قیمت زعفران مثقالی امروز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

یک مثقال زعفران چند گرم است؟یک گرم زعفران چقدر است؟قیمت یک مثقال زعفران سحرخیز:قیمت زعفران بهرامن:قیمت زعفران مثقالی چند؟قیمت یک مثقال زعفران عباس زاده:قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402:قیمت زعفران مشهد چند است؟قیمت دو گرم زعفران:بسته بندی خاتم زعفران:قیمت زعفران امروز چقدر است؟قیمت یک مثقال زعفران نوین:دیجی کالا زعفران سحرخیز:قیمت زعفران قائنات چند است؟پودر زعفران قائنات دیجی کالا:خرید زعفران بسته بندی جدید:
قیمت زعفران مثقالی امروز

قیمت زعفران مثقالی امروز چقدر است؟ قیمت هر مثقال زعفران فله با قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده چند هزار تومان تفاوت دارد؟

قیمت یک مثقال زعفران قائنات

یک مثقال زعفران چند گرم است؟

خرید و فروش زعفران بر اساس گرم، مثقال و کیلوگرم می باشد. بسیاری از افراد می پرسند یک مثقال زعفران چند گرم است؟

هر یک مثقال زعفران برابر ۴.۶۰۸ گرم زعفران است. برای اندازه گیری این مقدار زعفران نیاز به یک ترازو با دقت بالا می باشد. برخی‌ها این عدد را برابر چهار و نیم گرم در نظر می‌گیرند تا وزن کردن راحت تر باشد.

یک گرم زعفران چقدر است؟

این که یک گرم زعفران چقدر است بستگی به عوامل زیادی دارد با این وجود بسیاری از افراد هنگام خرید زعفران بدون در نظر گرفتن این عوامل؛ میپرسند یک گرم زعفران چند است؟

آنچه که قیمت زعفران را تعیین میکند در درجه اول نوع زعفران و درجه کیفیت آن است به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران سرگل با قیمت یک گرم زعفران نگین متفاوت است. در درجه بعدی بسته بندی زعفران یا فله‌ای بودن آن مهم است. اگر زعفران را به صورت فله خریداری کنید قیمت یک گرم زعفران ارزان تر خواهد بود.

قیمت یک مثقال زعفران سحرخیز:

همانطور که گفتیم هر مثقال زعفران برابر ۴.۶ گرم زعفران است که برخی از مراکز فروش برای اندازه گیری راحت تر زعفران؛ آن را معادل چهار و نیم گرم زعفران در نظر می گیرند که باید این موضوع را به مشتریان خود نیز اطلاع دهند.

زعفران سحرخیز یکی از برندهای مشهورعرضه کننده زعفران است. شرکت سحرخیز زعفران را در بسته بندی های متنوع با وزنهای مختلف عرضه می کند.

شرکت سحرخیز برای تامین زعفران مورد نیاز خود؛ از تولید کنندگان زعفران اقدام به خرید زعفران نموده و آن را در دسته بندی های خود به بازار عرضه می کند.

بنابراین قیمت یک مثقال زعفران سحرخیز نسبت به مراکز تولیدکننده زعفران بیشتر است.

قیمت زعفران بهرامن:

حتما شما هم نام زعفران‌ بهرامن را شنیده اید. آیا میدانید تفاوت زعفران بهرامن با زعفران سحرخیز در چیست؟ آیا میدانید زعفران بهرامن بهتر است یا زعفران قائنات و آیا اصلا این دو با هم متفاوت اند؟ قیمت زعفران بهرامن چقدر است؟

در واقع مراکز فروش زعفران با نام های مختلف زعفران را عرضه می‌کنند. اسامی مانند گلیران، سحرخیز و بهرامن شرکت های عرضه کننده زعفران در ایران هستند.

نام‌هایی مانند زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران گناباد و زعفران تربت حیدریه اشاره به محل تولید زعفران دارد. شرکت هایی مانند زعفران بهرامن اقدام به خرید زعفران از تربت حیدریه، مشهد و سایر استان های تولید کننده زعفران می کنند و سپس آن را با نام خودشان بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کنند.

