لیست جدید قیمت زعفران در مشهد

آنچه در این مقاله میخوانید ...

عمده فروشی های زعفران در مشهد:فروش عمده زعفران قائن مشهد:خرید زعفران سرگل مشهد:قیمت خرید عمده زعفران درجه یک:قیمت زعفران نگین در بازار مشهد:قیمت روز زعفران تربت حیدریه:خرید عمده زعفران صادراتی امسالی:
لیست جدید قیمت زعفران در مشهد

آیا قصد خرید زعفران در مشهد را دارید؟ لیست جدید قیمت زعفران در مشهد چقدر است؟ قیمت زعفران در مشهد چگونه تعیین می شود؟

عمده فروشی زعفران در مشهد

عمده فروشی های زعفران در مشهد:

در سال های اخیر کاشت و تولید زعفران در استانهای زیادی از کشور انجام می شود اما هنوز هم استان های خراسان رضوی و جنوبی بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند. نه تنها از نظر کمیت و کیفیت زعفران خراسان نیز رتبه نخست را در کشور از آن خود دارد.

مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران است از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. در عمده فروشی های زعفران در مشهد؛ زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می کنند. بازار بزرگ مشهد بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران در کشور محسوب می شود.

فروش عمده زعفران قائن مشهد:

 خرید عمده زعفران قائن مشهد

حتماً شما هم نام‌هایی مانند زعفران قائن، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران تربت حیدریه، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران گلیران و… را به وفور شنیده اید. شاید از خود بپرسید تفاوت این نام ها در چیست و بهترین زعفران کدام است؟

توجه داشته باشید که این نامها هیچ ارتباطی به نوع و درجه کیفیت زعفران ندارد بنابراین صرفاً از روی نام نمی توان گفت کدام زعفران بهتر است. زعفران تربت حیدریه اشاره به زعفرانی دارد که از مزارع شهرستان تربت حیدریه در استان خراسان رضوی برداشت شده است. زعفران بهرامن اشاره به زعفرانی دارد که شرکت بهرامن به بازار عرضه می کند.

در بازار داخل زعفران به چهار دسته اصلی شامل زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. هر کدام از این چهار نوع زعفران می تواند درجه کیفیت های مختلف داشته باشد به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل صادراتی.

در بازار بزرگ مشهد، فروش عمده زعفران قائن مشهد به صورت فله توسط خریداران زعفران انجام می شود. زعفران تولید شده در استانهای خراسان رضوی وارد بازار بزرگ مشهد شده و در آنجا عرضه می شود.

خرید زعفران سرگل مشهد:

 فروش زعفران سرگل مشهد

زعفران سرگل یکی از پرفروش ترین انواع زعفران می باشد. زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است که از جدا شدن کلاله های قرمز رنگ از قسمت سفیدی زعفران به دست می آید. البته بسته به درجه کیفیت زعفران، ممکن است برخی از کلاله ها دارای مقدار بسیار ناچیزی سفیدی هم باشند.

از آنجا که قیمت زعفران سرگل نسبت به قیمت زعفران نگین ارزانتر است و درجه کیفیت آن از زعفران پوشال و دسته بسیار بالاتر است؛ خرید زعفران سرگل طرفداران بسیار زیادی دارد. فروش زعفران سرگل مشهد در بسته بندی های مختلف و نام های مختلف در بازار بزرگ مشهد انجام می شود.

شما می توانید انواع زعفران سرگل بسته‌بندی شده را با برندهای مختلف در این بازار ببینید که البته قیمت آن ها با هم متفاوت خواهد بود. بسته به شرکتی که از آن زعفران می خرید و نوع بسته بندی زعفران؛ قیمت زعفران سرگل ممکن است متفاوت باشد.

برای خرید زعفران سرگل مشهد قائنات به صورت تضمینی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت خرید عمده زعفران درجه یک:

قیمت فروش عمده زعفران درجه یک

قیمت فروش عمده زعفران نسبت به قیمت جزئی فروشی زعفران ارزان تر است. اگر شما بخواهید یک کیلو زعفران خریداری کنید قیمت هر گرم زعفران برای شما ارزانتر محاسبه خواهد شد نسبت به زمانی که بخواهید چند گرم زعفران یا چند مثقال زعفران خریداری کنید.

قیمت فروش عمده زعفران به نوع زعفران و درجه کیفیت آن بستگی دارد. نمودار قیمت زعفران به ترتیب از گران به ارزان عبارت است از:

زعفران نگین صادراتی، زعفران نگین ممتاز، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل ممتاز، زعفران پوشال قلمدار، زعفران پوشال معمولی، زعفران دسته.

چنانچه زعفران به صورت فله خریداری شود، قیمت آن با زعفران بسته بندی متفاوت خواهد بود. از آنجا که قیمت زعفران روزانه تغییر می کند ارائه قیمت برای تمامی انواع زعفران با درجه کیفیت های مختلف در این مطلب نمی گنجد.

برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی و قیمت خرید عمده زعفران درجه یک می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران نگین در بازار مشهد:

 قیمت زعفران نگین در بازار مشهد

زعفران نگین مرغوبترین نوع زعفران است. تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل در کیفیت کلاله های زعفران می باشد. زعفران نگین زغفرانی با کلاله های درشت،ضخیم و طبیعی می باشد و در اصطلاح زعفرانی قلم درشت با ظاهری بسیار زیبا و مشتری پسند است.

قدرت رنگ دهی زعفران نگین نسبت به سایر انواع زعفران بسیار بالاتر می باشد. این عوامل سبب شده تا زعفران نگین پرفروش ترین زعفران برای صادرات باشد.

خریداران عمده زعفران که قصد صادرات زعفران را دارند پیگیر قیمت زعفران نگین در بازار مشهد هستند. بازار مشهد به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب شده و قیمت زعفران در آن برای فعالان حوزه زعفران مهم است.

قیمت هر کیلو زعفران نگین  بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران تربت حیدریه:

 قیمت روز زعفران تربت حیدریه

تربت حیدریه یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی می باشد که بیشترین میزان تولید زعفران در خراسان رضوی مربوط به این شهرستان است. قیمت روز زعفران تربت حیدریه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

با شروع فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه بازار خرید و فروش زعفران در تربت حیدریه رونق زیادی می گیرد. خرید و فروش گل زعفران نیز همزمان با فصل برداشت زعفران انجام می شود. بسته به اینکه میزان عرضه گل زعفران به بازار چقدر باشد، قیمت زعفران نیز متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال در روزهای بارانی به علت یخ زدگی محصول و کاهش عرضه گل زعفران به بازار؛ افزایش قیمت گل زعفران و پیرو آن قیمت زعفران دور از انتظار نیست.

خرید عمده زعفران صادراتی امسالی:

 خرید عمده زعفران صادراتی

اگر قصد خرید زعفران صادراتی در مقادیر کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران سرگل صادراتی و نگین صادراتی را با بالاترین درجه کیفیت به صورت تضمینی از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما تولید کننده زعفران بوده و زعفران را بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رساند.

در خرید کیلویی زعفران تمام سرتیفیکیت های زعفران و برگ تایید آزمایشات انجام شده روی زعفران به خریدار زعفران تقدیم می شود. بنابراین با خرید زعفران صادراتی از فروشگاه ما می توانید از اصل بودن و کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات زعفران و قیمت زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت روز زعفران فروشگاه قائن

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.

نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی51 میلیون تومان
زعفران نگین ممتاز50 میلیون تومان
زعفران سرگل معمولی46 میلیون و 500 هزار تومان
زعفران پوشال45 میلیون و 500 هزار تومان
آقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.