گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع زعفران درجه یک صادراتی در سال جدید

آنچه در این مقاله میخوانید ...

نکات مهم برای خرید زعفران صادراتی:پارامترهای موثر بر قیمت زعفران:
قیمت انواع زعفران درجه یک صادراتی

قیمت انواع زعفران درجه یک صادراتی در سال جدید چقدر است؟ قیمت یک کیلو زعفران سرگل صادراتی چقدر است؟ قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی چقدر است؟ برای خرید زعفران صادراتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

نکات مهم برای خرید زعفران صادراتی:

قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت یک کیلو زعفران در سال 98

کمیاب ترین زعفرانها در بازار زعفران ایران، زعفران های صادراتی اصل هستند که بالاترین کیفیت را دارند.

زعفران های زیادی هستند که به عنوان زعفران درجه یک در بازار عرضه می شود اما ناب ترین زعفران های صادراتی ویژگی های زیر را دارند:

  1. عطر زیاد: زعفران اصل و درجه یک عطر و بوی تند و زیادی دارد.
  2. رنگ بی نظیر: زعفران صادراتی از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار است و معیار و عدد آن برای هر یک از انواع زعفران متفاوت میباشد.
  3. طعم تند و تلخ: اگر مقدار کمی از زعفران اصل را روی زبان خود مزه کنید متوجه طعم تلخ آن خواهید شد. این یعنی زعفران اصل و خالص بوده و هیچ گونه ناخالصی ندارد.

سوال اینجاست چرا قیمت انواع زعفران صادراتی در مراکز فروش خرید و فروش زعفران متفاوت است؟! علت این است که پارامترهای زیادی بر قیمت زعفران تاثیرگذارند که مهم ترین آنها نوع و درجه کیفیت زعفران است.

همانطور که می دانید قیمت زعفران ثابت نیست. بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید چرا که ممکن است وقتی شما این مطلب را می‌خوانید، مدت ها از زمان انتشار آن گذشته باشد.

پارامترهای موثر بر قیمت زعفران:

قیمت انواع زعفران درجه یک صادراتی در سال ۹۷

اصلی ترین پارامتر موثر بر قیمت زعفران؛ نوع و درجه کیفیت زعفران است. همانطور که در بالا هم قیمت‌ها را مشاهده کردید؛ بسته به نوع زعفران قیمت‌ها متفاوت است.

اگر قیمت زعفران نگین صادراتی در بین دو مرکز فروش زعفران متفاوت بود، علت را در درجه کیفیت زعفران جستجو کنید. هرچقدر کیفیت زعفران نگین بالاتر باشد، قیمت زعفران هم بیشتر خواهد بود.

زعفران محصولی صادراتی است. قیمت زعفران تحت تأثیر نرخ ارز بوده و با کاهش یا افزایش نرخ ارز؛ دچار نوسان می شود. یکی دیگر از پارامترهای موثر بر قیمت، نوع بسته‌بندی زعفران است.

بسته به نوع بسته بندی زعفران، قیمت زعفران صادراتی متفاوت خواهد بود. ظروف خاتم فلزی از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران صادراتی می باشد. شما میتوانید بهترین زعفران درجه یک صادراتی را با بسته بندی دلخواه از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری کنید.

انواع زعفران صادراتی تهیه شده از زعفران اصل قائنات می‌باشد. همه انواع زعفران امسالی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.