گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران در آمریکا سال جدید

آنچه در این مقاله میخوانید ...

قوانین صادرات زعفران به آمریکا:فروش عمده زعفران در خارج از کشور:قیمت زعفران در آمریکا:زعفران کیلویی چند است؟قیمت فروش زعفران صادراتی:
قیمت زعفران در آمریکا سال جدید

آیا می خواهید از قیمت زعفران در آمریکا سال جدید مطلع شوید؟ آیا قصد صادرات زعفران را دارید و می خواهید قیمت‌ زعفران به دلار را بدانید؟ قیمت خرید زعفران صادراتی در سال جدید چقدر است؟

قوانین صادرات زعفران به آمریکا:

صادرات زعفران در ایران قوانین خاص خود را دارد. اخذ مجوزهای بهداشت و استاندارد، داشتن کارت بازرگانی، تکمیل اظهارنامه مالیاتی، انجام تشریفات گمرکی، پرداخت تعرفه ها از جمله مراحل صادرات زعفران به خارج از کشور است.

قوانین صادرات زعفران به آمریکا

صادرات زعفران به آمریکا به دلیل برخی از قوانین گمرکی و صادراتی و تاثیر تحریم ها انجام نمی شود. با این وجود بسیاری از تاجران زعفران را از طریق کشورهای دیگر به آمریکا صادر می‌کنند.

فروش عمده زعفران در خارج از کشور:

 فروش عمده زعفران در خارج از کشور

شرکت های فروش زعفران از خود خارجی ها گرفته تا ایرانی ها در بازار خارج از کشور فعالیت دارند. شرکت miasa در آلمان سالیانه میلیون ها تن زعفران را از ایران وارد آلمان کرده و آن را به کشورهای مختلف می فروشد.

کشور کانادا نیز یکی از بزرگترین کشورهای واردکننده زعفران است. اگر سری به سایت آمازون کانادا بزنید، برندهای مختلف زعفران را می بینید که زعفران کشورهای مختلف را در بازار کانادا عرضه می‌کنند.

کشورهای سراسر دنیا فهمیده اند که زعفرانی بهتر از زعفران ایرانی نیست و متاسفانه صادرات فله ای زعفران ایرانی سبب شده که ردپای زعفران ایرانی در بازارهای بین المللی باقی نماند.

اگر قصد فروش عمده زعفران در خارج از کشور را دارید می توانید انواع زعفران را از شرکت ما ویژه صادرات خریداری کنید

قیمت زعفران در آمریکا:

قیمت زعفران در آمریکا

قیمت زعفران در ایران در مقایسه با دیگر کشورها مانند آمریکا واقعاً پایین است. بنابراین این کشورها ترجیح می دهند زعفران ایرانی را با قیمت ارزان خریداری کرده و سپس خودشان بسته‌بندی و به دیگر کشورها بفروشند.

زعفران ایرانی در برخی از سایتهای خارجی با قیمت ۲۵۰۰ دلار آمریکا به فروش می رسد. فروش زعفران در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ آمریکا با قیمت‌های بالا و در بسته بندی های شیک و زیبا که سبب جلب مشتریان می شود انجام می گیرد.

زعفران کیلویی چند است؟

 قیمت زعفران کیلویی سال 98

شاید شما هم قصد صادرات چمدانی زعفران را دارید و می خواهید بدانید سود صادرات زعفران چقدر است؟ یا زعفران کیلویی چند است؟ به همین دلیل در جستجوی قیمت زعفران در ایران هستید.

قیمت هر کیلو زعفران در ایران نرخ ثابتی ندارد چرا که عواملی مانند نوسانات ارز در کشور، میزان صادرات، میزان عرضه و تقاضا روی قیمت زعفران تاثیرگذارند. به طور کلی قیمت یک کیلو زعفران به نوع و درجه کیفیت آن بستگی دارد.

نمودار قیمت زعفران از ارزان به گران عبارت است از: زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین.

قیمت فروش زعفران صادراتی:

 قیمت خرید زعفران صادراتی

زعفران سرگل و نگین ایران بیشترین طرفدار را در خارج از کشور دارد. قیمت عمده زعفران با قیمت خرید جزیی متفاوت است.

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها 
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها 
  • میزان فر خوردگی رشته ها 

بر اساس موارد ذکر شده درجه کیفیت زعفران تعیین می شود. سپس بسته به اینکه زعفران در چه بسته بندی عرضه شود قیمت آن متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.