بنابراین اینکه کدام زعفران بهتر است بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن دارد و ارتباطی به نام زعفران و برند عرضه کننده آن ندارد.

قیمت زعفران مثقالی چند؟

قیمت زعفران مثقالی

شرکت ما عرضه کننده انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته در مقادیر گرمی و مثقالی می باشد. زعفران تولید شده در استان خودمان یعنی خراسان جنوبی، منطقه قائنات را بدون واسطه و با بالاترین کیفیت بسته بندی کرده و به تمام استانهای کشور ارسال می‌کنیم.

آیا می خواهید بدانید قیمت زعفران مثقالی چند؟

هر مثقال زعفران در شرکت ما برابر با ۴.۶۱ گرم‌زعفران در نظر گرفته شده و با بسته بندی های متفاوت عرضه می شود. از آنجا که تعداد بسته بندی ها زیاد بوده و در طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلف ارائه می شود ارائه لیست تمامی قیمت ها در این مطلب امکان پذیر نیست.

برای اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران به صورت بسته بندی شده می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران عباس زاده:

زعفران عباس زاده یکی از نامهای تجاری زعفران است که  در ارائه زعفران جنوب خراسان به خریداران و مصرف‌کنندگان سابقه خوبی از خود به جا گذاشته است.

زعفران عباس زاده علاوه بر فروش زعفران؛ بیش از ۳۰ قلم ادویه جات و چاشنی نیز دارد. برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران عباس زاده باید به سایت یا شرکت آن مراجعه کنید.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402:

قیمت یک مثقالی زعفران

در شرکت ما زعفران منطقه قائنات در استان خراسان جنوبی عرضه می شود. زعفران قائنات از طریق کشاورز منطقه خریداری شده و بدون واسطه به مصرف کنندگان می رسد.

از آنجا که زعفران فقط یک نوع ندارد بلکه از نظر نوع و درجه کیفیت انواع مختلف دارد؛ تفاوت قیمت زعفران هم کم نیست. شما از طریق مطالب ارائه شده در سایت میتوانید با انواع زعفران و تفاوت بین آنها آشنا شوید.

قیمت یک مثقال زعفران در سال 1402 بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد.  بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت زعفران مشهد چند است؟

حتماً نام زعفران مشهد را شنیده‌اید و می خواهید بدانید قیمت زعفران مشهد چند است؟

درواقع زعفران مشهد، زعفرانی است که در مشهد و توابع اطراف آن از مزارع کشاورزی برداشت می شود.

زعفرانی که توسط کشاورزان از مزارع برداشت می شود به بازار مشهد عرضه شده و با برندها و نام های مختلف به فروش میرسد. به همین علت شاید زعفران مشهد با نام زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و حتی زعفران قائنات هم در بازار عرضه شود!

بنابراین اگر می خواهید واقعا زعفران مشهد، زعفران قائنات یا زعفران تربت حیدریه را خریداری کنید بهتر است از تولیدکننده زعفران در آن منطقه اقدام به خرید زعفران نمایید تا مطمئن باشید که زعفران همان منطقه را خرید ه اید.

قیمت دو گرم زعفران:

قیمت دو گرم زعفران

بسته بندی های زعفران در مقادیر نیم گرم، ۲ گرم، 3 گرم، ۴ گرم و ۵ گرم در انواع بسته بندی های پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم عرضه می شود.

برای بسته بندی زعفران در مقادیر بیشتر از ۵ گرم معمولاً از ظروف خاتم استفاده می شود چراکه این ظروف قابلیت جایگیری مقادیر بیشتر حتی تا یک کیلوگرم زعفران را نیز دارند. بسته به نوع بسته بندی زعفران؛ قیمت دو گرم زعفران متفاوت است.

