گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

زعفران پوشال قلمدار و قیمت زعفران

آنچه در این مقاله میخوانید ...

مراحل تولید زعفران پوشال:زعفران پوشال قلمدار چیست؟زعفران پوشال نگین:فروش زعفران در مشهد:قیمت زعفران در مشهد:قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:آیا زعفران پوشال قلمدار برای صادرات استفاده می شود؟خرید زعفران عمده به صورت تضمینی:
زعفران پوشال قلمدار و قیمت زعفران

نحوه تولید زعفران پوشال چیست؟ بهترین زعفران پوشال کدام است؟ قیمت زعفران چقدر است؟

زعفران پوشال معمولی قیمت زعفران

مراحل تولید زعفران پوشال:

بعد از اینکه گل های زعفران از مزارع برداشت می شود کلاله های قرمز رنگ را از سایر اجزای گل زعفران جدا می کنند. کلاله ها سه رشته ای بوده و به خامه متصل است.

اگر خامه زعفران که سفیدی زعفران هم نامیده می شود از کلاله ها طوری جدا شود که اتصال کلاله ها به هم دیگر باقی بماند و مقدار اندکی از سفیدی درانتهای آن باشد، زعفران پوشال گفته می شود.

زعفران پوشال قلمدار چیست؟

زعفران پوشال قلمدار چیست زعفران پوشال قلمدار زعفران پوشال نگین

منظور از زعفران پوشال قلمدار این است که کلاله های زعفران شکسته شده و ریز نیستند و به اصطلاح قلمدار است. زعفران پوشال قلمدار نسبت به زعفران پوشال معمولی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

زعفران پوشال نگین:

گفتیم که زعفران پوشال دارای سفیدی است اما اگر سفیدی متصل به کلاله ها را به طور کامل از آن جدا کنند و اتصال سه شاخه هم به همدیگر باقی بماند به آن زعفران پوشال نگین می گویند که از فاخرترین انواع زعفران است.

فروش زعفران در مشهد:

 فروش زعفران در مشهد قیمت زعفران فله در مشهد قیمت زعفران در مشهد سال ۹۸

استان های خراسان جنوبی و رضوی بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند. استان خراسان رضوی در سال ۹۵ حدود ۸۲۷۱۲ هکتار و خراسان جنوبی ۱۵۷۵۴ هکتار زمین زیر کشت زعفران داشته و بالاترین سهم از تولید زعفران در کشور را داشته اند.

زعفران برداشت شده از مزارع استان خراسان رضوی توسط کشاورزان و واسطه ها وارد بازار بزرگ مشهد شده و در آنجا عرضه می شود. در واقع زعفران عرضه شده در مشهد را با نام زعفران مشهد نیز می شناسند.

در خراسان رضوی، شهرستان تربت حیدریه بیشترین سهم تولید زعفران را دارد به طوری که نام زعفران تربت حیدریه راهمه خراسانی ها می شناسند و قیمت زعفران تربت حیدریه برای خریداران زعفران مهم است.

قیمت زعفران در مشهد:

 قیمت زعفران در مشهد قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات

همانطور که گفتیم بازار مشهد یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش زعفران است پس به نوعی این بازار به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب شده و قیمت زعفران در این بازار تعیین می شود.

قیمت زعفران در مشهد نرخ ثابتی ندارد چراکه هم انواع زعفران با کیفیت های مختلف وجود دارد و هم این که بازار خرید و فروش زعفران نوسان قیمتی زیادی دارد و ثابت نیست.

قیمت هر کیلو زعفران در مشهد بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران:

 قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران قیمت یک مثقال زعفران قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

هر مثقال زعفران ۴.۶ گرم زعفران است بنابراین قیمت زعفران مثقالی بالاتر از قیمت زعفران گرمی می باشد.

قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد متفاوت است.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار وجود واسطه ها و قدرت خرید مردم است. به عنوان مثال با خرید زعفران از کشاورز در خراسان جنوبی چون واسطه ای بین شما و تولید کننده وجود ندارد قیمت زعفران بسیار مناسب خواهد بود.

در مراکز فروش زعفران در تهران چون زعفران عرضه شده در این مراکز از تولید کننده و یا تامین کننده زعفران خریداری شده سپس بسته بندی شده و در بازار عرضه می شود قیمت زعفران بالاتر از قیمت خرید زعفران از کشاورز خواهد بود.

آیا زعفران پوشال قلمدار برای صادرات استفاده می شود؟

 آیا زعفران پوشال قلمدار برای صادرات استفاده می شود

همه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران طرفدار بیشتری داشته باشد. زعفران پوشال به دلیل اتصال سه رشته کلاله به همدیگر احتمال تقلب در آن وجود ندارد بنابراین بسیاری از افراد زعفران پوشال را به عنوان زعفران اصل می‌شناسند.

زعفران پوشال قلمدار همانطور که قبلا هم گفتیم از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و برای صادرات استفاده می شود.

خرید زعفران عمده به صورت تضمینی:

 خرید زعفران عمده به صورت تضمینی خرید زعفران کیلویی خرید زعفران عمده از کشاورز

اگر قصد خرید زعفران عمده کیلویی را دارید و می خواهید از کیفیت زعفران مطمئن باشید خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید.

تمامی انواع زعفران عرضه شده، زعفران ۱۰۰% خالص خراسان بوده که بدون واسطه با قیمت پایه به سراسر کشور عرضه می شود. در خرید کیلویی زعفران برگ تاییدیه آزمایشگاه نیز به مشتری قابل ارائه می باشد.

گروه زعفران قائن شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خانم حقگویان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه زعفران عمده شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.