فروش زعفران صادراتی در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

انواع زعفران صادراتی در بازار کدامند؟قوانین صادرات زعفران:قیمت زعفران صادراتی در بازارهای جهانی:قیمت زعفران به دلار:فروش زعفران در تهران:قیمت هر کیلو زعفران در تهران:خرید زعفران درجه یک صادراتی:
فروش زعفران صادراتی در تهران

قیمت فروش زعفران صادراتی در تهران چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران صادراتی در تهران کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی چقدر است؟

قیمت زعفران قائنات کیلویی قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت زعفران کیلویی امروز

انواع زعفران صادراتی در بازار کدامند؟

زعفران به چهار نوع شامل زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. همه انواع زعفران از گل زعفران به دست می آید. تفاوت انواع زعفران در درصد سفیدی زعفران به قرمزی آن است به عنوان مثال زعفران دسته شامل تمام قسمت ساقه یا سفیدی می باشد یعنی درصد سفیدی به قرمزی از سایر انواع زعفران بیشتر است.

برای صادرات زعفران از همه انواع در درجه کیفیت های اعلا استفاده می شود ولی بیشترین انواع زعفران که برای صادرات استفاده می شود، زعفران نگین صادراتی و سرگل صادراتی می باشد.

اکر قصد فروش زعفران صادراتی در تهران را دارید می توانید انوع زعفران را با انالیز آزمایشگاهی از شرکت ما خریداری کنید.

قوانین صادرات زعفران:

 قوانین صادرات زعفران قوانین صادرات چمدانی زعفران

کشورهایی همچون افغانستان، هند، چین، مراکش، یونان، ایتالیا، اسپانیا و… در حوزه کاشت و صادرات زعفران در بازارهای جهانی بطور جدی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. دولت ما با ارتقای تکنولوژی و برنامه‌های میان مدت، بازاریابی و تقویت برند زعفران ایرانی باید کماکان بازار زعفران را در اختیار بگیرد و گرنه رقابت با این کشورها مشکل ساز خواهد شد.

افغانستان یکی از خریداران مهم زعفران ایران است. با توجه به اعمال تعرفه های ترجیحی با چین و هند، زعفران ایران را به این دو کشور صادر می کند این در حالی است که ایران برای صادرات زعفران به هندوستان ۳۸ درصد عوارض پرداخت می کند و این مسئاله صادرات زعفران تاثیر منفی زیادی دارد.

صادرکنندگان ایرانی با انبوهی از قوانین دست و پا گیر نمی توانند بازار را در دست بگیرند در حالی که سایر کشورها به راحتی و بدون پرداخت عوارض و تعرفه های گمرکی زعفران را صادر می کنند.

اولین مرحله برای صادرات زعفران، کسب مجوزهای لازم مانند کارت بازرگانی، گواهی بهداشت و گواهی استاندارد از نهادهای مربوطه می باشد.

با دردست داشتن این مجوزها می‌توانید به گمرک محل صدور رفته و با ارائه گواهی مبدا و پکینگ لیست کالای خود را به کشور مورد نظر صادر کنید. اگر با قوانین صادرات زعفران آشنایی چندانی ندارید می توانید از طریق شرکت ما اقدام به صادرات زعفران به کشور موردنظرتان نمایید.

قیمت زعفران صادراتی در بازارهای جهانی:

 قیمت زعفران صادراتی در بازارهای جهانی قیمت جهانی زعفران به روز

طبق نتایج یک تحقیق از دسته بندی تعرفه گمرکی کشورها در بازار جهانی نتیجه شده است که بازترین بازارها مربوط به کشورهای توسعه یافته بوده است. از هشت کشوری که بیشترین واردات زعفران را دارند نرخ تعرفه اروپا، آمریکا، عربستان، سوئیس، تایوان، ژاپن، آرژانتین و امارات پایین بوده است.

گردش مالی زعفران در کشورمان 400 میلیون دلار است که 350 میلیون دلار آن مربوط به صادرات زعفران است درحالی که گردش مالی زعفران در دنیا 8 میلیارد دلار است. زعفران ایرانی توسط کشورهای وارد کننده به صورت زعفران فله و با قیمت ارزان خریداری شده و سپس با بسته بندی زعفران با نام این کشورها با قیمت چند برابری روانه بازارهای بین المللی می شود.

کشورهایی مانند اسپانیا و امارات به کار بردن خلاقیت در بسته بندی مجدد زعفران های وارداتی از ایران؛ آن را به عنوان محصول خودشان به سایر کشورها صادرات می کننند.

صادرات فله ای زعفران سبب شده علی‌رغم اینکه ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران است در تعیین قیمت زعفران صادراتی در بازارهای جهانی نقشه چندانی نداشته باشد.