به عنوان مثال قیمت دو گرم زعفران سرگل در بسته بندی آذین از قیمت ۲ گرم زعفران سرگل در بسته بندی خاتم ارزانتر است یا قیمت دو گرم زعفران نگین با بسته بندی خاتم از قیمت دو گرم زعفران سرگل با بسته بندی خاتم گرانتر است. برای اطلاع از قیمت گرمی زعفران در بسته بندی دلخواه می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شما می توانید پس از مشاهده تصاویر؛ متناسب با سلیقه و نیاز خود، زعفران بسته بندی شده را سفارش دهید. در این مطلب در مورد برخی از ظروف بسته بندی، توضیحات کوتاهی ارائه می دهیم. تا بتوانید راحت تر زعفران مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بسته بندی خاتم زعفران:

ظروف خاتم به دلیل جنس فلزیش، در برابر ضربه مستحکم است. بسته‌بندی خاتم فلزی سبب محافظت از زعفران در برابر نور، رطوبت و ضربه می شود. برای صادرات زعفران بیشتر از ظروف خاتم استفاده می شود.

بسته بندی آذین و اطلسی:

ظروف آذین و اطلسی به خاطر طراحی خاص، طرفداران زیادی دارد. زعفران داخل این ظروف قابل رویت می‌باشد و در نتیجه زیبا و چشم نواز است. برای فروش در فروشگاه ها این ظروف بسیار مورد استفاده است.

بسته بندی پاکتی:

یکی دیگر از انواع پرفروش بسته بندی زعفران؛ بسته بندی پاکتی می باشد. بسته بندی پاکتی در مقادیر مثقالی و گرمی می‌باشد. سبک بودن وزن و قیمت ارزان از مزیت های بسته بندی پاکتی می باشد.

شما می توانید انواع زعفران را به صورت مثقالی یا گرمی در ظروف دلخواه سفارش دهید.

قیمت زعفران بسته بندی مثقالی

قیمت زعفران امروز چقدر است؟

یکی از پر تکرارترین سوالات خریدارن زعفران این است که قیمت زعفران امروز چقدر است؟

شاید جالب باشد بدانید که قیمت زعفران به صورت روزانه تعیین می‌شود. زعفران محصولی گرانبها و صادراتی است و عوامل زیادی روی قیمت آن تاثیر گذارند از طرفی زعفران محصولی است که سالانه یکبار تولید می شود بنابراین میزان عرضه و تقاضای این محصول در بازار بسیار روی قیمت آن تاثیر گذار است.

به عنوان مثال در فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه با عرضه زیاد زعفران به بازار معمولاً قیمت زعفران افت می کند.

البته توجه داشته باشید روند تغییر قیمت زعفران هر ساله متفاوت است. به عنوان مثال در آبان ماه ۱۴۰۲ به دلیل کاهش تولید گل زعفران با افزایش قیمت زعفران امسالی مواجه بودیم.

با ورود به سال جدید و کاهش عرضه زعفران به بازار و از طرفی نزدیک شدن به محصول جدید و کهنه و پارسالی بودن زعفران موجود در بازار؛ احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

برای اطلاع از قیمت امروز زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران نوین:

بسیاری از افراد موقع خرید زعفران به دنبال قیمت زعفران هستند. اکثر افراد قبل از اینکه برای خرید زعفران به مراکز فروش زعفران بروند از طریق اینترنت قیمت زعفران را جستجو می کنند.

قیمت زعفران نوین، قیمت زعفران بهرامن، قیمت زعفران سحرخیز، قیمت زعفران دیجی کالا در اینترنت جستجو می شود.

هنگام خرید زعفران باید به این نکته توجه داشته باشید که نام برند یا شرکت عرضه کننده زعفران ارتباطی به خوب یا بد بودن زعفران ندارد. به عنوان مثال برخی از افراد به اشتباه می پرسند زعفران‌بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز یا نوین زعفران؟ در واقع شما باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن را مقایسه کنید نه نام برند را.

دیجی کالا زعفران سحرخیز:

همان طور که می‌دانید دیجی کالا عرضه کننده انواع پوشاک، لوازم خانگی، مواد غذایی و… می باشد. زعفران نیز مانند سایر کالاها در دیجی کالا به فروش می رسد.

