قیمت صادرات زعفران به فرانسه

آنچه در این مقاله میخوانید ...

صادرات زعفران به اروپا:مراحل صادرات زعفران به فرانسه:قیمت زعفران در فرانسه:هزینه صادرات زعفران به فرانسه:
قیمت صادرات زعفران به فرانسه

قیمت صادرات زعفران به فرانسه چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران در فرانسه چقدر است؟ از کجا می توان زعفران صادراتی اصل با قیمت مناسب خریداری کرد؟

صادرات چمدانی زعفران به ترکیه مراحل صادرات زعفران

صادرات زعفران به اروپا:

کشور فرانسه از کشورهای پیشرو در تاسیس اتحادیه اروپا بوده و همچنین موسس سازمان ملل متحد است. این کشور دارای قدرت اقتصادی پیشرو در زمینه استانداردهای بین المللی می باشد.

فروش زعفران ایرانی در بسته بندی های متفاوت در پاریس توسط شرکت های مختلف انجام می‌شود. کیفیت بالای زعفران صادراتی ایران مورد تایید کشور های اروپایی می باشد. صادرات زعفران به فرانسه از فعالیتهای شرکت ما بوده که به صورت فله و بسته بندی شده انجام می‌شود.

انواع زعفران صادراتی را در مقادیر عمده به فرانسه و سایر کشورهای اروپایی همراه تمامی مجوزهای لازم برای صادرات ارسال می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید زعفران صادراتی و صادرات زعفران به اروپا با ما تماس بگیرید.

مراحل صادرات زعفران به فرانسه:

مراحل صادرات زعفران به فرانسه

در اینجا می خواهیم درباره مراحل صادرات زعفران به فرانسه توضیح دهیم.

برای صادرات زعفران باید کارت بازرگانی مخصوص صادر کننده های زعفران داشته باشید. بعد از این مرحله یک معرفی نامه توسط شخص صادر کننده به گمرک تحویل داده می شود.

بعد از تایید معرفی نامه توسط اداره گمرک؛ شخص صادر کننده باید به موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور مراجعه کند تا گواهی برای او صادر گردد. سپس نسبت به اخذ گواهی قرنطینه دامی نباتی اقدام بایستی اقدام شود.

در مرحله بعدی تاییدیه و گواهی اداره بهداشت مورد نیاز است که بایستی برای دریافت آن اقدام گردد. پس از اخذ مجوزات لازم با مراجعه به گمرک محل صدور و انجام تشریفات گمرکی می توان زعفران را به کشور مورد نظر صادر کرد.

قیمت زعفران در فرانسه:

یکی از مهمترین محصولات صادراتی در فرانسه زعفران می باشد. کشور فرانسه یکی از با سابقه ترین کشورهای خریدار زعفران ایران می باشد.

در فرانسه از زعفران برای صنعت داروسازی، صنایع خوراکی، عطرسازی و غیره استفاده می شود. قیمت زعفران در فرانسه به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

  1. نوع زعفران
  2. درجه کیفیت زعفران
  3. استانداردهای محصول
  4. نوع بسته بندی
  5. میزان محصول معامله شده
  6. روش حمل زعفران به فرانسه
  7. روش تحویل آن به کشور فرانسه

هزینه صادرات زعفران به فرانسه:

هزینه صادرات زعفران به فرانسه

شاید سوال شما هم باشد که هزینه ها و قیمت صادرات زعفران به فرانسه چگونه محاسبه می شود؟ برای صادرات زعفران از زعفران درجه یک صادراتی استفاده می شود. زعفران صادراتی بالاترین کیفیت را هم از نظر عطر وبو و قدرت رنگ دهی و هم از نظر ویژگی های ظاهری دارا می باشد.

قیمت زعفران سرگل و نگین بسته به درجه کیفیت آن رنج های متفاوتی دارد. در بین درجه کیفیت های مختلف؛ زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی بهترین انواع زعفران هستند.

در خارج از کشور قدرت رنگ دهی زعفران اهمیت ویژه ای دارد. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل صادراتی بالای ۲۲۰ و زعفران نگین صادراتی حدود ۲۴۰ می‌باشد. وجود این مقدار که کروسین، نشان‌دهنده بالاترین قدرت رنگ دهی در زعفران سرگل و نگین است.

برای محاسبه قیمت صادرات زعفران به فرانسه باید هزینه های ارسال و گمرک را نیز در نظر گرفت. هزینه ارسال زعفران به فرانسه بسته به نوع زعفران و وزن محصول متفاوت است. هزینه های گمرکی نیز بسته به درصد مالیات و هزینه ترخیص کالا تفاوت خواهد داشت.

برای خرید زعفران صادراتی می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را از شرکت ما خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال و صادرات زعفران به فرانسه می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