قیمت زعفران سرگل قائنات در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید ...

آشنایی با نحوه تولید زعفران سرگل:زعفران سرگل چه تفاوتی با زعفران نگین دارد؟چرا قیمت زعفران سرگل در بازار متفاوت است؟انواع زعفران سرگل قائنات کدامند؟
خرید زعفران سرگل ممتاز قائنات

قیمت زعفران سرگل قائنات در بازار چقدر است؟ نحوه تولید زعفران سرگل چگونه است و چه تفاوتی با زعفران نگین دارد؟ آیا زعفران قائنات بهتر از زعفران مشهد و زعفران تربت حیدریه است؟ قیمت هر مثقال زعفران قائنات چقدر است؟

آشنایی با نحوه تولید زعفران سرگل:

زعفران ممتاز

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید زعفران سر گل چگونه تولید می شود و تفاوت آن با سایر انواع زعفران در چیست؟ اگر گل زعفران را دیده باشید می دانید که سه شاخه کلاله قرمز رنگ متصل به یک قسمت خامه یا سفید رنگ می باشد.

اگر بعد از اینکه زعفران را خشک کردند؛ کلاله از قسمت خامه جدا شود زعفرانی تمام قرمز به وجود می‌آید که به آن زعفران سرگل می‌گویند. در طی فرایند جدا کردن خامه از کلاله چون برخی از کلاله ها شکسته میشوند به آن زعفران سرگل یا زعفران ممتاز گفته می‌شود.

جهت خرید زعفران سرگل قائنات می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

زعفران سرگل چه تفاوتی با زعفران نگین دارد؟

تفاوت زعفران نگین و سرگل

بسیاری از عموم مردم، تفاوت بین زعفران سرگل با زعفران نگین را نمی‌دانند. در واقع تصویری که از زعفران در ذهن عموم مردم است، زعفرانی تمام قرمز بوده که آن را به عنوان زعفران سر گل یا زعفران ممتاز می شناسند.

آیا می دانید زعفران سرگل چه تفاوتی با زعفران نگین دارد؟

گرچه هر دو نوع زعفران نگین و سرگل تمام قرمز می باشند اما زعفران سرگل دارای کلاله های ریز و شکسته تری می باشد. همانطور که به نحوه تولید زعفران سرگل قبلا هم اشاره کردیم، زعفران سرگل از زعفران‌ پوشال و دخترپیچ به وجود می آید.

اما نحوه تولید زعفران نگین به این صورت است که همان ابتدا که زعفران مرطوب است، خامه از کلاله جدا می شود همین امر سبب می‌شود زعفران نگین دارای کلاله های درشت تری نسبت به زعفران سرگل باشد. برای خرید زعفران سرگل قائنات با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا قیمت زعفران سرگل در بازار متفاوت است؟

اگر به بازار خرید و فروش زعفران رفته باشید متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار می شوید. شاید بارها پرسیده اید چرا قیمت یک مثقال زعفران در یک مرکز فروش زعفران با جای دیگر تفاوت دارد؟!

به راستی چرا قیمت زعفران سرگل در بازار متفاوت است؟

عامل اصلی تعیین قیمت زعفران؛ نوع زعفران و درجه کیفیت آن می باشد. چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ در درجه کیفیت های مختلف عرضه می شوند که قیمت های متفاوتی نیز دارند. اینکه شما زعفران را در چه بسته بندی خریداری کنید نیز روی قیمت آن تاثیر گذار است.

شما می توانید بهترین انواع زعفران را که از منطقه قائنات برداشت شده و از نظر قدرت رنگ دهی و عطر و بو بی‌نظیر است؛ از شرکت ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت فروش زعفران سرگل قائنات و سایر انواع زعفران می توانید هم اکنون با ما در ارتباط شوید.

انواع زعفران سرگل قائنات کدامند؟

خرید زعفران سرگل ممتاز قائنات

زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت خود به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود به همین دلیل در بازار با قیمت های متفاوت نیز به فروش می رسد.

آیا می دانید انواع زعفران سرگل قائنات کدامند؟

نام‌هایی مانند زعفران سرگل ممتاز، زعفران سرگل اعلا و زعفران سرگل صادراتی را حتما شنیده اید.

این نام ها اشاره به درجه کیفیت های مختلف زعفران سرگل دارد. تفاوت بین این ها در ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران و درصد سفیدی به قرمزی می باشد. به عنوان مثال در زعفران سرگل ممتاز رشته های زعفران شکستگی بیشتری دارند و ممکن است مقدار بسیار اندکی سفیدی نیز در برخی از کلاله ها وجود داشته باشد.

زعفران سرگل صادراتی دارای رشته‌های درشت بوده و شکستگی در آن بسیار ناچیز است همچنین کلاله ها تمام قرمز و فاقد سفیدی هستند. حال که با تفاوت بین انواع زعفران سرگل قائنات آشنا شدید می توانید قبل از قضاوت درمورد قیمت‌ زعفران؛ کیفیت ها را مقایسه کرده و اقدام به خرید زعفران نمایید.

شما می توانید از شرکت ما که تولید کننده زعفران بوده و در منطقه قائنات استقرار دارد انواع زعفران را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید. جهت خرید زعفران و اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