از آنجا که دیجیکالا خود تولید کننده زعفران نیست؛ تولید کنندگان زعفران و مراکز فروش زعفران محصولات خود را از طریق دیجی کالا به مشتریان عرضه می کنند. عوامل زیر در تعیین قیمت زعفران دیجی کالا موثر هستند:

  • شرکت عرضه کننده زعفران
  • گواهی های استاندارد و بهداشت ارائه شده برای زعفران
  • نوع بسته بندی زعفران
  • نوع زعفران و درجه کیفیت آن

قیمت زعفران قائنات چند است؟

قیمت زعفران نگین قائنات

شاید برای شما هم سوال شده باشد که زعفران قائنات با زعفران تربت حیدریه یا زعفران مشهد چه تفاوتی دارد؟ کدام زعفران بهتر است؟ و یا قیمت زعفران قائنات چند است؟

در واقع این نام ها به محل تولید زعفران برمی گردد.

همانطور که می دانید استان های خراسان جنوبی و رضوی بزرگترین و اولین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند به طوری که 90 درصد سهم تولید زعفران مربوط به استان خراسان است.

شهرستان قائنات در خراسان جنوبی واقع بوده و شرایط آب و هوایی اقلیمیش که مناسب کاشت زعفران است باعث شده مرغوبترین زعفران از مزارع این شهرستان برداشت شود. عطر و بوی زعفران قائنات و قدرت رنگ دهی زعفران بی‌نظیر است.

همانطور که قبلاً هم گفتیم نام زعفران نمی تواند تعیین کننده قیمت آن باشد بنابراین همه عواملی که قبلاً برای تعیین قیمت زعفران ذکر کردیم در اینجا نیز مصداق دارد. یعنی نوع زعفران و درجه کیفیت آن و بسته بندی زعفران، تعیین کننده قیمت زعفران قائنات خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت روز زعفران قائنات میتوانید با ما تماس بگیرید.

پودر زعفران قائنات دیجی کالا:

به دلیل اینکه زعفران گران قیمت است معمولاً برای مصارف غذایی به جای استفاده از زعفران از پودر زعفران استفاده می شود.

پودر زعفران نیز از خود زعفران به دست می آید اما به دلیل این که کلاله های زعفران دیگر سالم و درشت نیستند قیمت آن مناسب تر است و برای مصارف غذایی مقرون به صرفه می باشد.

معمولاً هتلها و رستورانها از پودر زعفران قائنات به دلیل قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر آن بسیار استفاده می کنند. پودر زعفران قائنات دیجی کالا یکی دیگر از محصولات عرضه شده در این شرکت می باشد.

اگر قصد خرید پودر زعفران را دارید میتوانید از شرکت ما که تولید کننده زعفران است پودر صددرصد اصل و خالص زعفران را خریداری کنید.

به دلیل اینکه بسیاری از مراکز فروش برای سود بیشتر اقدام به اضافه کردن ناخالصی به پودر زعفران می کنند و یا رنگ غذا و مواد شیمیایی را به عنوان پودر زعفران می فروشند شما می توانید پودر زعفران اصل را شرکت ما خریداری کنید.

خرید زعفران بسته بندی جدید:

خرید زعفران بسته بندی اطلسی

چنانچه بخواهید یک مثقال زعفران را در بسته بندی های دلخواهتان خریداری کنید، می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه کنید. تصاویر انواع ظروف بسته بندی زعفران به همراه قیمت روز زعفران گذاشته شده است.

زعفران نگین نسبت به سایر زعفران ها، جایگیری بیشتری دارد. زعفران نگین درشت و حجیم است. به عنوان مثال یک مثقال زعفران نگین جای بیشتری نسبت به یک مثقال زعفران سرگل می گیرد. بنابراین باید از ظروف مناسب برای بسته بندی زعفران نگین استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران بسته بندی شده و اطلاع از قیمت هر مثقال زعفران با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی53 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین ممتاز52 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال46 میلیون و 400 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