گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران در اروپا

آنچه در این مقاله میخوانید ...

فروش زعفران در اروپا:قوانین صادرات زعفران به اروپا:سود صادرات زعفران به اروپا:زعفران کیلویی چند است؟قیمت زعفران گرمی چقدره؟قیمت هر کیلو زعفران به دلار:
قیمت زعفران در اروپا

قیمت زعفران در اروپا چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران به اروپا چیست؟ قیمت زعفران به دلار چقدر است؟

 فروش زعفران در اروپا

فروش زعفران در اروپا:

مراکز فروش زعفران در اروپا زیادند. علاوه بر اروپایی‌ ها، خود ایرانی ها نیز در کشورهای اروپایی، شرکت های فروش زعفران داشته و زعفران ایرانی را عرضه می کنند.

شرکتی در شهر بایرن آلمان بهترین زعفران ایرانی یعنی زعفران ارگانیک را خرید و فروش می‌کنند. قیمت فروش زعفران در این شرکت‌ها به دلیل بسته‌بندی‌های شکیل و زیبا بسیار بالا می باشد.

قوانین صادرات زعفران به اروپا:

 قوانین صادرات زعفران به اروپا

برای صادرات زعفران به اروپا باید گواهی بهداشت، استاندارد و کارت بازرگانی داشته باشید. اگر می خواهید به صورت مسافری زعفران با خود ببرید فقط ۱۰۰ گرم زعفران را مجاز هستید بدون داشتن مجوز به صورت چمدانی ببرید.

برای صادرات زعفران بیشتر از این مقادیر باید از طریق گمرک اقدام کنید. هزینه های ارسال و تعرفه های گمرکی و درصد مالیاتی که گرفته می شود؛ بستگی به کشور مقصد دارد.

سود صادرات زعفران به اروپا:

 سود صادرات زعفران به اروپا

در کشورهای اروپایی، زعفران ایرانی به ویژه نوع زعفران سرگل صادراتی و نگین صادراتی طرفداران بسیاری دارد. از زعفران بیشتر برای مصارف دارویی در این کشورها استفاده می شود بنابراین بهترین انواع زعفران به کشورهای اروپایی صادر می شود.

زعفران معمولاً به صورت فله وارد اروپا شده و سپس با بسته بندی های زیبا و قیمت‌های گزاف وارد بازار می‌شود. از آنجا که قیمت زعفران در اروپا نسبت به ایران بیشتر است، سود صادرات زعفران به اروپا هم بسیار خوب است و نرخ آن بستگی به توافق بین شما و مشتریان دارد.

زعفران کیلویی چند است؟

 قیمت زعفران کیلویی 98

کسانی که قصد صادرات زعفران را دارند برای محاسبه سود خودشان می‌خواهند بدانند در ایران زعفران کیلویی چند است؟

قیمت هر کیلو زعفران در ایران نسبت به اروپا ۳ تا ۴ برابر ارزان‌تر است. قیمت زعفران کیلویی بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها 
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها 
  • میزان فر خوردگی رشته ها 

قیمت زعفران گرمی چقدره؟

 قیمت زعفران گرمی

قیمت زعفران به صورت گرمی بیشتر از قیمت زعفران کیلویی است چرا که وقتی شما می‌خواهید زعفران را در بسته‌بندی‌های گرمی خریداری کنید و هزینه های بسته بندی نیز به آن اضافه خواهد شد.

صادرات زعفران به اروپا به صورت فله و بسته بندی شده انجام می‌شود. در صادرات فله ای زعفران؛ در ظروف نیم کیلویی زعفران را بسته بندی می کنند. قیمت هر گرم زعفران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت یک گرم زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، ارائه آنالیز آزمایشگاهی زعفران، ارگانیک بودن زعفران و قدرت برند زعفران.

قیمت هر کیلو زعفران به دلار:

 قیمت هر کیلو زعفران به دلار

قیمت زعفران در بازارهای جهانی متفاوت است به عنوان مثال قیمت هر گرم زعفران در کانادا بین ۷ تا ۱۵ دلار کانادا و قیمت زعفران در آلمان ۲٫۵ تا ۹ یورو بوده است.

در فروشگاه های مختلف کشورهای اروپایی زعفران های ارزان قیمت و گران‌ قیمت وجود دارد. قیمت خرده فروشی و عمده فروشی زعفران در خارج از کشور متفاوت است و معمولاً در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ، زعفران با بسته بندی شکیل و گران قیمت به فروش می رسد.

چنانچه قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید بهترین انواع زعفران صادراتی با مناسبترین قیمت و بسته بندی های مخصوص صادرات از ما خریداری کنید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.