترس ترین نوع زعفران می باشد.

در میان انواع زعفران قدرت رنگ دهی زعفران سرگل در حدود ۲۱۰ تا ۲۴۰ واحد می باشد. زعفران سرگل به علت اینکه از قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی خوبی برخوردار است برای صادرات مناسب می‌باشد. از طرفی قیمت زعفران سرگل نسبت به زعفران نگین ارزان‌تر است بنابراین بیشترین تقاضا را را در داخل کشور دارد.

از زعفران سرگل صادراتی برای صادرات به خارج از کشور استفاده می شود و یکی از بهترین انواع زعفران صادراتی محسوب می‌شود.

زعفران سوپر نگین فقط برای افراد خاص:

زعفران سوپر نگین یکی از بهترین زعفران صادراتی می باشد. کیفیت زعفران نگین سوپر نگین قابل مقایسه با سایر انواع زعفران نیست.

تقریباً میتوانیم بگوییم زعفران سوپر نگین بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد. کروسین (عامل رنگ زعفران) در زعفران سوپر نگین از ۲۶۰ واحد بیشتر می باشد.

دیگر ویژگی زعفران سوپر نگین این است که دارای کلاله های بسیار طویل و درشت بوده به طوری که بسیار زیبا و مشتری پسند است. قیمت زعفران سوپر نگین بین ۱۳ تا ۱۴ میلیون تومان می باشد.

فروش زعفران صادراتی به صورت عمده:

 فروش زعفران صادراتی خرید زعفران کیلویی قیمت زعفران قائنات کیلویی

فروش زعفران صادراتی ایران به کشورهای خارجی دارای مراحل مختلف است. فروش زعفران فله حداقل از ۵۰۰ گرم زعفران برای صادرات شروع می شود. برای زعفران فله صادراتی برگ تاییدیه آزمایشگاه مبنی بر خالص بودن زعفران و کیفیت آن ارائه می شود.

فروش زعفران صادراتی به صورت بسته بندی شده نیز از وزن های نیم گرم گرفته تا یک کیلو زعفران قابل انجام است.

آیا زعفران پوشال برای صادرات مناسب است؟

در ابتدا بهتر است با مشخصات زعفران پوشال آشنا باشید. همانطور که می‌دانید در زعفران پوشال ۱ تا ۳ میلیمتر خامه یا سفیدی وجود دارد.

از آنجا که برای صادرات زعفران معمولاً از انواع تمام قرمز زعفران استفاده می شود بسیاری از افراد می پرسند آیا زعفران پوشال برای صادرات مناسب است؟

در واقع زعفران پوشال نیز کیفیت خوبی دارد و زعفرانی ۱۰۰% اصل و خالص است. حتی در برخی از کشورها مانند کشورهای عربی به دلیل اتصال سه کلاله قرمز رنگ به بخش سفیدی و عدم امکان تقلب در زعفران پوشال؛ این زعفران طرفداران بسیار زیادی دارد.

زعفران پوشال برای کشورهای حوزه خلیج فارس بسیار مناسب صادرات می باشد. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال بسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۱۰ واحد خواهد بود.

خرید عمده زعفران صادراتی با تضمین:

 خرید عمده زعفران صادراتی خرید عمده زعفران قائن مشهد زعفران نگین صادراتی

اگر شما هم وطن عزیز ساکن ایران یامقیم خارج هستید و قصد صادرات زعفران یا فروش زعفران در کشور خاصی را دارید ما میتوانیم زعفران مورد نیاز شما را در کمترین زمان با بالا ترین کیفیت تامین کنیم.

اگر قصد خرید زعفران فله را دارید ما زعفران را با کیفیت درخواستی شما، همراه با برگ آزمایشگاه مورد قبول اداره استاندارد برای شما ارسال می کنیم. سپس شما خودتان زعفران را بسته بندی کرده و بعد از انجام امور گمرکی برای مشتریان ارسال می کنید.

اگر مجوز های صادرات را ندارید نیز نگران نباشید. ما زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده مطابق درخواست شما آماده کرده و همه امور گمرکی آن راانجام داده و به گمرک کشور مقصد ارسال می کنیم سپس شما می توانید در کشور مقصد زعفران را تحویل بگیرید.

پرکاربردترین زعفران صادراتی کدام است؟

همانطور که می دانید زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود.

هر کدام از این انواع درجه کیفیت های متفاوتی دارند به عنوان مثال زعفران نگین خود به انواع زعفران سوپر نگین، شبه نگین، نگین پوشالی، نگین درجه یک و نگین ممتاز تقسیم‌بندی می‌شود.

به طور کلی زعفران نگین از پرکاربردترین انواع زعفران صادراتی می باشد که هم برای کشورهای اروپایی و هم کشورهای آمریکایی صادر می‌شود.

قیمت هر کیلو زعفران در خارج از کشور:

 قیمت هر کیلو زعفران در خارج از کشور قیمت هر کیلو زعفران در دبی

قیمت زعفران در خارج از کشور نرخ ثابتی ندارد و در هر جا متفاوت است.

اگردر ایران زعفران خریداری کرده اید می خواهید بدانید از فروش زعفران در خارج چقدر سود می کنید چند نکته را مد نظر داشته باشید

در هر کشوری نوع خاصی از زعفران طرفداران بیشتری دارد به عنوان مثال زعفران پوشال گرچه نسبت به زعفران نگین و سر گل کمتر برای صادرات استفاده می شود اما در کشورهای حوزه خلیج فارس طرفداران بسیاری دارد.

در کشورهای اروپایی نیز روی زعفران وارداتی نظرات خاصی انجام می شود و از بهترین انواع زعفران برای صادرات به این کشورها باید استفاده کنید. زعفران نگین پرفروش ترین زعفران صادراتی در این کشورهاست.

اگر شما بتوانید زعفران را از تولید کننده زعفران خریداری کنید از فروش زعفران سود خواهید کرد. در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد. قیمت زعفران نیز به توافق بین شما و مشتری دارد و تابع قانون خاصی نیست.

خرید زعفران از کشاورز چگونه امکان پذیر است؟

 قیمت خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران عمده زعفران کشاورز مشهد

گفتیم که برای صادرات زعفران از بهترین زعفران استفاده می شود. خرید زعفران درجه یک صادراتی با قیمت ارزان فقط از طریق خرید زعفران از کشاورزان و تولید کننده امکان پذیر است.

مجموعه زعفران قائن یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران است. با توجه به اینکه مجموعه ما در منطقه قاین، خراسان و مشهد مزرعه کشاورزی دارد، بنابراین شما می توانید انواع زعفران بدون واسطه و به طور مستقیم از کشاورزان ما تهیه کنید.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.