گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران کیلویی در قائن مشهد

آنچه در این مقاله میخوانید ...

خرید زعفران عمده:چند نکته مهم هنگام خرید زعفران کیلویی و فله:خرید زعفران درجه یک:مشخصات زعفران درجه یک:قیمت زعفران به صورت کیلویی:قیمت زعفران کیلویی 98:قیمت هر کیلو زعفران امروز:فروش عمده زعفران به صورت تضمینی:
قیمت زعفران کیلویی

اگر قصد خرید زعفران کیلویی را دارید و به دنبال یک مرکز معتبر فروش زعفران عمده می‌گردید، اگر کیفیت زعفران از دغدغه‌های شماست و نمی توانید به راحتی به هر مرکز فروش زعفران اعتماد کنید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

خرید زعفران عمده

خرید زعفران عمده:

 خرید زعفران در مقادیر کیلویی برای مصارف صنعتی استفاده زیادی دارد. اکثر صاحبان کارخانه ها و شرکت ها  و صادرکنندگان زعفران ترجیح می‌دهند زعفران را به صورت فله و کیلویی خریداری کنند.

در خرید زعفران عمده معمولاً خریدار زعفران این دغدغه را دارد که آیا زعفران به موقع تامین خواهد شد یا نه و دوم اینکه آیا زعفرانی که خریداری می‌شود کیفیت مطلوب برای کار مورد نظر را خواهد داشت یا خیر؟ بنابراین خرید زعفران کیلویی از تامین کننده که بتواند درست موقع نیاز، زعفران را با کیفیت بالا تحویل دهد اهمیت ویژه ای می یابد.

چند نکته مهم هنگام خرید زعفران کیلویی و فله:

در خرید کیلویی زعفران نکته‌ای که اهمیت دارد یک دست بودن محصول است. در خرید عمده زعفران چون حجم زعفران زیاد است به عنوان مثال ۱۰ کیلو زعفران یک جا خریداری می شود باید به یک دست بودن محصول از نظر کیفیت توجه کرد.

بعضی از مراکز فروش عمده زعفران برای اینکه از فروش زعفران سود بیشتری ببرند ممکن است چندین نوع زعفران با کیفیت های مختلف را با هم مخلوط کنند بنابراین هنگام خرید زعفران کیلویی باید دقت کرد تا چندین نوع زعفران با هم مخلوط نشده باشد و کیفیت یکسان باشد.

در خرید زعفران فله نیز چون هیچ گونه بسته بندی وجود ندارد و نام شرکت تولید کننده مشخص نیست، اصل بودن زعفران اهمیت ویژه ای می یابد.

در ادامه خواهیم گفت که زعفران اصل و زعفرانی که درجه کیفیت بالا دارد چه معیارهایی باید داشته باشد.

خرید زعفران درجه یک:

خرید زعفران درجه یک

همه خریداران زعفران قطعاً تمایل دارند با پرداخت کمترین هزینه ها مرغوبترین نوع زعفران را دریافت کنند اما از این نکته هم نباید غافل شد که هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست.

برای خرید زعفران درجه یک باید با مشخصات زعفران درجه یک آشنا باشیم و انواع زعفران را بشناسیم تا بتوانیم در جه کیفیت های مختلف زعفران را از همدیگر تشخیص دهیم.

مشخصات زعفران درجه یک:

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های خاص خود را دارد. برای آشنایی با انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دسته می توانید به مقالات ارائه شده در سایت مراجعه کنید. در اینجا قصد داریم یک قانون کلی را به شما بیاموزیم. زغفرانی که دارای معیارهای زیر باشد از نظر کیفیت درجه یک محسوب می شود:

 • تیکه های به هم چسبیده نداشته باشد
 • کلاله های زعفران خوشرنگ باشد (تیره و بد رنگ نباشد)
 • قدرت رنگ دهی زعفران بالا باشد
 • کلاله های ریز و شکسته شده در زعفران وجود نداشته باشد
 • فاقد سفیدی یا خامه زعفران باشد یا درصد سفیدی به کلاله قرمز رنگ بسیار ناچیز باشد

قیمت زعفران به صورت کیلویی:

قیمت زعفران به صورت کیلویی

در خرید عمده زعفران؛ قیمت زعفران مناسب تر محاسبه می شود یعنی قیمت زعفران به صورت کیلویی ارزان تر از قیمت زعفران گرمی خواهد بود.

قیمت هر کیلو زعفران بستگی به نوع و درجه کیفیت آن دارد. نمودار قیمت زعفران برای انواع زعفران از ارزان  قیمت به گران قیمت عبارتند از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

چنانچه یک کیلو زعفران را به صورت فله خریداری کنید قیمت آن ارزان تر خواهد بود نسبت به موقعی که یک کیلو زعفران را بخواهید به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی خریداری کنید.

قیمت زعفران کیلویی ۹۸:

قیمت زعفران کیلویی 98

قیمت زعفران در سال ۹۸ ثابت نبوده است چرا که عوامل زیادی روی قیمت زعفران موثر هستند.

به عنوان مثال در فصل برداشت گل زعفران که میزان عرضه و تقاضای زعفران تغییر می کند قیمت زعفران هم متفاوت است. با افزایش میزان عرضه و کاهش تقاضای خرید احتمال کاهش قیمت زعفران دور از انتظار نیست.

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت زعفران، میزان صادرات زعفران است. زعفران محصولی صادراتی است بنابراین کاهش یا افزایش میزان صادرات روی قیمت زعفران تاثیر گذار خواهد بود. راه اندازی بازار بورس زعفران نیز در سال های اخیر یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت زعفران در بازار خرید و فروش آن می باشد.

قیمت هر کیلو زعفران امروز:

قیمت هر کیلو زعفران امروز

قیمت هر کیلو زعفران بسته به کیفیت آن متفاوت است اما شرکت های فروش زعفران قیمت های متفاوتی ارائه می دهند.

در فروش زعفران بسته به هزینه‌هایی که برای آنالیز و آزمایش آن زعفران انجام می شود، قیمت هر کیلو زعفران متفاوت خواهد بود. قیمت زعفران کیلویی امروز به شرح زیر می باشد:

 • قیمت هر کیلو زعفران سرگل ممتاز ۹۸۰۰ میلیون تومان
 • قیمت هر کیلو زعفران نگین ممتاز ۱۱۷۰۰ میلیون تومان
 • قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی ۱۱۲۰۰ میلیون تومان
 • قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی ۱۲۸۰۰ میلیون تومان
 • قیمت هر کیلو زعفران پوشال قلمدار ۸۹۰۰ میلیون تومان
 • قیمت هر کیلو زعفران پوشال معمولی ۸۵۰۰ میلیون تومان

فروش عمده زعفران به صورت تضمینی:

فروشگاه ما یکی از تولید کنندگان زعفران در استان خراسان جنوبی می باشد. دسترسی به حجم وسیع از زعفران در همه ایام سال باعث شده بتوانیم بدون هیچ محدودیتی زعفران مورد نیاز خریداران عمده زعفران را تامین کنیم.

فروش زعفران در فروشگاه ما به صورت صد در صد تضمین شده می باشد. تمامی گواهینامه‌ها و سرتیفیکیت های مربوط به زعفران که مشتری خریداری می کند به آنها تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران عمده و قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.