گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید زعفران از کشاورز

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مزیت خرید زعفران از کشاورز:خرید زعفران عمده با قیمت تولید:
قیمت خرید زعفران از کشاورز

قیمت خرید زعفران از کشاورز چقدر است؟ قیمت یک گرم زعفران قائنات هم اکنون چقدر است؟ نحوه خرید زعفران از کشاورز چگونه است؟

فروش زعفران در تهران خرید زعفران کیلویی قیمت زعفران قائنات

مزیت خرید زعفران از کشاورز:

با اینکه زعفران در سالهای اخیر در استان های زیادی پرورش داده می شود اما هنوز هم زعفران خراسان و زعفران قائنات بهترین زعفران ایران است. شرایط اقلیمی و آب و هوایی خراسان سبب شده زعفران تولید شده در این استان‌ها از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

شهرت زعفران قائنات سبب شده بسیاری از افراد در شهرهای مختلف ایران را با این نام بفروشد. زعفران پس از برداشت از مزارع از مراحل مختلفی را طی می‌کند و سپس روانه بازار می شود تا زمانی که زعفران به دست مصرف‌کننده برسد، واسطه های خرید و فروش زعفران بسیارند که سبب مهیا شدن زمینه تقلب در زعفران و افزایش کاذب قیمت زعفران می‌شوند.

خرید زعفران عمده با قیمت تولید:

خرید زعفران عمده

یک تامین کننده باید بتوانند نیاز مشتریان را به موقع برآورده کند. از آنجا که زعفران انواع مختلف و با درجه کیفیت های متفاوت دارد. خریداران عمده زعفران گاهی از یک نوع زعفران خاص، مقادیر عمده ای از زعفران را برای صادرات به کشور در مورد نظرشان خریداری می‌کنند.

تامین حجم کیلویی و تناژی زعفران موردنظر، درست موقعی که به آن نیاز است، آن هم با کیفیت مطلوب و مورد تایید استانداردهای صادرات زعفران، فقط از توان یک تامین کننده خوب برمی‌آید.

فروشگاه ما در مرکز تولید زعفران کشور یعنی منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع است. این امر سبب شده به انواع زعفران دسترسی همیشگی در کل ایام سال داشته باشیم. از طرفی تجربه دیرینه در زمینه کاشت و پرورش زعفران و ارتباط و همکاری مداوم با هم فعالان حوزه زعفران سبب شده بتوانیم زعفران را با کیفیت بالا عرضه کنیم.

فروشگاه ما از نوسانات بازار خرید و فروش زعفران به خوبی آگاه بوده و برای رفاه مشتریان خود قیمت روز زعفران را ارائه می دهد. با پیگیری روند قیمت زعفران میتوانید در بهترین بازه ی زمانی اقدام به خرید زعفران نمایید.

قیمت خرید عمده زعفران نیز از تخفیف ویژه برخوردار بوده و ارزان تر محاسبه می شود.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.