گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران صادراتی در مشهد

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قوانین صادرات زعفران و نحوه صادرات زعفران به سایر کشورها:خرید زعفران صادراتی فله و بسته بندی:خرید عمده زعفران قائن مشهد:عمده فروشی زعفران در مشهد:قیمت هر کیلو زعفران صادراتی:
فروش زعفران صادراتی در مشهد

مرکز فروش زعفران صادراتی در مشهد کجاست؟ قیمت زعفران نگین صادراتی چقدر است؟ قیمت خرید عمده زعفران قائن مشهد چقدر است؟

 قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران کیلویی در مشهد قیمت زعفران کیلویی امروز

زعفران به کدام کشورها صادر می شود؟

کشور اسپانیا اولین کشور وارد کننده زعفران ایرانی می باشد. هنگ کنگ با واردات ۹۷ میلیون دلار زعفران ایران در رتبه دوم قرار دارد و کشور امارات با وارد کردن ۹۰ میلیون دلار زعفران در رتبه سوم می باشد.

۵۰درصد از صادرات زعفران ایران به کشور اسپانیا صادر می شود. در ادامه درباره قوانین صادرات زعفران و نحوه صادرات زعفران به سایر کشورها، خرید زعفران صادراتی و قیمت هر کیلو زعفران صادراتی صحبت خواهیم کرد.

قوانین صادرات زعفران و نحوه صادرات زعفران به سایر کشورها:

 قوانین صادرات زعفران و نحوه صادرات زعفران به سایر کشورها

یکی از بهترین محصولات صادراتی ایران، زعفران است. مهمترین قدم برای صادرات، انتخاب بازار هدف میباشد.بازاریابی زعفران، شناخت بازار هدف و راه های نفوذ به آن است.

شما می توانید با استفاده از اطلاعات و آمارهای رسمی، شرکت در نمایشگاههای بین المللی و تماس با مشاورین بازرگانی در سفارت خانه ها و اتاق های بازرگانی به این شناخت برسید.پس از شناخت بازار هدف برای ارسال زعفران به کشور مقصد باید شرایط زیر را فراهم کنید:

  • خرید زعفران صادراتی و بسته بندی آن
  • دریافت گواهی استاندارد
  • دریافت گواهی بهداشت
  • ارائه کارت بازرگانی

پس از اخذ مجوز ها باید هزینه های گمرکی را پرداخت کرد و برای صادرات زعفران در محل گمرک اقدام نمایید.

خرید زعفران صادراتی فله و بسته بندی:

 خرید زعفران صادراتی زعفران صادراتی قائنات

 

معمولاً زعفران نگین صادراتی و زعفران سرگل صادراتی به دلیل کیفیت بالایی که دارند برای صادرات به خارج از کشور استفاده می شوند.

البته در کشورهای مختلف از زعفران درصنایع غذایی، دارویی، صنعتی، بهداشتی و… به طور وسیع استفاده می شود. بسته به کاربرد زعفران و نیاز مشتری، در هر کشوری برخی از انواع زعفران طرفداران بیشتری دارد.

به طور کلی همه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود اما از بالاترین کیفیت ها باید استفاده کرد. این که برای هر کشوری چه نوع زعفرانی بیشتر استفاده می شود به بازاریابی و شناخت بازار هدف شما بر می گردد.

خرید زعفران صادراتی هم به صورت فله و هم بسته بندی شده امکان پذیر است. از آنجا که کشورهایی همچون اسپانیا زعفران ایران را به صورت فله خریداری کرده و سپس با نام خود بسته بندی و روانه بازار می کنند شایسته است برای حفظ جایگاه زعفران ایرانی از زعفران بسته بندی شده استفاده کنیم.

خرید عمده زعفران قائن مشهد:

 خرید عمده زعفران قائن مشهد قیمت زعفران کیلویی 98

اگرقصد خرید زعفران درجه یک صادراتی را دارید و به دنبال کیفیت بالا هستید، خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید. زعفران ناب خراسان با بالاترین کیفیت در مقادیر عمده وکیلویی عرضه می شود.
نام های زعفران قائنات، زعفران قاینات، زعفران قائن مشهد، زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… را در بازار به وفور شنیده اید.

توجه داشته باشید که این نام ها ارتباطی با نوع زعفران ندارد بلکه فقط به محل تولید زعفران یا نام شرکت پخش کننده زعفران بر می گردد. شرکت های مختلف، زعفران را با نام های مختلف وارد بازار می کنند.

فروشگاه ما از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران میباشد. مزیت فروشگاه ما این است که در خراسان استقرار داریم یعنی به زعفران خراسان همیشه دسترسی آسان داریم. انواع زعفران سرگل، نگین، پوشال و دسته در قاین و مشهد به عنوان مرکز استان های خراسان جنوبی و رضوی عرضه می‌شود.

عمده فروشی زعفران در مشهد:

عمده فروشی زعفران در مشهد خرید عمده زعفران فله

بازار خرید و فروش زعفران در مشهد گستردگی زیادی دارد. تعدد مراکز فروش زعفران و تنوع انواع زعفران و اختلاف قیمت فروش زعفران کار را برای خریداران زعفران سخت میکند. این که در بین این همه تنوع چگونه از اصل بودن زعفران مطمئن شویم و زعفران بخریم، دغدغه خریداران زعفران است.

شما می توانید به صورت ۱۰۰ درصد تضمین شده؛ زعفران نگین صادراتی و سرگل صادراتی را در بسته بندی های دلخواه سفارش دهید. کلیه گواهینامه های استاندارد مربوط به زعفران خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد. این گواهینامه‌ها تایید کننده اصل و باکیفیت بودن زعفران است.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی:

 قیمت هر کیلو زعفران صادراتی قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

قیمت زعفران به نوع و درجه کیفیت آن بستگی دارد. از طرفی نوسانات ارز در کشور و وضعیت صادرات زعفران باعث کاهش و افزایش قیمت زعفران در بازه های زمانی مختلف می شود. عوامل زیر تعیین کننده کیفیت زعفران و تاثیرگذار بر قیمت زعفران هستند:

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها 
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها 
  • میزان فر خوردگی رشته ها

برای اطلاع از قیمت روز زعفران و خرید زعفران درجه یک با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.