گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قوانین صادرات زعفران به خارج از کشور

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قوانین صادرات زعفران: سود صادرات زعفران به خارج از کشور: خرید زعفران صادراتی با مناسب ترین قیمت:قیمت هر کیلو زعفران در سال 98:
قوانین صادرات زعفران به خارج از کشور
قوانین صادرات زعفران به خارج از کشور چیست؟ میزان صادرات زعفران در سال ۹۸ چگونه بوده است؟ قیمت زعفران در بازارهای جهانی چقدر است؟ قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۸ چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران صادراتی با مناسب ترین قیمت را دارید؟
قوانین صادرات چمدانی زعفران صادرات زعفران

قوانین صادرات زعفران:

در کشور ما کالایی که ارزش معادل ۸۰ دلار داشته باشد برای خروج از کشور، مشمول قوانین صادرات شده و تجاری محسوب می شود بنابراین برای صادرات زعفران به خارج از کشور باید مراحل قانونی را طی کنید.
 قبل از صادرات شما ابتدا باید مجوز هایی مانند استاندارد و بهداشت را از موسسات مربوطه دریافت کنید همچنین صادر کننده زعفران باید کارت بازرگانی هم داشته باشد.
با در دست داشتن اسناد مورد نیاز نوبت به امور گمرکی می رسد. در گمرک محل صدور نیز برخی از اسناد مانند اظهارنامه مالیاتی، وکالتنامه شخص صادر کننده، احراز هویت کالا و… مورد نیاز است.
پس از تایید هویت محصول و پرداخت تعرفه های گمرکی شما می توانید زعفران را به کشور مورد نظر را ارسال نمایید.

 سود صادرات زعفران به خارج از کشور:

  سود صادرات زعفران به خارج از کشور

خریداران زعفران می‌خواهند بدانند با فروش زعفران صادراتی در خارج از کشور چقدر سود می کنند.
 اکثر کسانی که اولین بار میخواهند اقدام به صادرات زعفران کنند می پرسند قیمت زعفران در خارج از کشور چقدر است؟
 برای محاسبه سود صادرات زعفران باید ابتدا هزینه خرید زعفران صادراتی در داخل ایران و هزینه های صادرات زعفران را محاسبه کنید.
اگر مجموعه این هزینه‌ها را از قیمت فروش زعفران در خارج از کشور کم کنید، سود صادرات زعفران به دست خواهد آمد.
اگر شما بتوانید با قیمت ارزان تر در ایران زعفران را خریداری کنید و یا از بهترین زعفران صادراتی استفاده کنید تا فروش خوبی داشته باشید، سود بیشتری به دست خواهید آورد.

 خرید زعفران صادراتی با مناسب ترین قیمت:

  خرید زعفران صادراتی با مناسب ترین قیمت قيمت زعفران درجه يك زعفران صادراتی قائنات

 شما می توانید انواع زعفران نگین صادراتی، سرگل صادراتی، پوشال درجه یک صادراتی را از فروشگاه ما خریداری کنید. خرید زعفران از فروشگاه ما محدودیتی نداشته و شما با توجه به بودجه خود می توانید اقدام به خرید زعفران کیلویی یا زعفران گرمی نمایید.
چنانچه تمایل به خرید زعفران بسته بندی شده را دارید می توانید از بهترین و زیباترین انواع زعفران صادراتی بسته بندی شده استفاده کنید. در غیر این صورت می‌توانید زعفران فله را خریداری کنید که فاقد بسته بندی بوده و قیمت ارزان تری هم دارد.
تمامی کیفیت ها تضمین شده بوده و قیمت زعفران نیز به نسبت کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب است. علت مناسب بودن قیمت ها در فروشگاه ما این است که بدون واسطه فعالیت می کنیم.
ما تولید کننده زعفران هستیم و زعفران تولید شده از مزارع استانمان را مستقیم برای خریداران ارسال میکنیم از طرفی برای تامین زعفران در مقادیر تناژی و عمده نیز اقدام به خرید زعفران از کشاورزان بومی منطقه می شود.

قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۸:

 قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت هر کیلو زعفران امروز

قیمت هر کیلو زعفران بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. قیمت زعفران صادراتی به دلیل این که بالاترین کیفیت را دارد نسبت به انواع زعفران درجه دو و درجه سه، قیمت بالاتری برخوردار است.
 قیمت امروز زعفران صادراتی به شرح زیر است:
قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی از ۱۲۷۰۰ تا ۱۳۸۰۰ میلیون تومان و قیمت یک کیلو زعفران سرگل صادراتی از ۱۰۸۰۰ تا ۱۲۲۰۰ میلیون تومان می باشد.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.