قیمت زعفران به دلار:

 قیمت زعفران به دلار قیمت زعفران به دلار در ترکیه قیمت زعفران

قیمت زعفران خارج شده از کشور مشخص نیست. برخی  ازصادرکنندگان زعفران با استفاده از کارت های اجاره‌ای یا قاچاقی اقدام به صادرات زعفران می نمایند. برخی‌ها نیز زعفران را با نرخ ریالی صادر کرده و کشورهای واردکننده مانند افغانستان؛ زعفران ایران را با نرخ دلار به کشورهای اروپایی عرضه می کنند.

تعرفه های گمرکی و عوارض هم در هر کشوری متفاوت است بنابراین قیمت زعفران صادراتی به دلار در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود. به طور کلی قیمت زعفران در سال 2022 در بازارهای جهانی با قیمت 1500 تا 3000 دلار خرید و فروش شده است یعنی قیمت هر کیلو زعفران در بازارهای غربی تا 3000 دلار معامله شده است.

فروش زعفران در تهران:

 فروش زعفران در تهران خرید زعفران خرید زعفران عمده

قیمت زعفران در تهران تفاوت هایی با قیمت زعفران در مشهد دارد.

اکثر تولید کنندگان عمده و اصلی زعفران در استان های خراسان هستند. زعفران تولید شده در این استانها توسط مراکز خرید و فروش زعفران در سایر شهرها خریداری شده و عرضه می‌شود. بنابراین قیمت زعفران از هنگام تولید تا وقتی به دست مصرف کننده می رسد تفاوت خواهد داشت.

مراکز فروش زعفران در تهران؛ در بازار بزرگ تهران زیاد است. در این بازار زعفران با نام شرکت های مختلف مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن و… به فروش می‌رسد. این نام ها ارتباطی به نوع زعفران ندارد و فقط به شرکت پخش زعفران و نام برند مربوط می‌شود.

قیمت هر کیلو زعفران در تهران:

 قیمت هر کیلو زعفران در تهران قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

اگر قصد خرید زعفران در تهران را دارید و می خواهید از قیمت روز هر کیلو زعفران در تهران مطلع شوید باید توجه داشته باشید که اولاً قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر میکند که در ادامه عوامل موثر بر قیمت زعفران را بیان خواهیم کرد.

دوماً بسته به اینکه نوع زعفرانی که آن مرکز پخش زعفران عرضه می کند، چه باشد و از چه کیفیتی برخوردار باشد، قیمت‌ زعفران متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال برای بسیاری از خریداران زعفران زیبایی ظاهری و بسته بندی محصول مهم است. برخی از مراکز فروش زعفران در تهران انواع زعفران را با بسته بندی های شکیل و زیبا عرضه می کنند و در نتیجه زعفران را با قیمت بالاتری عرضه می کنند.
از طرفی قیمت یک کیلو زعفران سرگل با قیمت یک کیلو زعفران نگین متفاوت است بعلاوه قیمت هر کیلو زعفران نگین ممتاز نیز با قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی فرق دارد.

بنابراین موقع خرید زعفران به این نکات هم توجه داشته باشید.

خرید زعفران درجه یک صادراتی:

 خرید زعفران درجه یک صادراتی قیمت زعفران کیلویی 98 قیمت زعفران کیلویی امروز

اگر قصد خرید زعفران صادراتی در تهران را دارید شرکت ما یکی از مراکز فروش عمده زعفران صادراتی در خراسان می باشد.

علاوه بر پخش زعفران در زمینه کاشت و تولید زعفران نیز سابقه چندین ساله داریم. شناخت کافی از زعفران، ارتباط و همکاری مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران در مشهد و قائنات، استفاده از تجارب زعفران کاران بومی استان از جمله عواملی است که سبب شده بتوانیم مرغوب ترین زعفران را تولید کنیم.

پس از فراوری زعفران طبق روش های استاندارد آن را در بسته بندی های متنوع بصورت مثقالی و گرمی به بازار عرضه کنیم.

تفاوت شرکت ما با سایر مراکز فروش زعفران در این است که زعفران را با قیمت پایه تولید عرضه می‌کنیم. چون فروشگاه ما بدون واسطه فعالیت می کند قیمت زعفران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کیفیت محصولات را یکبار امتحان کنید.

برای خرید زعفران درجه یک صادراتی و اطلاع از قیمت روز زعفران سال 1401 می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران قائن شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران قائن واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران قائن تلگرام: ورود به کانال تلگرام

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز65 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران سرگل معمولی60 میلیون تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

آقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا با من تماس بگیرید.

پیام در واتساپ